Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Byznys

PSYCH-K® – přeprogramujte své podvědomí a užijte si život naplno

Jednou z častých příčin neúspěchu, je nedůvěra. Není to však nedůvěra v to, co dělám, ale je to nedůvěra v sebe sama. Spoustu lidí touží udělat něco, čeho se bojí a i Vy určitě toužíte udělat něco, čeho se bojíte. A právě pro Vás, je tu metoda PSYCH-K®. Zakladatelem této metody je Robert M. Williams. Do češtiny se dá metoda přeložit jako klíč k duši.

Řekněte nám něco o sobě.

Jmenuji se Petra Vymětalíková a nabízím mimo jiné i službu osobního rozvoje pomocí metody PSYCH-K®, kterou, jak již bylo řečeno, lze přeprogramovat vlastní podvědomá přesvědčení, která nás v životě omezují. 

V životě se snažím jít svou cestou a objevovat nové obzory. Několik let jsem např. žila v zahraničí v rozvojových zemích. A nyní se učím ekologicky farmařit. Díky tomu jsem pochopila, že to, co nám brání v našem životě něco změnit, jsou naše vlastní podvědomá přesvědčení. A byla jsem nadšená, když jsem objevila metodu PSYCH-K®, která s tímto dokáže pomoci a stala jsem se oficiální facilitátorkou této metody. Dnes metodu PSYCH-K® používám, abych pomáhala nejen ostatním, ale i sama sobě při řešení každodenních výzev.

Pro koho je metoda určena?

Pro každého. Metoda pracuje s naším podvědomím, které řídí z 95 % toho, co každý den děláme. A právě PSYCH-K® nám umožňuje změnit naše podvědomé limity.

V čem mi metoda pomůže?

Tato metoda pomůže s jakýmkoli tématem, které v životě řešíte a kde potřebujete něco změnit. Podpoří změnu Vašeho myšlení, uvidíte cestu k vyřešení problému a zároveň získáte dostatek sebedůvěry něco změnit. Zároveň je ale důležité nečekat zázraky na počkání a počítat s tím, že kromě změny ve vašem myšlení bude nutné udělat reálné kroky k podpoření změny ve vašem životě.

Takže se na Vás mohou obrátit lidé, kteří trpí fobií?

Samozřejmě. Metoda PSYCH-K® Vám pomůže transformovat fobii ve Vašem povědomí. Ovšem poslední krok k jejímu překonání je čistě na Vás. Já Vám pouze ukáži cestu k Vašemu cíli.

A co třeba lidé, kteří touží po změně zaměstnání?

Ano, i pro ně je tato metoda vhodná, protože jim pomůže k nalezení té správné cesty. Zároveň odbourá z podvědomí strach z neznámého a pomůže Vám se rozhoupat. Ale poslední krok, tedy podání výpovědi a nalezení nového zaměstnání je pak již čistě na Vás.

Může PSYCH-K® metoda pomoci i lidem, kteří mají problémy se vztahy?

Samozřejmě, i lidé s těmito obtížemi se na mě mohou obrátit. Může se jednat o partnerské problémy, problémy s kolegy na pracovišti, obtíže při hledání vztahu atd.  

Dokáže metoda pomoci i se stresem?

Ano. Metoda dokáže pomoci lidem efektivně odbourat stres, který je opět nejvíce usazen v našem podvědomí. Pomocí metody nalezneme, co je jeho spouštěč a pokusíme se ho odbourat.

Jak sezení probíhá?

Setkání probíhá plně on-line na platformě ZOOM a trvá 60-90 minut. Není tedy potřeba nikam dojíždět.

Před setkáním je dobré si promyslet téma, které Vás aktuálně trápí a, se kterým potřebujete pomoci. Prostě téma, které chcete mít v životě jinak.

Protože sezení probíhá on-line je potřeba mít stabilní internetové připojení a zvuk.

Při samotném sezení se budeme nejdříve bavit o tom, s čím přicházíte. Společně poté vytvoříme nová přesvědčení, se kterými chcete žít. 

Kde Vás můžeme kontaktovat?

Objednání provedete nejlépe přes internetové stránky https://petravymetalikova.com/psych-k/

Zde naleznete veškeré informace o metodě PSYCH-K® a formulář pro objednání na sezení.

Reference od klientů

Pokaždé, když mé děti onemocněli nebo jsem je neměla tzv. „pod kontrolou“, zažívala jsem silné iracionální strachy přenesené z mého vlastního dětství. Negativně to ovlivňovalo fungování celé mé rodiny. Dlouhodobě jsem s tím pracovala na vědomé úrovni, racionálně si vše vysvětlovala, ale úzkosti nezmizely. Až Petra a metoda PSYCH-K® mi dokázaly tyto zakódované vzorce odstranit a můj posun ve fungování s dětmi je obrovský. Někdy mi to přijde až neuvěřitelné, jak jsem díky této metodě posunula své hranice a vnímání věcí. A pak ještě lidsky řečeno, že když koukám na své děti, jak si užívají života, už v tom nevidím jen nebezpečí, bacily, nemoci a nemám potřebu je neustále omezovat svými strachy – už žiju s větší volností, přijímám věci, jak se dějí a vnitřně se jim nebraním”.  Tereza S., projektová manažerka.

Jsem šťastná, že jsem potkala Petru a metodu PSYCH-K®. Dost mě trápil strach z výšek. Setkání a Petrou probíhalo v klidu. Naprosto profi a přesto velmi lidským způsobem mě provedla tím, co nás čeká. Vysvětlila mi, co mohu prožívat a jak se vše může projevit. Když „to přišlo“, zůstala jsem v naprostém klidu. Své téma jsem díky přístupu Petry zvládla zpracovat za necelou hodinku a bez řešení jakékoliv minulosti. Což je skvělé. Jsem konečně spokojená a mohu si užívat díky dalším akčním krokům výhledy a lítat si v oblacích.“ Lenka S., koučka.

Sezení PSYCH-K® s Petrou pro mě bylo cestou do hloubky mého tématu. Cítila jsem se viděná, slyšená a zároveň jemně a citlivě vedená přesně tam, kam jsem potřebovala. Petra má úžasné vnímání a zároveň vede přímo k podstatě. Sezení PSYCH-K® s Petrou doporučuji všemi dvaceti.“ Kamila G. P., Průvodkyně žen ke zdraví a zdravému sebevědomí.

Může se Vám líbít

Gastronomie

Češi jsou národem rybářů. Rybářský svaz sdružuje až 264 000 jedinců. V ostrém protikladu k tomuto faktu stojí informace, že Češi zároveň jedí ryby...

Celebrity

Známá česká herečka Veronika Žilková je velmi aktivní na svém instagramovém profilu. Skoro každý týden vysílá “živák” se svým cvičením. Má přes 90 tisíc...

Zdraví

Vysoký krevní tlak postihuje téměř polovinu obyvatel ČR v aktivním věku. Každý dospělý člověk by se proto měl o svůj krevní tlak zajímat, zejména...

Zdraví

Jaký máte vztah ke svému tělu? Moříte ho dietami, sledujete vše, co si vložíte do úst, ale vysněné postavě nejste ani o krok blíže?...

České celebrity

Iva Pazderková je herečka, zpěvačka, moderátorka, stand-up komička a žena s určitým životním stylem. Není tajemstvím, že vyznává ekologicky šetrný způsob života, co všechno...

Společnost

Mezi nejoblíbenější domácí mazlíčky patří v Česku pes. Kdo by je nemiloval? Lidé stále více utrácejí za kvalitnější krmivo, hračky, veterinární péči a další...

Společnost

Odborníci z Pantone Color Institute volili již po třiadvacáté barvu roku. Šedou (Ultimate Gray) a kanárkově žlutou (Illuminating), které nás provázely rokem 2021, nově...

Společnost

Na podzim a v zimě, o to víc v době zhoršující se pandemické situace, je třeba věnovat zvýšenou pozornost prevenci onemocnění. Co můžete udělat...