Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Byznys

Na stěhovacím trhu se objevuje nová jednička. Co stojí za úspěchem Stěhování Chmelař?

Pro většinu z nás je stěhování noční můrou, nasvědčuje tomu i statistika, která říká, že průměrný Čech se stěhuje jen 3x za život, což je méně než u ostatních národů. Stěhovací firmy se ve společnosti netěší velké popularitě, ale na trhu se objevuje nová výjimka. Stěhování Chmelař se pomalu, ale jistě stává jedničkou na trhu. Proč tomu tak je a jaký je recept na úspěch v tomto byznysu, nám představí přímo majitel projektu Luca Chmelař.

Zdroj: Stěhování Chmelař
Zdroj: Stěhování Chmelař

Pane Chmelaři vítáme Vás v redakci, můžete se v krátkosti představit našim čtenářům?

Zdravím čtenáře deníku Zítřek. Nejsem úplně nejlepší v popisování sám sebe, to bych asi nechal na ostatních (lehký úsměv), ale nějak to tedy zkusím. Ví se o mně, že jsem férový, dá se se mnou domluvit a chci být v tom, co dělám vždycky nejlepší. Aktuálně mě nejvíce motivuje pocit z dobře odvedené práce a radost, kterou mohu přinášet lidem.

Jak podle Vás přinášíte lidem radost?

Určitě je to tím servisem, který jako Stěhování Chmelař děláme. Většina našich klientů má špatné zkušenosti s předchozími stěhovacími firmami a mají ze stěhování velké obavy. Sami klienti mi vždy po stěhování řeknou, že takhle skvělou firmu ještě nezažili. Mají radost ze skvělé ceny a rychlosti, kterou člověka přestěhujeme.

Jak hodnotíte aktuální situaci na stěhovacím trhu?

V Česku se ročně stěhuje okolo 250 000 lidí a firem tu není mnoho. Často se tedy děje, že firmy kvůli vysoké poptávce berou klienty jen jako číslo, zaměstnanci nejsou dostatečně proškolení a všechno se stěhuje rychle a bez rozmyslu – hlavně, aby se mohlo jet na další práci. Často se při takovém stylu stěhování spoustu věcí zničí a tím vzniká právě špatný obrázek o stěhovacích firmách.

Co Vás přivedlo ke stěhování?

Přesně to, co jsem popsal výše. Sám jsem se za život stěhoval 4x a moje zkušenost byla vždy silně negativní. Popisoval jsem své zkušenosti svým přátelům a oni měli překvapivě podobné. Pohyboval jsem se předtím v byznysu, kde zákazník byl na prvním místě a chování jako měly stěhovací firmy by vedlo k absolutnímu krachu. Sehnal jsem tedy první dodávku a šel to dělat jinak.

Jak to myslíte jinak?

Dělám byznys z pohledu zákazníka. Pokud se chci přestěhovat, už teď mám náklady na nové místo pobytu tj. potřebuji mít u stěhování dobrou cenu a to přesně nabízíme. Viz náš web stehovani-chmelar.cz. Další bod je naše komplexnost. Zákazník se často nechce jen přestěhovat, ale i smontovat nábytek, vymalovat, mít po stěhování uklizeno, vyklidit předchozí prostor, zapojit elektrické spotřebiče, vše mít zabaleno a hlavně jistotu, že se nic nepoškodí. Víme, jak je v dnešní době těžké sehnat řemeslníka, a proto nabízíme řešení od A do Z. Člověk má s námi jistotu, levnou cenu a nemusí sám hledat řemeslníky na doplňkové práce okolo stěhování.

Jak se Vám podařilo na trhu, tak rychle vyrůst?

Jednoznačně kvůli našemu přístupu a doporučení od klientů. Troufnu si říct, že 10/10 našich klientů jsou s námi maximálně spokojeni, a proto je 90% nových zákazníků na doporučení. Finančně nám pomáhají také poptávky od velkých firem, kde už se o nás také mluví.

Jaké největší úspěchy Vás ve stěhování zatím potkaly?

Každé stěhování je pro nás úspěch. Co se týče větších klientů, tak se nám podařilo stěhovat například společnost HS Klenoty v Galerii Harfa, dále Charitu v Českých Budějovicích, vyklízení areálů pro firmu TZ Capital s. r. o. a aktuálně domlouváme spolupráci s jednou z pěti největších bank v ČR.

Co byste poradil lidem, co se chtějí stěhovat sami?

Pojďte do toho radši s námi (smích). Určitě doporučujeme pojištění v případě, že se nedej bože něco poškodí. Dále investovat do kvalitních obalových materiálů, aby byl nábytek v bezpečí. Pronajmout si dodávku nebo nákladní vozidlo a hlavně nezapomenout na dobrou kávu nebo čaj, aby se Vám stěhovalo s úsměvem.

Co má člověk udělat, pokud chce od Vás přestěhovat?

Stěhujeme firmy, byty i rodinné domy, stačí se s námi spojit přes náš web stehovani-chmelar.cz nebo zavolat na číslo +420 737 270 723

Zdroj: redakce Zítřek

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...