Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Byznys

DELTA Nářadí – dodavatel profesionálního nářadí

Firma DELTA Nářadí je prodejcem profesionálního nářadí, nástrojů a strojů značek MAX, Mafell, Fein, Flex, DUSS a Prebena, které je určeno pro stavebnictví a stavební řemesla. Kromě přehledného a dobře zásobeného e-shopu firma nabízí odborné poradenství a záruční i pozáruční servis.

Zdroj: DELTA Nářadí

Dlouholeté zkušenosti v oboru

Firma DELTA Nářadí se prodeji nářadí a nástrojů pro dřevostavby a železo zpracující obory věnuje téměř dvacet let a díky dlouholetým zkušenostem může svým zákazníkům pomoci a poradit s výběrem. Firma nářadí nejen dodává, ale v případě zájmu také předvádí přímo u zákazníka. DELTA Nářadí spolupracuje s dodavateli, kteří poskytují předváděcí vozy.

Jaké zboží e-shop DELTA Nářadí nabízí

E-shop firmy DELTA Nářadí nabízí nářadí, nástroje a stroje pro klempíře, pokrývače, tesaře, výrobce dřevostaveb, sádrokartonáře, montážníky stavebních výplní, zámečníky. V přehledné nabídce e-shopu může zákazník vyhledávat podle kategorií nebo podle široké nabídky výrobců. Firma prodává ruční, elektrické i aku nářadí, vysavače a kompresory. Ve zvláštní nabídce jsou výrobky značky MAX.

Záruční a pozáruční servis, půjčovna

Firma kromě prodeje zajišťuje záruční a pozáruční servis veškerého profesionálního elektrického a pneumatického nářadí. Po předchozí domluvě firma provede také opravu neznačkových výrobků. Další službou je půjčovna nářadí, která nabízí například bourací kladiva, úhlové brusky, hřebíkovače a především vazače armatur od firmy MAX.

Proč nakupovat na e-shopu DELTA Nářadí

Objednané zboží firma odesílá do 24 hodin a při nákupu nad 5 tisíc korun má zákazník dopravu po celé České republice zdarma, platba je možná v korunách i v eurech. Zákazník může odebírat firemní newsletter, díky kterému bude mít aktuální informace o novinkách a zajímavých slevách.

Navštivte e-shop firmy DELTA Nářadí, kde si vyberete ze široké nabídky profesionálního nářadí, nástrojů a strojů prestižních značek. Pracovníci firmy vám s nákupem poradí a také zajistí kvalitní servis.

Může se Vám líbít