Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Agáta Hanychová si užívá luxus v Americe: Soukup ji vyvezl do hnízdečka lásky na Manhattanu. Co mu ale začíná lézt na nervy?

Agáta Hanychová byla v Čechách opravdu jen jednou nohou. Po dlouhé luxusní dovolené v Marbelle vyrazila se svým partnerem Jaromírem Soukupem do Ameriky. Majitel TV Barrandov tam vlastní luxusní byt a rozhodl se své lásce názorně představit, jak vypadá život po boku miliardáře. Odlet do New Yorku se však neobešel bez výčitek, co se stalo?

Zdroj: Se souhlasem Agáty Hanychové
Zdroj: Se souhlasem Agáty Hanychové

Jaromír Soukup si donedávna své soukromí pořádně hlídal a málokdo věděl, co se svými partnerkami dělá. Když však přišla do jeho života česká plavovláska, všechno se změnilo. Soukup se o svou novou partnerku Agátu Hanychovou stará jako o princeznu. Hrdličky mají za sebou třítýdenní pobyt ve španělské Marbelle, kde má mediální magnát letní sídlo. Modelka ale nepustí z ruky telefon a všechny detaily z jejího života věší na sociální sítě.

Není tedy divu, že Soukupovi tak trochu praskly nervy, když při odletu do New Yorku Agáta opět vše natáčela na telefon. „Nech už ta storíčka,“ prosil ji jí o 16 let starší partner. Agáta jen odfrkla: „Já ho zabiju, já ho zabiju. Hudry, hudry… Ještěže mám tohle,“ odpověděla ve videu se sklenkou v ruce. Soukupovi zřejmě začalo vadit neustále sdílení každého jejich kroku na sociální sítě a jak je vidět, Agáta je v tom hodně dobrá.

Po více než devítihodinovém létě se dvojice ocitla v New Yorku a vydala se do Soukupova bytu. Majitel TV Barrandov má svůj luxusní byt v 35. patře mrakodrapu na Manhattanu. Hanychová se nemohla vynadívat na nádherná panoramata, která se jí naskytla výhledem z terasy. A fotka na Instagramu samozřejmě nechyběla.

Luxusem začala již cesta letadlem

Přepych nesměl chybět už při samotné cestě. Jelikož do New Yorku letěli byznys třídou, jen za samotnou cestu dal zhruba 120 tisíc korun. Zřejmě to ale nebude poslední luxusní výlet, kam hrdličky pojedou. Nastává otázka, zda v zimě vyrazí do rakouských Alp, kde též vlastní dům. Agáta si tak nejspíš vyjma sluníčka užije i sníh.

Agáta štěstím bez sebe

Modelka si poslední týdny musí připadat jako v sedmém nebi. Po boku Jaromíra Soukupa totiž denně zažívá zcela výjimečné zážitky, které si před pár týdny neuměla představit ani v nejkrásnějším snu. „Jestli něco miluju, tak je to New York a jestli někoho, tak je to Jaromír Soukup. Další krásný výlet,“ pochlubila se Hanychová fotkou z milionářova bytu na své sociální síti.

Komentáře fanoušků nesmí chybět

Jak je známo, Agáta sociální sítě fotografiemi ze svého soukromí zásobuje takřka každý den. Poslední fotografie z New Yorku tak zažívá opravdový nával komentářů. „Ďakujem, že si nás tam vzala so sebou. NY je môj cestovateľský sen“ napsala fanynka. Druhá fotografii komentovala slovy „máte skvělého chlapa Agáto. Inspirujete se oba.“

Kritika ale rozhodně nechyběla. „Říkala, že chlapi nad čtyřicet smrděj. Životni role Zlatokopka, to se zkousne hodně,“ dodala jedna sledující. Další ji doplnili podobnými slovy. „Já jsem spíše zvědava na fotky a komentáře za pár měsíců až to zase neklapne a pan Soukupa bude jen další na seznamu Agátiných nápadníku, ale třeba se pletu,“ zakončila větu sledující.

Zdroje: Čas.sk, Kafe.cz, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...