Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Společnost

Babišová a Pavlová otevřeně: Jak zvládají mediální pozornost a co považují za nejsilnější moment z celé kampaně?

Za každým úspěšným mužem stojí silná žena. Jaké jsou drahé polovičky finalistů prezidentské volby? Obě dámy, Eva Pavlová a Monika Babišová, se pro Showtime rozpovídaly o svých dojmech z prezidentské kampaně i o tom, čemu se budou chtít věnovat v roli první dámy.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Obě dámy přiznaly, že přílišnou pozornost médií dobrovolně nevyhledávají. „Nemám ráda velkou pozornost médií. Nerada jsem středem pozornosti, i když postupně si zvykám, samozřejmě,“ uvedla Monika Babišová.

Na to si asi nezvyknu a doufám, že posledním dnem to trochu opadne. Pokud se manžel stane prezidentem a já první dámou, musela bych si asi najít nějakého šikovného člověka, který by mi s tím pomáhal a zbavoval by mě trémy,“ sdělila Eva Pavlová, které vyhovuje, když během poskytování rozhovorů může stát opodál.

Během rozhovoru přišla řeč i na nejsilnější zážitky z celé kampaně. „Nejsilnějším zážitkem pro mě bylo teď Brno. Byla jsem nadšená a byli tam neskutečně milí lidé. Teď jsem si vzpomněla i na chvíli, kdy jsme navštívili místní útulek,“ uvedla manželka expremiéra Andreje Babiše.

„V posledních dnech se nám dostalo obrovské podpory od lidí. To jsou velmi silné zážitky a emoce. Když nás lidé potkávají, koupí nám růži nebo nám na ulici brečí paní, která má 80 let a strašně si přeje změnu,“ sdělila manželka generála Petra Pavla. Ta zároveň řekla, že jako první dáma by se zaměřila na mezilidskou komunikaci vzhledem k tomu, že byla matkou samoživitelkou a zároveň ženou, která si prošla rozvodem.

Babišová naopak zmínila, že by se určitě soustředila na charitu a pomáhala různým neziskovým organizacím. Zároveň by svého muže doprovázela během návštěv po České republice i zahraničních cest.

Zdroj: CNN Prima News

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...