Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Agáta Hanychová: vyměnila Soukupa za expřítele?

Není to tak dávno, kdy se rozpadl mediálně sledovaný vztah mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem. Byl příčinou rozchodu jiný muž?

Agáta Hanychová
Zdroj: Nextfoto

Kdo je údajně nový přítel Agáty Hanychové?

Agáta Hanychová se v poslední době ukazuje po boku svého expřítele Miroslava Dopity, s kterým má syna Kryšpína. Jak informuje Blesk.cz, bývalý snoubenec se k Agátě údajně nastěhoval.

Nahrává tomu i fakt, že prozradila před pár dny v živém vysílání na Instagramu, že je zadaná. Posledním dílem skládačky je nový profil „agata.family“, kde se v příspěvcích nebývale často objevuje Dopita. Na tomto profilu má příznačné motto: „Život není, co chceš, ale co vydržíš“.

S Dopitou tři týdny od rozchodu

Agáta Hanychová se sblížila s Miroslavem Dopitou pouhé tři týdny po rozchodu s Jaromírem Soukupem. I pohledný Mirek, bývalý hráč amerického fotbalu, se nyní rozvádí. Nic jim nebrání v tom, aby obnovili svůj vztah. Modelka dokonce zkouší hrát kvůli Mirkovi golf. Minulý týden společně vyrazili i se synem Kryšpínem na golfové hřiště.

Je jen otázkou času, než Agáta Hanychová oficiálně potvrdí, že je jejím staronovým přítelem Miroslav Dopita.

Zdroj: autorský text, Instagram Agáta Hanychová, Expres.cz, Blesk.cz

Může se Vám líbít

Sticky Post

Jaromír Soukup (54) se stal na galavečeru „Český slavík“ terčem moderátorů Ondřeje Sokola a Aleše Hámy. Jak později mediální magnát uvedl, narážky na expartnerku...

Sticky Post

Herečka Barbora Seidlová (42) září v současné době v roli maminky tří dětí ve filmu Tajemství a smysl života. Jak herečka zareagovala na otázky...

Sticky Post

Herečka Barbora Mudrová se rozhodla se svým manželem k velkému kroku, který nese s sebou obrovský závazek. S čím se svěřila a jakým způsobem...

Sticky Post

Legendární zpěvačka Marie Rottrová si přichystala pro fanoušky opravdové vánoční překvapení: 28. prosince 2023 vystoupí v O2 areně a dodatečně oslaví své kulatiny!

Sticky Post

Hollywoodská herečka Meryl Streep se provdala před 45 lety za sochaře Dona Gummera. Jejich manželství ale nevydrželo. Současně vyšlo najevo, že spolu nežijí již...

Sticky Post

Herec Petr Vančura oznámil na sociálních sítích, že již netvoří pár s Janem Cinou. Nikdo netušil, že se sympatičtí herci před rokem rozešli.

Sticky Post

Herečka Kristýna Leichtová poslala vzkaz „pánům tvorstva“. Co měla na srdci, že se o tom rozhodla promluvit veřejně?

Sticky Post

To tu ještě nebylo: modelka Natálie Kočendová se vrací zpátky do vztahové reality show Love Island, kterou mohou diváci sledovat na TV Nova.

Sticky Post

O vztahu Evy Burešové a Přemka Forejta se špitá ledacos. Objevily se i zvěsti, že se tato sympatická dvojice rozchází. Kde je pravda? K...

Sticky Post

Půvabná Kateřina Brožová zažila něco, z čeho má noční můru většina lidí: uvízla v obchodním centru a nemohla se dovolat pomoci.

Sticky Post

Betty a Vojtu spojila soutěž MasterChef. Nyní sdílí nejen vášeň pro vaření, ale i příjmení. Ano, tento sympatický pár měl nedávno pohádkovou svatbu.

Sticky Post

Vítězka světové soutěže krásy Natálie Kočendová si nechala zmenšit prsa. Jenže operace se neobešla bez komplikací. Co se úspěšné modelce přihodilo?