Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Byznys

V ABC Tiskárně uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka

ABC Tiskárna působí na trhu přes 30 let. Přestože se jedná o menší rodinnou firmu, zastane téměř všechno, co se tisku a potisku týče. Nabízí komplexní tiskové a reklamní služby, jako je malonákladový digitální, velkonákladový ofsetový i velkoformátový tisk, stejně tak jako výrobu obalů s potiskem. V nabídce mají i reklamní sekci zahrnující prodej a potisk reklamních předmětů, kterých mají na e-shopu více než 6000 druhů.

Zdroj: ABC TISKÁRNA
Zdroj: ABC TISKÁRNA

„Jedná se vlastně už o rodinnou tradici. Jsem vnukem zakladatele Karla Bednáře, který založil firmu v roce 1991, následně ji vedli moji rodiče, kteří postupně vedení předali mně. Generační obměna je především u tiskařských firem častokrát kámenem úrazu – ročně kvůli tomuto problému zanikne velké množství námi podobných firem. Svou cestu k tomuto oboru jsem si ale musel postupem času najít, v mládí jsem si nedokázal představit, že mě polygrafie až takhle pohltí,“ svěřil se Magazínu Zítřek ředitel ABC Tiskárny Denis Pěkný. Ten rád sleduje nové trendy, jak v oblasti polygrafie, tak i marketingu. Možná právě proto postupem času vyměnil všechny zastaralé technologie za nové a moderní, čímž výrazně zvýšil efektivitu práce. „Myslím, že právě to nás výrobně hodně pozvedlo. Aktuálně dokážeme zpracovávat více než desetinásobné množství zakázek, než tomu bylo třeba před 5-ti lety“.

Zdroj: ABC TISKÁRNA
Zdroj: ABC TISKÁRNA

ABC Tiskárna se u většiny objednávek snaží dodávat maximálně do týdne od objednání. Závisí ale vždy na komplikovanosti výroby. „Vizitky se standardně vyrábí 3-4 pracovní dny, katalogy kolem 5-7 dnů. Existuje u nás také varianta příplatkového expresního tisku, kdy dodáváme druhý den po objednání,“ upřesňuje Denis Pěkný, který zároveň vyzdvihuje komplexnost nabízených služeb. „Vlastně v rámci ČR v komplexnosti služeb nemáme moc konkurenci: zákazníci u nás mohou realizovat vše od tisku, přes obaly či textil až po reklamní předměty.“

Zdroj: ABC TISKÁRNA
Zdroj: ABC TISKÁRNA

Díky každoročnímu růstu může firma své služby neustále dále rozvíjet a inovovat. Jednu z největších výhod vidí vedení firmy v on-line objednávání z pohodlí domova přes www.e-abctiskarna.cz. Tento e-shop si firma postavila sama a právě z toho těží.

„Jen v tomto roce jsme znovu výrazně vylepšili náš e-shop a také pořídili dvě nové technologie, z čehož jedna je vyloženě revolučním strojem s jedinou instalací v polygrafickém provozu v rámci ČR. Jde o technologii inkoustového tisku Kyocera Taskalfa PRO 15000. Inkoustový produkční tisk se postupně dostává do povědomí zákazníků, jde o jeden z hlavních polygrafických trendů poslední doby. Jeho velkou výhodou je ECO provoz a také velmi nízké náklady tisku,“ upřesňuje Pěkný.

ABC Tiskárna dodává po celé ČR, stejně tak ale i na Slovensko (e-shop abcprint.sk). „Do budoucna přemýšlíme i o rozšíření do dalších států EU,“ uzavírá Denis Pěkný.

Více informací o komplexním tisku pod jednou střechou najdete na: www.abctiskarna.cz

Autor: Veronika Kuželková

Může se Vám líbít

Politika

Česká republika byla v nové zprávě CIVICUS Monitor (globální výzkum, který hodnotí a sleduje základní svobody ve 197 zemích) snížena z otevřené na omezenou...