Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

A zase ta Lucie! Borhyová se opět vystavila v bikinách a fanoušci z ní doslova šílí. Jaké plážové selfie zveřejnila tentokrát?

Je známo, že Lucie Borhyová často tráví dovolené mimo Českou republiku. Nyní si užívala volno ve svém prosluněném domku ve španělské Malaze, kam vyrazila se svými dětmi Lucasem a Lindou a čtyřnohým kamarádem. Odtud navíc každý den zásobovala fanoušky sexy fotkami své dokonalé postavy v bikinách. Oblíbená moderátorka sklidila od fanoušků jeden kompliment za druhým a není se čemu divit. Posuďte sami!

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Věčně úsměvavá moderátorka není typ, který by celou dovolenou proválel jen na pláži. „Koupeme se celý den v moři, v bazénu, sportujeme, chodíme na zmrzky a na různé dobrůtky, hrajeme karty a také jezdíme na výlety a rádi poznáváme nová místa. Zkrátka kombinujeme válení se u moře s aktivnějším stylem dovolený,“ napsala Borhyová k jednomu ze svých příspěvků.

Kromě výletů, procházek či opalování u moře se snaží chvilky využívat i sportem se svým čtyřnohým pomocníkem. „To se hraje samo, když máte toho nejlepšího hledače a sběrače míčků“ napsala.

A protože Lucie miluje pohyb, nemusí schovávat své nedokonalosti pomocí jednodílných plavek, ale naopak svou postavu v bikinách může na pláži s hrdostí ukazovat. S perfektní figurou se ráda pochlubí i na svém Instagramu, kde má přes 135 tisíc sledujících. A že je se na co dívat!

„Moře je dnes krásně klidné, příjemně teplé a azurově průzračné,“ pyšnila se blahem stále dobře naladěná moderátorka na břehu. Tím hvězda Televizních novin ale se sdílením žhavých fotografií z pláže nepřestala.

Tentokrát sdílela selfie z pláže na dece, které dostalo do kolen nejednoho fanouška. „Jste prostě krásná,“ napsal jeden ze sledujících. „Lucko, máme vás rádi,“ přidal se další. Mnoho fanoušků pochválilo moderátorce pěkný dekolt, který na této fotce rozhodně nejde přehlédnout.

Není také tajemstvím, že si Lucie vysloužila od svých fanoušků přezdívku „Mořská bohyně“ či „Královna moře“. Její sexy fotografie nenechaly v klidu ani řadu známých osobností. Mezi nimi je i slavný operní pěvec Štefan Margita, manžel Hany Zagorové. Ten jednu z fotografií okomentoval řadou zamilovaných emotikonů. Margita a Zagorová mají také ve Španělsku koupený byt.

Selfíčkem to neskončilo…

Nyní je sympatická moderátorka zpět v Česku, diváci ji včera opět mohli spatřit v Televizních novinách. Na přivítanou fanouškům nadělila ještě jednu fotografii v bikinách, k tomu přidala i fotografii z šatny, kde se již upravená a oblečená v elegantních šatech připravovala na vysílání Televizních novin.

Třeba Lucie překvapí a na svém profilu ještě zveřejní nějakou vzpomínkovou fotografii. Zajisté by tím potěšila nejednoho sledujícího…

Zdroj: Extra.cz, Blesk.cz, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...