Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Brad Pitt a Jennifer Aniston opět spolu? Dvojice si má užívat společný čas v Paříži

Bývalí manželé Jennifer Anistonová a Brad Pitt údajně probouzí někdejší velkou lásku, a to rovnou v romantické Paříži. Informoval o tom americký magazín „In Touch“. Zatímco ona ve městě lásky natáčí druhý díl krimi komedie Vražda na jachtě, on je prý často k vidění v muzeích a restauracích. To, že se oba nachází ve stejný čas na stejném místě, tak s velkou pravděpodobností není náhoda.

Zdroj: ČTK
Zdroj: ČTK

Fanoušci jsou napjatí jako struna. Dočkají se konečně obnovení lásky mezi slavnou hollywoodskou dvojicí? Doufají v ní totiž celé roky! Nyní přišel americký časopis „In Touch“ s tím, že si oba dva společně užívají společný čas daleko od hollywoodského světa.

„Není náhoda, že Brad a Jen jsou v Paříži ve stejnou dobu,“ řekl In Touch zdroj blízký Bradu Pittovi. Herecké hvězdy se údajně společně ubytovaly v luxusním hotelu Four Seasons. „Už měsíce se schovávají v hotelovém penthousu,“ prozradil zdroj. „Dokonce spolu byli i v Miravalu,“ dodal zdroj. Zámek Miraval v jižní Francii patří z jedné poloviny Pittovi, druhou polovinu donedávna vlastnila jeho exmanželka Angelina Jolie, která před čtyřmi měsíci svůj podíl prodala ruskému podnikateli.

„Každou chvíli chodí ven na večeři, do kaváren nebo na výtvarné kurzy. Většinou jsou ale velmi diskrétní. Když Jen pracuje, Brad dělá svoje věci,“ řekl zdroj z okolí dvojice. Obvykle se prý herec dívá na umění v různých galeriích a muzeích.

Nedávno se z náhodného setkání s hollywoodským krasavcem radovala i francouzská ministryně kultury Roselyne Bachelotová, která zveřejnila společnou fotografii na instagramu.

Brad Pitt se měl Jennifer omluvit

Brad Pitt se měl údajně omluvit Aniston za to, že ji tenkrát opustil kvůli Angeline Jolie. Od té doby jsou nerozlučná dvojka. „Zatím je vše dobré. Jsou starší a moudřejší a jejich láska je silnější, než kdy byla,“ sdělil zdroj.

Zdroj: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com
Fanoušci doufají, že se Jennifer a Brad k sobě znovu vrátí.
Zdroj: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Brad a Jennifer se dali dohromady v roce 1998 a o dva roky později se vzali. Ačkoliv patřili mezi nejoblíbenější pár showbyznysu, v roce 2005 se rozvedli. Brad Pitt se totiž během natáčení filmu Pan a paní Smithovi sblížil s herečkou Angelinou Jolie, se kterou si pořídil 6 dětí. Po 12 letech rovněž manželé oznámili konec, a tak jejich obnovení někdejší velké lásky nic nebrání.

Zdroj: Suggest.com, Evropa2.cz, Blesk.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...