Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Domácí politika

Pavel kvůli pokračující nemoci zrušil další setkání s voliči. Na Instagramu sdílel originální fotografii ze své postele

Kandidát na prezidenta Petr Pavel kvůli pokračující nemoci zrušil dnešní setkání s voliči v Příbrami. ČTK to sdělila jeho mluvčí Eva Hromádková. Středeční program včetně akce na pražském Staroměstském náměstí podle ní i nadále platí. Pavel se s nemocí potýká od neděle. Uvedl, že před večerní debatou s protikandidátem Andrejem Babišem (ANO) v České televizi měl horečku. Svým voličům alespoň poslal pozdrav z postele, v níž sbírá síly na náročný víkend.

Zdroj: Profimedia/ČTK
Zdroj: Profimedia/ČTK

Pavel se v neděli zúčastnil bohoslužby za vlast v katedrále sv. Víta a večerní diskuse v ČT. V ní byla na jeho hlase znát zdravotní indispozice. Na Twitteru posléze napsal, že měl horečku a musel si vzít před debatou léky. „Potřebuji se dát dohromady před dalšími debatami, a proto, i když nerad, musím zrušit svůj zítřejší program. Doufám, že se nebudete zlobit,“ uvedl prezidentský kandidát na svém twitterovém účtu.

Kvůli nemoci se nezúčastnil ani nedělního večerního koncertu jeho podporovatelů v pražském Lucerna Music Baru. Následně zrušil celý pondělní program, kdy měl jet za voliči do Kolína nebo se střetnout s Babišem na serveru Novinky.cz.

Na dnešní (úterní) den odřekl plánované rozhovory na Frekvenci 1 a pro Seznam Zprávy, odpoledního setkání s voliči v příbramském kulturním domě i podvečerního setkání s podporovateli se původně plánoval zúčastnit. V programu mu i nadále zůstalo dnešní vystoupení v televizi Nova. Večer odvysílá Česká televize v neděli předtočený rozhovor s Pavlem.

Ve středu večer Pavla čeká diskuse s Babišem v televizi CNN Prima News a dopoledne na serveru Novinky.cz. Od 17:00 se na pražském Staroměstském náměstí koná závěrečná akce na podporu jeho kandidatury.

Pavel zůstal po celou dobu rekonvalescence aktivní na sociálních sítích, kde svým fanouškům zpříjemnil den povedeným snímkem z postele. Zveřejnil fotografii, na které mu společnost v posteli dělá jeho milovaná čtyřnohá kočka. 

„Děkuji za všechna přání brzkého uzdravení. Myslím, že to bude fajn. Naštěstí mi Micka pomáhá marodit,“ těmito slovy komentoval příspěvek, který sklidil přes 52 tisíc lajků. Petru Pavlovi přejeme brzké uzdravení!

Zdroj: ČTK, Instagram, autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...