Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

A dost! Rozzuřený Soukup zvažuje žalobu na sázkovou kancelář kvůli zesměšňování jeho dosud nenarozeného dítěte

Jakmile modelka Agáta Hanychová a moderátor Jaromír Soukup oznámili, že čekají miminko, ihned se strhla mediální bouře. Bohužel i tato radostná novinka s sebou přinesla nepříjemné důsledky. Z Agátina těhotenství si totiž lidé na internetu začali dělat legraci. Sázková kancelář dokonce začala vypisovat různé kurzy ohledně jejich vztahu i pohlaví potomka. To ale Soukupa rozhodně nenechalo chladným. Co ho vytočilo do běla?

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Před nedávnou dobou sázková kancelář Fortuna vypsala kurzy na to, zda se páru narodí holčička, nebo kluk. Naposledy takhle bookmakeři řádili před narozením dcery Leoše Mareše. U sázkařů neobvyklá sázka slavila úspěch stejně jako u Mareše, a proto kancelář vypsala i další kurzy – například na to, zda se Hanychová a Soukup vezmou či rozejdou nebo na to, jak se bude potomek jmenovat.

Některá jména jsou skutečně bizarní, a tak není divu, že se k celé události rozhodl vyjádřit sám Soukup, kterého konání sázkové kanceláře rozzuřilo, jak píše Aha!„Že uzavírají sázky na to, že se s Aguš rozejdu nebo kdy se vezmeme, tomu bych rozuměl. Ale podporovat zesměšňující jména miminka a uzavírat na to sázky, to je přes čáru a můj advokát to bude řešit,“ vyjádřil se naštvaný moderátor.

„Přiznám se, že věci neřeším, pokud to nepřesáhne únosnou mez. Fortuna tu mez překročila a já teď zvažuju právní kroky, protože si myslím, že uzavírat sázky na jméno dítěte a dovolit tam zesměšňující sázky týkající se nenarozeného miminka, to je už přes čáru,“ dodal Soukup.

Podle sázkové kanceláře se ale na seznamu žádné zesměšňující nebo hanlivé jméno nenachází. Na webu sázkové kanceláře si můžete vsadit například na jména Agáta, Médea, Olga, Kateřina, Miloš, Andrej, Donald, Jaromír, Tomio nebo Oprah.

Zdroj: Nextfoto
Jaromír Soukup a Agáta Hanychová se na miminko už velmi těší.
Zdroj: Nextfoto

Jméno pro aktuálně nejsledovanější nenarozené dítě českého showbyznysu si ale zatím slavný pár nechává pro sebe. Hanychová už ale avizovala, že v pravý čas proběhne veřejná baby shower, kde odhalí pohlaví miminka.

Zdroj: VIPshow.cz, AHAonline.cz, Kafe.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...