Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Andrea Pomeje vystavila v Thajsku své dokonalé křivky a promluvila o nepříjemnostech, které ji tam potkaly

Sexy DJka Andrea Pomeje se konečně dočkala dovolené snů v milovaném Thajsku. S přítelem Petrem zabalili před pár dny kufry a odletěli do Bangkoku, kde na ni čekalo i několik pracovních zakázek. Ačkoli si Andrea destinace nemůže vynachválit, promluvila i o několika nepříjemnostech.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Andrea si s přítelem Petrem aktuálně užívá v Thajsku, na které se z důvodu pandemie těšila skoro 3 roky. Půvabná DJka se na Instagramu svěřila, že na dovolené, která je z části i pracovní, ji potkalo několik nepříjemných událostí.

„Úplně jsem zapomněla, že tady se všechno čistí tak rychle! Okey, jak se tu čistí tělo je všem asi jasný (miluju to) – ale hlava se tu po pár dnech zdá úplně v relaxu,“ pochvalovala si Andrea pobyt v exotické zemi a s pomocí emotikonů naznačila, že ji zpočátku potrápily zažívací problémy. 

Andrea také zmínila, že se pod ostrým thajským sluncem spálila. „Prostě dovolená, jídlo, nějaký drink, hodiny čumění do moře, absolutně nesmyslné hrabání se v písku, porovnávání svého opálení s ostatními, neustálé připomínání své polovičce, aby se namazala… abych pak večer zjistila, že jsem úplně spálená, protože jsem chtěla být prostě opálenější než přítel,“ svěřila se.

Po zažívacích potížích a spálené pokožce ovšem přišel další malér. DJka přiznala, že si zlomila jeden ze svých nehtů, a žertovala, že to je konec celé dovolené. Následně si posteskla, že má zřejmě zlomený malíček na pravé noze. „Tak moc jsem se bála, aby se nic nepokazilo, že se prostě děje jedna zkouška za druhou!“ zoufala si.

Nakonec došla k závěru, že si potíže „přitáhla sama“. „Protože zákon přitažlivosti funguje skvěle, ale pouze se silnou emocí, která projde celým tělem. Takže jestli chceš, aby se ti něco rychle splnilo, celou svou bytostí si to přej, představuj, prožívej v myšlenkách, jako to děláme u těch špatných scénářů,“ poradila svým příznivcům na závěr.

Zdroj: Blesk.cz, Instagram

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...