Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Alena Šeredová se provdá za miliardáře Alessandra Nasiho: Jak proběhlo jejich zasnoubení a co modelce poradila Tereza Maxová?

Modelka a herečka českého původu se na Instagramu nechala slyšet, že přijala nabídku k sňatku od svého partnera Alessandra Nasiho. Alena, která již řadu let žije v Itálii, se po osmi letech od rozchodu se svým exmanželem fotbalistou Gianluigim Buffonem bude opět vdávat. Vnadná tmavovláska prozradila podrobnosti, které pohádkovým zásnubám předcházely.

Zdroj: Se souhlasem Aleny Šeredové
Zdroj: Se souhlasem Aleny Šeredové

Alena Šeredová po tolika letech konečně oznámila šťastnou událost. Z české modelky se postupem let stala také sportovní manažerka a v Itálii je oceňována především díky svým křivkám, ale i účasti na některých televizních přenosech. K víře v lásku se ale Šeredová vrátila díky Alessandru Nasimu. Pohledného muže poznala díky fotbalu, jehož vášeň oba sdílejí a díky kterému se do sebe zamilovali.

„Řekla jsem ano“. Takto Alena Šeredová prostřednictvím instagramového příběhu dala svým sledujícím vědět, že přijala návrh svého partnera Alessandra Nasiho, aby se po osmi letech vztahu vdala. Věta byla zveřejněna pomocí selfie, na které jsou Alena a Alessandro na dovolené v řeckém Mykonosu, kde Nasi evidentně požádal Šeredovou o ruku. Pár společně vychovává dceru Vivienne Charlotte, která se narodila v roce 2020.

Oznámení proběhlo velmi diskrétně. Samotnou svatbu potvrdila Šeredová poté, co na Instagramu sdílela několik článků z českého tisku, které hovořily o její nadcházející svatbě. Pro modelku to bude druhé manželství po sňatku s bývalým brankářem Gigi Buffonem, se kterým byla ve vztahu devět let, z toho tři roky za něho byla provdaná, a to v letech 2011 až 2014. Šeredová má s Buffonem dvě děti, čtrnáctiletého Louise Thomase a dvanáctiletého Davida Lee.

Alessandro dodržel tradici

„Ještě před tím požádal o mou ruku mého tatínka. Všichni z toho máme velkou radost,“ napsala kráska a dodala, že to pro ni bylo velké překvapení a vůbec nečekala, co měl její partner za lubem. Zda svatba bude také podle tradice a proběhne do roka a do dne a jakou svatbu by si přáli, Šeredová neprozradila. Aleně se tím život úplně změnil a její fanoušci doufají, že ji vždy uvidí šťastnou a očekávají její návrat na plátno.

Datum a podrobnosti obřadu jsou zatím přísně tajné, i když se zdá, že se pár v tuto chvíli soustředí nejprve na křest malé Vivienne Charlotte, který se kvůli Covidu na nějakou dobu odkládá.

Rada Terezy Maxové

I přesto, že italský miliardář požádal půvabnou českou modelku o ruku, ještě před několika lety o svatbě nebyla vůbec řeč. „Když si vzpomenu na to, jak v Itálii všechno dlouho trvá. I to, jak se to táhne, když se to pak z nějakého důvodu musí zrušit. Italská byrokracie je v tomto směru velmi nepříjemná,“ svěřila se tehdy česká 1. vicemiss roku 1998 v pořadu TopStar. „Takže pokud by to můj partner nepotřeboval k životu, určitě můžeme spolu být i bez toho. Terezka Maxová mi vždycky říká, ať se nebojím, že druhé manželství je vždy lepší. Tak já jí věřím a uvidíme. Já bych nemusela. Ale Alessandro to ještě nezažil, tak třeba k tomu někdy jednou dojde,“ dodala Šeredová.

Zdroj: Autorský text, eXtra.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...