Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

A zase ta Bubílková! Tentokrát se navezla do Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa

Česká komička Zuzana Bubílková na sebe znovu upoutala pozornost, když při návštěvě redakce Blesk začala žertovat o barrandovském pořadu Agáta Jaromíra Soukupa. V novém videu, které zveřejnila na svém Instagramu, jmenovala nové imaginární pořady Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa, kterých se už nemůže dočkat.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Zuzana Bubílková je pověstná svým nekorektním humorem. Nedávno si vystřelila z Dády Patrasové, Radky Třeštíkové, Báry Basikové či bývalého přítele Jiřího Krampola. Před dvěma týdny se Bubílková obula do celé české vlády. Teď si pro změnu vzala na paškál modelku Agátu Hanychovou a jejího partnera Jaromíra Soukupa.

„Jsem v redakci Blesku, kde se mě právě ptali, co si myslím o těhotenství Agáty. No, tak já jí samozřejmě gratuluji,“ začala Bubílková své nové video.

„A už se těším na nové pořady na TV Barrandov – Početí Jaromíra Soukupa, Těhotenství Jaromíra Soukupa, Porod Jaromíra Soukupa, Kojení Jaromíra Soukupa, Přebalování s Jaromírem Soukupem a na to bude navazovat reality show Agáty Přebalování Soukupa. To v případě, kdyby se s z nízké sledovaností víte co,“ řekla s nadsázkou komička.

Pod videem se okamžitě začaly objevovat různé komentáře. „A potom rozchod Jaromíra Soukupa,“ napsala jedna ze sledujících a další se přidal komentářem „Do roka a do dne“. „A ještě alimenty Jaromíra Soukupa,“ vymyslel další pořad jiný uživatel.

Mnoho lidí Bubílkovou chválí za opět povedený vtípek. „Tak to nemá chybu,“ napsala jedna fanynka. „Zuzanko, vy jste prostě komička každým coulem. A zároveň máte sakra pravdu,“ komentovala video jiná žena.

A jak už to tak při veřejném vyjadřování bývá, někteří Bubílkovou zkritizovali. „Boha, trapná ženská, co nemůže nechat v klidu nikoho, na kom by mohla aspoň trochu profitovat…prostě drbna, co se snaží sama nepo*rat ze svojí nízké sledovanosti,“ napsala jeden z kritiků. „Už chápu, proč s vámi pan Krampol nechtěl mít nic společného,“ napsala jiná uživatelka, která narážela na konec jejího přátelství s hercem Jiřím Krampolem.

Zdroj: Instagram Zuzany Bubílkové, autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...