Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Agáta Hanychová potvrdila těhotenství: Co na to říká její matka Veronika Žilková?

Vztah Jaromíra Soukupa a Agáty Hanychové nabral na pořádných obrátkách. Nejsledovanější pár českého showbyznysu potvrdil očekávání svého prvního potomka. Všichni si mysleli, že milostný poměr tohoto páru nebude mít dlouhého trvání, ale opak je pravdou. Modelka šla s pravdou ven a v pondělí potvrdila pro deník Blesk, že pod jejím srdcem roste nový život. Jak na tuto radostnou novinku zareagovala Veronika Žilková?

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Kontroverzní dvojice tvoří pár teprve čtyři měsíce. Je tedy zcela jasné, že těhotenství přišlo opravdu brzy a o rané stadium se jednat nebude. Modelka si na sociálních sítích často stěžovala na únavu, náladovost, a dokonce přestala kouřit. Jaromírovi se to prý nelíbilo, ale je jasné, že se bál o svou druhou polovičku, protože už čekala dítě.

Fanoušci si začali všímat jistých signálů, že by mohla být těhotná. Údajně se jí měli plnit ňadra a decentně zakulacovat bříško. Navíc sama Agáta dávala lidem náznaky, že je v očekávání. Poslední dobou začala nosit volnější oblečení a v upnutých šatech se jí na poslední fotografii těhotenské bříško krásně rýsovalo. Na dovolené ve Španělsku se navíc sama Agáta přiznala, že se neustále přejídá, ale pohotově doplnila, že za to mohou místní speciality.

A jak na těhotenství své dcery reagovala její matka Veronika Žilková? „Doufám, že tak jako každou matku uklidní třetí dítě, uklidní se i Agáta a bude klidnou matkou, která si užívá dítě a rodičovství. Předtím měla dvě děti brzy, teď je to ideální věk. Až se miminko narodí, bude jí 38 let a myslím, že to je ten správný čas na třetí dítě,“ okomentovala Žilková budoucí přírůstek.

Jak dále herečka prozradila, byl to právě Soukup, kdo si dítě přál. Ten má z předchozího vztahu syna Lukáše a dceru Natálii. Co se však týče možné svatby její dcery a ředitele TV Barrandov, zůstává Žilková zdrženlivá. „Nebudu za ně odpovídat. Mám radost, že v rodině bude dítě, ale vztah, to je jejich věc a já se k tomu nebudu vyjadřovat,“ dodala podle portálu Aha!

K celé situaci Žilková uvedla, že za nastávající rodiče nemá v úmyslu mluvit, ale že z těhotenství své dcery je nadšená. Já jsem pouze prarodič, nikoli rodič toho miminka, takže se spíše musíte zeptat jich. Ale mohu říct, že miminko je to velmi chtěné a velmi vytoužené a že každé nové dítě je u nás v rodině vítáno,“ uvedla pro portál Život v Česku.

Zdroje: Život v Česku, Aha, Čas.sk

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...