Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Alena Šeredová se provdá za miliardáře Alessandra Nasiho: Jak proběhlo jejich zasnoubení a co modelce poradila Tereza Maxová?

Modelka a herečka českého původu se na Instagramu nechala slyšet, že přijala nabídku k sňatku od svého partnera Alessandra Nasiho. Alena, která již řadu let žije v Itálii, se po osmi letech od rozchodu se svým exmanželem fotbalistou Gianluigim Buffonem bude opět vdávat. Vnadná tmavovláska prozradila podrobnosti, které pohádkovým zásnubám předcházely.

Zdroj: Se souhlasem Aleny Šeredové
Zdroj: Se souhlasem Aleny Šeredové

Alena Šeredová po tolika letech konečně oznámila šťastnou událost. Z české modelky se postupem let stala také sportovní manažerka a v Itálii je oceňována především díky svým křivkám, ale i účasti na některých televizních přenosech. K víře v lásku se ale Šeredová vrátila díky Alessandru Nasimu. Pohledného muže poznala díky fotbalu, jehož vášeň oba sdílejí a díky kterému se do sebe zamilovali.

„Řekla jsem ano“. Takto Alena Šeredová prostřednictvím instagramového příběhu dala svým sledujícím vědět, že přijala návrh svého partnera Alessandra Nasiho, aby se po osmi letech vztahu vdala. Věta byla zveřejněna pomocí selfie, na které jsou Alena a Alessandro na dovolené v řeckém Mykonosu, kde Nasi evidentně požádal Šeredovou o ruku. Pár společně vychovává dceru Vivienne Charlotte, která se narodila v roce 2020.

Oznámení proběhlo velmi diskrétně. Samotnou svatbu potvrdila Šeredová poté, co na Instagramu sdílela několik článků z českého tisku, které hovořily o její nadcházející svatbě. Pro modelku to bude druhé manželství po sňatku s bývalým brankářem Gigi Buffonem, se kterým byla ve vztahu devět let, z toho tři roky za něho byla provdaná, a to v letech 2011 až 2014. Šeredová má s Buffonem dvě děti, čtrnáctiletého Louise Thomase a dvanáctiletého Davida Lee.

Alessandro dodržel tradici

„Ještě před tím požádal o mou ruku mého tatínka. Všichni z toho máme velkou radost,“ napsala kráska a dodala, že to pro ni bylo velké překvapení a vůbec nečekala, co měl její partner za lubem. Zda svatba bude také podle tradice a proběhne do roka a do dne a jakou svatbu by si přáli, Šeredová neprozradila. Aleně se tím život úplně změnil a její fanoušci doufají, že ji vždy uvidí šťastnou a očekávají její návrat na plátno.

Datum a podrobnosti obřadu jsou zatím přísně tajné, i když se zdá, že se pár v tuto chvíli soustředí nejprve na křest malé Vivienne Charlotte, který se kvůli Covidu na nějakou dobu odkládá.

Rada Terezy Maxové

I přesto, že italský miliardář požádal půvabnou českou modelku o ruku, ještě před několika lety o svatbě nebyla vůbec řeč. „Když si vzpomenu na to, jak v Itálii všechno dlouho trvá. I to, jak se to táhne, když se to pak z nějakého důvodu musí zrušit. Italská byrokracie je v tomto směru velmi nepříjemná,“ svěřila se tehdy česká 1. vicemiss roku 1998 v pořadu TopStar. „Takže pokud by to můj partner nepotřeboval k životu, určitě můžeme spolu být i bez toho. Terezka Maxová mi vždycky říká, ať se nebojím, že druhé manželství je vždy lepší. Tak já jí věřím a uvidíme. Já bych nemusela. Ale Alessandro to ještě nezažil, tak třeba k tomu někdy jednou dojde,“ dodala Šeredová.

Zdroj: Autorský text, eXtra.cz

Může se Vám líbít

Sticky Post

V italském Rimini se konal mezinárodní sraz Amerických bezsrstých teriérů. Pořadatelkou tohoto srazu je Češka žijící v Itálii, kterou „nahatá“ plemena zaujala již před...

Sticky Post

Betty a Vojtu spojila soutěž MasterChef. Nyní sdílí nejen vášeň pro vaření, ale i příjmení. Ano, tento sympatický pár měl nedávno pohádkovou svatbu.

Celebrity

Muzikant Ondřej Brzobohatý a moderátorka Daniela Písařovicová se tajně vzali v Itálii. Informaci již dnes oficiálně potvrdil samotný Ondřej na sociálních sítích. Co uvedl...

Sticky Post

Od začátku roku 2023 se na italských březích vylodilo neuvěřitelných 118 500 migrantů ze severní Afriky. Itálie hovoří o migrační krizi.

Sticky Post

Sympatičtí vítězové reality show Love Island se vzali! Kdo čekal, že se Martin Kulhánek a Laura Chrebetová po čase rozejdou, ten se mýlil. Naopak...

Fotbal

Z fotbalistů, kteří byli přítomni u mistrovství světa 1998, nastoupili roku 2023 k soutěžnímu zápasu jen tři vytrvalci. Jsou to Japonci Miura a Ono...

Celebrity

Syn herce Miroslava Donutila si vzal za manželku dlouholetou přítelkyni Sáru Affašovou, která se proslavila v seriálu Ulice.

Krimi

Pořádné pozdvižení vyvolal v Itálii incident, kdy byl 66letý školník zproštěn obvinění ze sexuálního obtěžování. Sahal totiž na zadek 17leté studentce. Důvod, proč je...

Sticky Post

Herec s vášní pro roli a zapálený muzikant. To je Petr Batěk. Není jenom divadelní, televizní a filmový herec, ale také textař, básník a...

Sticky Post

Milan Peroutka se vyjádřil na Instagramu k registrovanému partnerství, které uzavřel s Dominikem Roubínkem. Svým přímým prohlášením vyvrátil některé fámy, které se šířily bulvárními...

Sticky Post

Youtuberka Týnuš Třešničková utrpěla v roce 2018 popáleniny druhého a třetího stupně na 35 procentech svého těla. Krásná Týnuš po celou tu dobu schovávala...

Sticky Post

Milan Peroutka je samé překvapení. Přestože v minulosti randil s ženami, nakonec se rozhodl uzavřít registrované partnerství s mužem. Tomu se říká překvapivý obrat!