Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Domácí politika

Dvojí metr v podání Báry Divišové: Diváci zuří, že na Babiše byla ostrá a na Pavla jako med!

Včera vyzpovídala expremiéra šéfa hnutí ANO Andreje Babiše, dnes generála ve výslužbě Petra Pavla. I přesto, že se Bára Divišová snažila podat maximálně profesionální výkon, mnoho diváků má za to, že moderátorka TV Nova nebyla objektivní a jasně dala najevo, komu dá svůj hlas.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Po včerejším rozhovoru v pozici jeden na jednoho se na známou moderátorkou snesla vlna kritiky. Lidem v hojném počtu vadilo, že expremiérovi často skákala do řeči a mluvila více než samotný kandidát. Lidé také v hojném počtu zastávali názor, že Divišová se nechovala profesionálně. Podle nich moderátorka byla vůči Babišovi okatě zaujatá.

Ani dnes zkušená moderátorka u diváků neuspěla. Mnozí si v komentářích na Facebooku TN.cz stěžují, že na generála Petra Pavla byla naopak velmi milá a ani mu neskákala do řeči.

„Paní Divišová, vy tam absolutně nemáte co dělat!!! Proč vlastně máme chodit k volbám, vždyť tady už je rozhodnuto! Kdepak máte ty ostré otázky na pana Pavla, proč mu neskáčete do řeči???? Pročpak ty vřelé úsměvy???? Je to ubohé, celý je tohle ubohý!!! A my v tomhle bordelu žijeme!!!,“ doslova zuřila uživatelka Kláriska Součková.

„Ta je dneska milá a krotká jak beránek. Úsměv od ucha k uchu a měla připravené jen 3 dotazy,“ napsal Ivan Horváth. „Včera byla na ostří a dnes jak med…,“ přidala se Káča Ženíšková-Maxová.

„Také souhlasím s názorem, že madam Divišová dnešní debatu nezvládla. Včera bručela a kdyby mohla, vraždí pohledem, ale dneska na Pavla jako cukrová vata. Byla mi sympatická a asi je, ale měla by na všechny stejným metrem. Je patrné, na které straně je, a to by moderátoři měli být nestranní,“ vyjádřil svůj názor Michal Gabriel.

A jaký názor máte na výkon moderátorky vy? Napište nám ho do komentářů.

Zdroj: Facebook, autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...