Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Domácí politika

Babiš to pořádně rozjel na romskou hudbu. Romové ve velkém počtu sdílí video z veselice a vzkazují: Volte Babiše!

V neděli večer se na Facebooku objevilo video, na němž bývalý premiér a prezidentský kandidát Andrej Babiš (ANO) tančí v rytmu romské hudby s ostatními účastníky akce. Jak se zdá, Babiš si i díky tomuto videu získal hlas mnoha Romů v druhém kole prezidenstkých voleb.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto


Druhé kolo prezidentských voleb se nezadržitelně blíží, a tak oba kandidáti dělají vše pro to, aby zaujali co nejvíce potencionálních voličů. Na Facebooku aktuálně koluje video s prezidentským kandidátem a bývalým premiérem Andrejem Babišem. Na pořízeném videozáznamu je zachycen, jak na akci v Těšovicích tančí do rytmu romské hudby.

Mnozí v komentářích chválí Babišovy taneční dovednosti. „Skvělý tanečník…,“ napsal například Henky Beníšek. Video má za několik desítek hodin od zveřejnění 260 tisíc zhlédnutí a necelých 7 tisíc sdílení. Sdílejí ho především Romové, kteří mají ve volbě prezidenta jasno.

„Čavale Babiš je náš. Jděte k volbám,“ vyzval své sledující uživatel Peťa Gaži. „Náš prezident Babiš,“ přidala se Marcela Čechová. „Volte jedině Babiše,“ vzkázala svým sledujícím Claudi Horváthová.

Také romský recidivista Ferdinand Baník, šestnáctkrát trestaný muž z východních Čech, ve čtvrtek zveřejnil fotografii s Andrejem Babišem. A na Facebooku vyzval Romy, ať dají hlas právě šéfovi hnutí ANO.

„(My – pozn. red.) Romové si musíme uvědomit, že potřebujeme takového prezidenta, u kterého budeme mít zastání a takový prezident, myslím, dle mého názoru, je jedině pan Andrej Babiš,“ uvedl Baník v nahrávce.

Zdroj: Facebook, Seznamzpravy.cz, autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...