Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Společnost

Andrea Bezděková: Přijít o účet na Instagramu? Jako když vás někdo z minuty na minutu vyhodí z práce

Modelka, influencerka a vítězka České Miss 2016 se v otevřeném rozhovoru pro Zítřek rozpovídala o svém soukromí i pracovním životě. Jak to má krásná brunetka, kterou nepotkáte jinak než s úsměvem na rtech, aktuálně s hercem Markem Lamborou, co si myslí o dnešních soutěžích krásy nebo proč během své dovolené v Dominikánské republice sváděla zpočátku pomyslný vnitřní boj o život?

Foto: PURE MODEL Management
Foto: PURE MODEL Management

Nedávno jste oznámili s hercem Markem Lamborou rozchod. Začátkem ledna jste však trávili čas společně na horách. Nechodily vám nějaké zprávy od fanoušků, abyste se k sobě vrátili?

Nikdy jsem se nesetkala s tím, že by fanoušci k oznámení vztahu přistoupili s takovou hromadnou laskavostí. Za celou dobu, co jsme s Márou tvořili pár, mi nepřišla jediná hanlivá zpráva. To, že jsme spolu na horách, zjistili daleko dřív, než jsme se k tomu sami vyjádřili a několika lidem k tomu stačilo jen jedno jediné Instagram Stories z podobného úhlu. Jen mě asi nepřestává udivovat ten počet zpráv, protože tolik společných chvil jsme s Márou přece jen na odiv nikdy nedávali. 🙂

S Markem jste uvedli, že je váš vztah nyní čistě přátelský. Rozumíte si tedy na této úrovni více?

Vlastně si rozumíme tak moc, že jsme se rozhodli se toho nevzdat. Jen dnes už je to, jak říkáte, pouze na přátelské úrovni.

V roce 2016 jste vyhrála Českou Miss. Jak na vítězství vzpomínáte?

Jako na svůj největší projev odvahy, jakého jsem do té doby byla schopna. Ať to zní jakkoliv otřepaně, v den, kdy jsem vyhrála Českou Miss, se mi kompletně změnil život. Holka z Náchoda s korunkou na hlavě, o tom se mi nikdy ani nesnilo. Nepřišla jsem soutěž vyhrát, přišla jsem porazit svůj strach a stud.

Foto: PURE MODEL Management

Šla byste do soutěže krásy i dnes? Podle některých lidí jejich prestiž v Česku výrazně upadá…

Je mi to líto vůči tradici, kterou tahle soutěž neodmyslitelně a hrdě nesla, ale máte pravdu, jako by se z ní zcela vytratil ten punc exkluzivity. Řekla bych, že se tu snoubí jedna okolnost s druhou. Nebýt soutěže Česká Miss, nikdy by mě nenapadlo stát se modelkou. Ovšem za to, že si mě agentura PURE MODEL Management vzala tenkrát pod svá křídla, nikdy nepřestanu být vděčná.

Na jakou dosavadní spolupráci či zakázku jste nejvíce pyšná?

Vždy na tu další, která přijde. 🙂 Velmi vděčná jsem ale za exkluzivní ambasadorství s Adidas a Škoda Auto. Jsou to dvě zcela odlišné „disciplíny”, ale obě dvě mé nejsrdečnější.

Co vy a móda? Jako modelka k ní máte nejspíš velmi blízko. Je pro vás v životě důležitá?

Módu vnímám jako něco velmi subjektivního a možná i velmi ovlivňujícího. Můžete skrz ni vyjádřit svou osobnost, náladu, životní styl. Rozhodně ji nevnímám jen jako čistě povrchní záležitost. Takže ano, móda je pro mě důležitá.

Jste také úspěšnou influencerkou. V roce 2019 však hackeři napadli váš instagramový účet a vy jste o něj na čas přišla. Co se vám tou dobou honilo hlavou? Byla to velká rána například z hlediska příjmů?

Přirovnávala jsem to k tomu, jako když vás někdo z minuty na minutu vyhodí z práce. Ano, není to konec světa, ale je to vaše práce, která vám pomáhá platit složenky. Navíc jste v ní nechali kus sebe, protože jste svou práci měli rádi… a teď je všechno vaše úsilí a budování v černé díře. Nepříjemné.

Na Instagramu často sdílíte snímky, z nichž je zřejmé, že jste silně sportovně založená. Lyžujete, běháte, jezdíte na kole, hrajete tenis… máte to tak odmalička?

Měla jsem to nesmírné štěstí, že mí rodiče dělali všechno proto, abych měla co nejpestřejší dětství. Odmalička jsem ke sportu byla vedená a řekla bych, že jsem se mu i poměrně rychle učila. Ve dvou letech už jsem uměla plavat a jezdit na kole a ve třech letech jsem stála poprvé na lyžích. Sportovat pro mě vždy byla naprostá samozřejmost. Celé dospívání jsem závodně tancovala. Tréninky třikrát týdně a v sezóně každý víkend závody. Milovala jsem tu disciplínu. Možná proto jsem dnes tak soutěživá i v deskovkách. 😀

Nechtěla jste se něčemu z toho věnovat někdy profesionálně?

Vždy tvrdím, že dělám všechno, ale nic pořádně. Asi jsem se nikdy nedokázala zcela oddat jednomu konkrétnímu sportu.

Foto: PURE MODEL Management
Andrea Bezděková na obálce magazínu Kondice
Foto: PURE MODEL Management

V lednu jste vyhrála oblíbenou kulinářskou show Prostřeno, kde jste strčila do kapsy Moniku Leovou, Debbie, Andreu Kalousovou nebo Andreu Antony. Je vaření další vaší vášní?

To jste mě pobavila a mé nejbližší určitě také. 😀 Rozhodně ne. Jsem dobrodruh tělem i duší a všechny příležitosti, které mi život nabízí, beru jako velmi obohacující, ať už dopadnout jakkoliv.

Musíte si kvůli své práci hlídat jídelníček, nebo patříte mezi ty ženy, které mohou spořádat všechno a stejně to na nich není vidět?

Mám za to, že korigovat jídelníček u práce, které se věnuji, bych v přiměřené míře měla. Nikdy jsem nebyla žádná dietářka, protože jsem zkrátka nemusela. Řekla bych, že z domova jsem naučená vyvážené stravě a zdravá jídla mi vyloženě chutnají.

Některé známé tváře nyní můžeme vidět v reality show Survivor Česko & Slovensko. Umíte si představit, že byste do podobné soutěže šla? S fyzičkou na tom budete určitě výborně.

Umím, a dokonce jsem o účast v soutěži velmi stála. Nicméně jedna věc je koukat se na soutěž doma z tepla obýváku a druhá hladovět na ostrově. Netroufám si říct, zda bych to i ve skutečnosti dokázala statečně ustát.

Nedávno jste se vrátila z Dominikánské republiky, kde se reality show shodou náhod natáčí. Jistě jste si s sebou přivezla i kupu zážitků. Podělíte se s námi o ty největší?

Zážitky z Dominikány jsou možná i na knihu. 😀 Dvě holky za oceánem, to už zní i jako celkem dobrý název. Byla to má nejdelší a nejintenzivnější dovolená. Procestovaly jsme téměř celé pobřeží a nikde jsme nezůstaly déle jak dvě noci. Vlastně jsme se permanentně balily. 😀 Já jsem celkem strašpytel, takže přiznávám, že první dny, než jsem se rozkoukala, jsem sváděla pomyslný vnitřní „boj o život“. Nejspíš to bylo i umocněné tím, že nám naši blízcí, s tím nejlepším vědomím, neustále opakovali, ať na sebe dáváme pozor. Až jsem nabyla dojmu, že na mě tu mačetu chce někdo za každou cenu v nestřežený okamžik vytáhnout.

Kterou zemi byste ještě ráda navštívila a proč?

Ráda bych dala šanci Asii. Láká mě zejména Japonsko nebo Vietnam. Miluju asijskou kuchyni, tak by to byl i mimo jiné velký gastronomický zážitek.

Tři nejoblíbenější místa v Praze?

Stromovka, Stalin a v létě náplavka na Rašínově nábřeží.

Jak byste se popsala jednou větou?

Živel.

Může se Vám líbít

Sticky Post

Ve vztahu ze začátku vše bývá zalité slunce, růžové, vášnivé a plnohodnotné. Postupem času se ale může začít euforie a vášeň vytrácet. S tímto...

Sticky Post

V italském Rimini se konal mezinárodní sraz Amerických bezsrstých teriérů. Pořadatelkou tohoto srazu je Češka žijící v Itálii, kterou „nahatá“ plemena zaujala již před...

Fotbal

Je to, jako by na posledním místě ligy byl Bayern Mnichov nebo někdo ze dvojice Sparta-Slavia. Šílená deka padla na Ajax Amsterdam, 36násobného mistra...

Sticky Post

To tu ještě nebylo: modelka Natálie Kočendová se vrací zpátky do vztahové reality show Love Island, kterou mohou diváci sledovat na TV Nova.

Sticky Post

O vztahu Evy Burešové a Přemka Forejta se špitá ledacos. Objevily se i zvěsti, že se tato sympatická dvojice rozchází. Kde je pravda? K...

Sticky Post

Vítězka světové soutěže krásy Natálie Kočendová si nechala zmenšit prsa. Jenže operace se neobešla bez komplikací. Co se úspěšné modelce přihodilo?

Sticky Post

Není to tak dávno, kdy se rozpadl mediálně sledovaný vztah mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem. Byl příčinou rozchodu jiný muž?

Sticky Post

Kladný vztah ke sportování je jedna z nejdůležitějších věcí, kterou mohou děti do života od svých rodičů dostat. Přináší jim totiž kromě zlepšené fyzické...

Sticky Post

Eva Perkausová čeká druhého potomka. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby si s partnerem skutečně nepospíšili. Co prozradila o svém těhotenství?

Společnost

Podle průzkumu společnosti Manpower, který se týkal výhledu na poslední čtvrtletí letošního roku, bude větší procento zaměstnavatelů pracovníky nabírat než propouštět. Zvyšování počtu pracovníků...

Sticky Post

O čem se v poslední době spekulovalo, to přiznala sama Agáta Hanychová na svém Instagramu: s Jaromírem Soukupem již netvoří pár.

Sticky Post

Věra Mikulcová se zúčastnila prestižní soutěže profesionálních kulturistů Olympia Masters v Rumunsku a její fanoušci jásají: probojovala se mezi nejlepší!