Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Byla právem nesvéprávná? Britney Spears pravidelně sdílí nahé fotky. Fanoušci se bojí o její duševní zdraví

Bývalá popová princezna Britney Spears si svou získanou svobodu užívá doslova naplno. Z jejího Instagramu, kde ji sleduje bezmála 41 miliónů, se pomalu stává stránka vhodná pro dospělé. Zpěvačka nepřestává své fanoušky zásobovat odvážnými příspěvky včetně nahoty, a to podle všeho právě čeká miminko s hercem Samem Asghari.

Zdroj: ČTK
Zdroj: ČTK

Britney Spears nepřestává šokovat své fanoušky. Od začátku tohoto týdne sdílela hned tři série kompletně odhalených fotografiíí, které jsou v různých filtrech. Na všech snímcích je Britney zcela nahá, prsa si zakrývá rukama a na zakrytí spodních partií použila jen srdíčko.

K první sérii fotografií připsala: „Zásoba fotek z Mexika předtím, než ve mně bylo miminko. Proč sakra vypadám na dovolené o deset let mladší?“  K další pak dodala obdobný popisek s odkazem na svůj požehnaný stav: „Nepodceňujte sílu toho, že si tohle fotím sama selfie tyčí!!! Zásoba fotek z doby, než ve mně bylo miminko.“ U třetího téměř totožného snímku už napsala pouze stručné: „Miluji vás všechny taaaaaaaaak moc!!!!” a přidala k němu tři pusinky.

A přestože někteří nad jejím počinem neskrývají nadšení a chválí ji, řada dalších nechápe, proč to má čtyřicetiletá hvězda a nastávající trojnásobná maminka zapotřebí. „Skuteční fanoušci Britney by se o ni měli bát. Neměli by oslavovat tenhle nesmysl, který zveřejňuje,“ napsala jedna z fanynek a další se přidávají: „Někdo jí prosím pomozte, není v pořádku,“ nebo: „Je mi z toho tak smutno… Proč?“  Další fanoušek dokonce navrhl, že by Britney měl soud opět zbavit svéprávnosti, protože si myslí, že si svobody užila už příliš.

Zpěvačku dlouhodobě provázely psychické potíže, kvůli nimž se na téměř čtrnáct let stal opatrovníkem jejího jmění její otec, s nímž Britney vedla soudní spor. Toto opatrovnictví bylo pravomocně zrušeno loni v listopadu. Od té doby se sdílení odhalených příspěvků na sociálních sítích znásobilo.

Spears má se svým bývalým manželem Kevinem Federlinem dva syny – Seana Prestona a Jaydena Jamese. Své třetí dítě čeká se snoubencem Samem Asgharim. Partneři podle zahraničních médiích už mají svatbu za sebou. Zatím se ke spekulacím ani jeden z nich nevyjádřil.

Zdroj: Super.cz, Frekvence1.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Vrabci na střeše si o tom štěbetali už dlouho, ale ani jeden z nich vztah zatím oficiálně nepotvrdil. Po zhlédnutí 11. epizody reality show...