Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Anička Slováčková chce dávat lásku druhým: Zvažuje adopci

Ještě nedávno byla Anička Slováčková typ člověka, který nevěří na lásku. Nyní ale tato šestadvacetiletá zpěvačka a herečka změnila názor a je přesvědčená, že na lásku má právo každý. Ráda by tak jednou svou lásku, kromě vlastních dětí, dala i těm adoptivním.

Zdroj: Nextfoto.cz
Zdroj: Nextfoto.cz

Anička je velmi aktivní na sociálních sítích a se svými fanoušky se dělí o fotografie ze svého života. Je to také velká milovnice zvířat. Anička se nebojí svou postavu ukázat v plavkách a že se nemá za co stydět! Snaží se tak motivovat ostatní mladé slečny, aby si vážily sebe a svého těla. Jak sama říká, dovolená je od toho, aby se užívala.

Sama se dlouhou dobu potýkala s rakovinou prsu, o které se nebála veřejně mluvit, a na sociálních sítích tak sdílela dobré i špatné dny během této nemoci. Dnes už má boj za sebou a konečně si může oddychnout. Jak zpětně hodnotí, vážná nemoc jí otevřela oči. Mít se ráda mě naučila až rakovina. V momentě, kdy máte nějakým způsobem ohrožený život, začnete věci přehodnocovat,“ řekla pro eXtra.cz.

Anička je mladá, sympatická dáma, která si na svůj věk v životě prošla velmi těžkým obdobím, za které částečně mohla i nestabilní situace jejich rodičů – šestašedesátileté Dády Patrasové a devětasedmdesátiletého Felixe Slováčka. K jednomu z nich si stále cestu nenašla.

Tyto okolnosti pravděpodobně zapříčinily její dřívější pesimistický pohled na jakékoliv vztahové možnosti. Postupem času se situace změnila a Anička to vidí jinak. Když budu mít člověka, kterého budu mít ráda, tak s ním samozřejmě budu chtít mít děti, dokážu si představit, že bych měla děti i adoptovaný, když by to z nějakého důvodu nešlo. Nebo bych i ráda k vlastním dětem nějaké adoptovala, protože těch dětí, které rodinu nemají, běhá po světě miliardy“ řekla pro Blesk Anna Julie Slováčková.

„Před lety jsem říkala, že ta pravá láska, na kterou si všichni hrají, může být v nějaký upřímný a čistý vazbě, a ne v tomhle zničeném světě všech sociálních médií, kde si všichni na něco hrají, v posledních letech jsem se ale přesvědčila o tom, že ta láska existuje, ať už k sobě samotné, anebo k ostatním“ dodala.

Zdroje: Blesk, Frekvence1

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...