Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Rady a tipy

Znáte aplikaci na utužení a záchranu partnerských vztahů?

Osobní strážce či nástroj ochrany partnerských vztahů. Autory jsou Lenka Vacková & Petr Kadidlo. Ti vymysleli aplikaci Couplii jakožto nástroj prevence rozchodů/rozvodů na základě výstupů odborníků (psychologové, lékaři, právníci, mediátoři, finanční experti a další) za období 10 let. Výstupy jednoznačně prokazují, jak extrémně negativní dopady mají nefungující vztahy na život člověka – zdraví, psychiku, finance, práci a děti.

Foto: Se souhlasem Lenky Vackové a Petra Kadidla
Foto: Se souhlasem Lenky Vackové a Petra Kadidla

Aplikace je součást „světa Couplii“ – světa šťastných a funkčních vztahů a nižší míry rozvodovosti. „V rámci „světa“ Couplii edukujeme populaci, počínaje dětmi,  o hodnotě, kterou představuje vztah/rodina, vést a učit, jak si zajistit šťastný a funkční vztah a v čem spočívají nebezpečí,“ prozradila magazínu Zítřek zakladatelka Lenka Vacková. 

Jak to všechno funguje?

Partneři si stáhnou zdarma aplikaci do svých mobilů, navzájem se propojí a vytvoří svůj společný bezpečný diskrétní prostor, ve kterém využívají jednotlivé moduly.

4 klíčové pilíře:

1. „compatiGuard“ – umožňuje partnerům zjistit, jak jsou kompatibilní, jak velké a v čem je riziko krachu vztahu do budoucna a hlídá partnerům, zda se jejich cesty nezačínají rozcházet.

2. „vidění do hlavy partnera“ – umožňuje partnerům kouzelnou schopnost navzájem vidět skutečné vnitřní pocity partnera ve všech oblastech vztahu a hlídá partnerům, zda vztah začíná být ohrožen, v čem přesně a jak moc.

3. „seXmafor“ – navyšuje a udržuje v sexu adrenalin, pomáhá vrátit sex do vztahu, předcházet nedorozuměním, zda má či nemá partner ten den náladu na sex

4. „přání & sny“ – zajišťuje, že budete vždy kompletně znát všechna přání, preference i ultimátní sny partnera

Komu patří?

Pro každého, kdo má vztah a chce si jej udržet a být v něm šťastný. Bez rozdílu v délce vztahu, sexuální orientace, věku.

Definice šťastného vztahu:

Oba partneři si musí uvědomit, že vztah/rodina je nejvyšší hodnotou, kterou mají

Oba partneři si musí uvědomit, že v případě založení rodiny přebírají plnou zodpovědnost za štěstí svých dětí

Oba jsou ochotni provést konverzi mindsetu z „já“ na „my“ (ze sólo jízdy na tandem)

Oba navzájem pojmou vztah jakožto cestu, kde každý z nich dělá druhého šťastným.

Pak se oba partneři cítí ve vztahu šťastni, je jim spolu dobře a žijí v harmonii.

Zdroj: Autorský text, Couplii

Může se Vám líbít