Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Společnost

Bývalá vězenkyně vypráví o drsném životě za mřížemi amerických věznic, z trestankyně se stala hvězdou

Jak svádí vězenkyně dozorce a jak si přivydělávají ve věznicích? Čím mohou ženy nahradit běžné menstruační potřeby a make-up? Na všechny tyto otázky, ale i mnohem více, odpovídá bývalá americká vězenkyně Christina Randall ve svých videích.

Zdroj: Shutterstock
Zdroj: Shutterstock

Christina Randall si ve vězení odseděla skoro tři roky, a to za ublížení na zdraví, loupež a také za útěk. Po vykonání trestu opustila věznici s třiceti dolary v kapse, což je něco málo okolo sedmi set korun. Poté si našla ubytování v ženském azylovém domě s tím, že se rozhodla začít zcela od začátku. I přes počáteční nesnáze dnes žije spořádaným životem, se svým mužem a dvěma syny.

O svém životě před, během i po vykonání trestu mluví zcela otevřeně a nestydí se mluvit ani o těch nejintimnějších detailech. Její YouTube kanál, na kterém svůj příběh sdílí sleduje již přes milion lidí. „Bez ohledu na to, jak těžký váš život je, vždy existuje naděje. Vždy se můžete odrazit ode dna. Změna je možná. Pokud tvrdě pracujete, věřte si, zůstaňte soustředění… Dokážete doslova cokoliv, co si zamanete,“ povzbuzuje Randall své fanoušky.

Prožila únos i mučení

Randall neměla jednoduchý život už od narození. Její biologická matka byla striptérka, otec návštěvníkem klubu, ve kterém matka tancovala. Když byla Randall malá, její matka si našla nového přítele, ten prodával drogy a měl násilnickou povahu. Kvůli životnímu stylu matky, žila Randall se svou babičkou. Matka na ni ztratila nárok. Jednoho dne se ale matka rozhodla Randall navštívit a vzít ji na výlet za prarodiči. Výlet se ale nekonal, místo toho matka unesla vlastní dceru do Mexika.

Během tohoto únosu si Randall prožila strašlivá muka, která na ní páchal jak nový přítel její matky, tak i jeho děti. Matčin přítel jí pálil ruce, koupal ve vařící vodě, máčel hlavu v záchodě. Jednoho dne měla tak vážná zranění, že se její matka konečně rozhodla něco dělat, a odnesla v tu dobu tříletou Randall do nemocnice. Po odchodu z nemocnice žila dívka v pěstounské péči.

Ani její teenagerská léta nebyla poklidná. Střídala pěstouny, chytla se špatné party, byla agresivní. Po jedné z mnohých bitek skončila v jednadvaceti letech za mřížemi, a to na tři roky. „Když se na to dívám zpátky, jsem ráda, že jsem dostala tři roky. Prvních sedmnáct měsíců jsem totiž ve vězení dělala přesně to, co jsem dělala na ulici,“ svěřuje se Randall v jednom ze svých videí.

Začlenit se zpátky do systému nebyla zrovna procházka růžovou zahradou. Neměla peníze, bydlela v azylovém domě a když už se zdálo, že by si mohla splnit sen a pomáhat druhým, její minulost se vždy připletla do cesty a nikdo ji nechtěl zaměstnat. Dlouho se bála toho, že se nikdy nezačlení do společnosti. Jednoho dne ale odstartovala svůj YouTube kanál, který začal velmi rychle růst. „Sleduje mě mnoho synů, matek, dcer, otců, tet, strýců i prarodičů, jejichž blízcí jsou ve vězení. Díky mým videím mohou lépe chápat, čím si jejich blízcí ve vězení prochází,“ říká Randall.  

Zdroje dat:
The New York Times, YouTube/ChristinaRandall, Instagram/ChristinaRandall

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...