Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Domácí politika

Pavlovi příznivci o debatě ČT: Diskutovat s Babišem je jako hrát šachy s holubem! Generála obdivuju už proto, že nevstane a nedá mu přes hubu!

V neděli večer jste na České televizi mohli sledovat debatu prezidentských kandidátů mezi bývalým vysokým představitelem české armády a NATO Petrem Pavlem a někdejším premiérem a šéfem hnutí ANO Andrejem Babišem. Jakmile debata skončila, na internetu se začaly objevovat ohlasy českých občanů. Jaké jsou názory voličů Petra Pavla?

Zdroj: Profimedia/ČTK
Zdroj: Profimedia/ČTK

Babiš původně účast v debatě ČT odmítl, na poslední chvíli na ni ale dorazil a řekl, že změnil názor po dnešní návštěvě bohoslužby za vlast v katedrále svatého Víta na Pražském hradě, které se stejně jako Pavel zúčastnil. Babiš v debatě o Pavlovi například znovu tvrdil, že celý život mluví o válce a nevěří v mír. Pavel odpověděl, že naopak o mír usiluje a že Babiš „lže, kudy chodí“.

Známý satirik Tomáš Břínek alias TMBK na svém profilu obratem zveřejnil příspěvek, v němž vyzval své fanoušky, aby se podělili o svůj názor na nedělní debatu. V komentářích se objevovaly především ohlasy voličů generála Petra Pavla.

„Generála obdivuju už proto, že nevstane a nedá mu přes hubu…Tohle fakt nejde…,“ napsal baskytarista hudební skupiny Rybičky 48 Kuba Ryba. „Praskne mi cévka. Obdivuju generálův klid,“ přidala se Blanka Krulová.

„Diskutovat s Babišem je jako hrát šachy s holubem: Rozhází figurky, pokadí šachovnici a prohlásí, že vyhrál,“ napsala uživatelka Kristýna. „Znemožnění Babiše v přímém přenosu. I jeho voliči snad už konečně musí vidět, že je úplně v pasti svých vlastních lží,“ sdělil svůj názor Zbyněk Konečný.

Zdroj: ČTK, Instagram, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...