Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Byznys

PSYCH-K® – přeprogramujte své podvědomí a užijte si život naplno

Jednou z častých příčin neúspěchu, je nedůvěra. Není to však nedůvěra v to, co dělám, ale je to nedůvěra v sebe sama. Spoustu lidí touží udělat něco, čeho se bojí a i Vy určitě toužíte udělat něco, čeho se bojíte. A právě pro Vás, je tu metoda PSYCH-K®. Zakladatelem této metody je Robert M. Williams. Do češtiny se dá metoda přeložit jako klíč k duši.

Řekněte nám něco o sobě.

Jmenuji se Petra Vymětalíková a nabízím mimo jiné i službu osobního rozvoje pomocí metody PSYCH-K®, kterou, jak již bylo řečeno, lze přeprogramovat vlastní podvědomá přesvědčení, která nás v životě omezují. 

V životě se snažím jít svou cestou a objevovat nové obzory. Několik let jsem např. žila v zahraničí v rozvojových zemích. A nyní se učím ekologicky farmařit. Díky tomu jsem pochopila, že to, co nám brání v našem životě něco změnit, jsou naše vlastní podvědomá přesvědčení. A byla jsem nadšená, když jsem objevila metodu PSYCH-K®, která s tímto dokáže pomoci a stala jsem se oficiální facilitátorkou této metody. Dnes metodu PSYCH-K® používám, abych pomáhala nejen ostatním, ale i sama sobě při řešení každodenních výzev.

Pro koho je metoda určena?

Pro každého. Metoda pracuje s naším podvědomím, které řídí z 95 % toho, co každý den děláme. A právě PSYCH-K® nám umožňuje změnit naše podvědomé limity.

V čem mi metoda pomůže?

Tato metoda pomůže s jakýmkoli tématem, které v životě řešíte a kde potřebujete něco změnit. Podpoří změnu Vašeho myšlení, uvidíte cestu k vyřešení problému a zároveň získáte dostatek sebedůvěry něco změnit. Zároveň je ale důležité nečekat zázraky na počkání a počítat s tím, že kromě změny ve vašem myšlení bude nutné udělat reálné kroky k podpoření změny ve vašem životě.

Takže se na Vás mohou obrátit lidé, kteří trpí fobií?

Samozřejmě. Metoda PSYCH-K® Vám pomůže transformovat fobii ve Vašem povědomí. Ovšem poslední krok k jejímu překonání je čistě na Vás. Já Vám pouze ukáži cestu k Vašemu cíli.

A co třeba lidé, kteří touží po změně zaměstnání?

Ano, i pro ně je tato metoda vhodná, protože jim pomůže k nalezení té správné cesty. Zároveň odbourá z podvědomí strach z neznámého a pomůže Vám se rozhoupat. Ale poslední krok, tedy podání výpovědi a nalezení nového zaměstnání je pak již čistě na Vás.

Může PSYCH-K® metoda pomoci i lidem, kteří mají problémy se vztahy?

Samozřejmě, i lidé s těmito obtížemi se na mě mohou obrátit. Může se jednat o partnerské problémy, problémy s kolegy na pracovišti, obtíže při hledání vztahu atd.  

Dokáže metoda pomoci i se stresem?

Ano. Metoda dokáže pomoci lidem efektivně odbourat stres, který je opět nejvíce usazen v našem podvědomí. Pomocí metody nalezneme, co je jeho spouštěč a pokusíme se ho odbourat.

Jak sezení probíhá?

Setkání probíhá plně on-line na platformě ZOOM a trvá 60-90 minut. Není tedy potřeba nikam dojíždět.

Před setkáním je dobré si promyslet téma, které Vás aktuálně trápí a, se kterým potřebujete pomoci. Prostě téma, které chcete mít v životě jinak.

Protože sezení probíhá on-line je potřeba mít stabilní internetové připojení a zvuk.

Při samotném sezení se budeme nejdříve bavit o tom, s čím přicházíte. Společně poté vytvoříme nová přesvědčení, se kterými chcete žít. 

Kde Vás můžeme kontaktovat?

Objednání provedete nejlépe přes internetové stránky https://petravymetalikova.com/psych-k/

Zde naleznete veškeré informace o metodě PSYCH-K® a formulář pro objednání na sezení.

Reference od klientů

Pokaždé, když mé děti onemocněli nebo jsem je neměla tzv. „pod kontrolou“, zažívala jsem silné iracionální strachy přenesené z mého vlastního dětství. Negativně to ovlivňovalo fungování celé mé rodiny. Dlouhodobě jsem s tím pracovala na vědomé úrovni, racionálně si vše vysvětlovala, ale úzkosti nezmizely. Až Petra a metoda PSYCH-K® mi dokázaly tyto zakódované vzorce odstranit a můj posun ve fungování s dětmi je obrovský. Někdy mi to přijde až neuvěřitelné, jak jsem díky této metodě posunula své hranice a vnímání věcí. A pak ještě lidsky řečeno, že když koukám na své děti, jak si užívají života, už v tom nevidím jen nebezpečí, bacily, nemoci a nemám potřebu je neustále omezovat svými strachy – už žiju s větší volností, přijímám věci, jak se dějí a vnitřně se jim nebraním”.  Tereza S., projektová manažerka.

Jsem šťastná, že jsem potkala Petru a metodu PSYCH-K®. Dost mě trápil strach z výšek. Setkání a Petrou probíhalo v klidu. Naprosto profi a přesto velmi lidským způsobem mě provedla tím, co nás čeká. Vysvětlila mi, co mohu prožívat a jak se vše může projevit. Když „to přišlo“, zůstala jsem v naprostém klidu. Své téma jsem díky přístupu Petry zvládla zpracovat za necelou hodinku a bez řešení jakékoliv minulosti. Což je skvělé. Jsem konečně spokojená a mohu si užívat díky dalším akčním krokům výhledy a lítat si v oblacích.“ Lenka S., koučka.

Sezení PSYCH-K® s Petrou pro mě bylo cestou do hloubky mého tématu. Cítila jsem se viděná, slyšená a zároveň jemně a citlivě vedená přesně tam, kam jsem potřebovala. Petra má úžasné vnímání a zároveň vede přímo k podstatě. Sezení PSYCH-K® s Petrou doporučuji všemi dvaceti.“ Kamila G. P., Průvodkyně žen ke zdraví a zdravému sebevědomí.

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...