Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Zahraniční politika

Putinův zdravotní stav opět na pochybách: Na nových záběrech jsou viditelné další příznaky vážné nemoci

Ruský prezident Vladimir Putin opět vzbudil pozornost a vyvolal spekulace o svém zdraví. Na nových záběrech mají jeho ruce lehce fialový odstín, zároveň se opět křečovitě drží židle a jeho tvář je napuchlá a bledá. Zdravotní stav ruského prezidenta Vladimira Putina se podle zahraničních médií prudce zhoršuje.

Zdroj: Gil Corzo / Shutterstock.com
Zdroj: Gil Corzo / Shutterstock.com

Vůdce Kremlu nafilmovali, jak mne nohama a působí roztřeseně a nejistě během setkání s kubánským lídrem Miguelem Díazem-Canelem. Píše o tom britský portál The Sun. Na záběrech z dalšího setkání bylo vidět, jak pevně svíral stůl před sebou. Po zprávách, že se léčí na rakovinu, se nové rozmanité pověsti o Putinově zdraví šíří už měsíce. 

Ve prospěch ruského lídra nehrají ani nové záběry

Během summitu s kubánským prezidentem bylo vidět, jak Putin při rozhovoru nemotorně sedí na židli. Jeho levá ruka pevně svírala opěrku židle, zatímco jeho pravá ruka si s něčím bezcílně pohrávala. Pozornost upoutaly i jemné fialové skvrny. Mezitím se Putin ošíval a klepal nohama, vedle prezidenta Díaze-Canela vypadal zvláštně scvrklý. Jeho tvář je na videu obzvlášť oteklá a nafouknutá.

Ve středu se objevil na dalším videu – tentokrát s oligarchem Dmitrijem Mazepinem – ve své kanceláři, u velkého dřevěného stolu. Znovu bylo vidět, jak Putin pevně svírá stůl, tentokrát pravou rukou, dokud mluvil. Během pátečního setkání s truchlícimi matkami ruských vojáků se zahraniční média rovněž zabývala tím, že během setkání špatně dýchal a odkašlával.

Putin má Parkinsonovu chorobu, tvrdí zdroj

Šokující špionážní dokumenty, které pronikly do novin The Sun před pár týdny, tvrdily, že Putin se léčí na Parkinsonovu chorobu a rakovinu. Kreml to však vytrvale popírá. „Mohu potvrdit, že mu byla diagnostikována Parkinsonova nemoc v počátečním stadiu, ale už postupuje,“ citoval britský portál e-mail informátora z prostředí ruských bezpečnostních služeb. Tato skutečnost bude všemi možnými způsoby popírána a skrývaná,“ ​​uvádí.

Putin má podle dřívějších spekulací bojovat s rakovinou slinivky, prostaty nebo krve, Parkinsonovou chorobou a potížemi psychického rázu, připomněl portál The Week. Kreml to však tyto informace vytrvale popírá.

Zdroj: TheSun.com, Nový čas

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...