Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Aneta Vignerová promluvila o bolestivém rozchodu, údajném vyhazovu z domu i aktuálním vztahu s Kolečkem: Společný oběd nehrozí!

Modelka Aneta Vignerová se po rozpadu vztahu s režisérem a scenáristou Petrem Kolečkem, který ji opustil kvůli herečce Denise Nesvačilové, snaží vracet do života, na který byla zvyklá. Čím dál častěji se začíná objevovat na veřejnosti a poskytuje i rozhovory. Jak se jí momentálně daří?

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Aneta Vignerová nese rozchod statečně. Rozbouřené emoce již opadly, a tak opuštěná modelka celou situaci komentuje s nadhledem. „Určitě si myslím, že člověk to bere jako nějakou životní prohru, protože když už jsou tam děti, bere se to úplně jiným způsobem. Oba to mohli udělat citlivějším způsobem vůči mně, rodině, dětem, protože všichni tři moc dobře víme, jak bulvár funguje a co dokáže napáchat,“ uvedla Vignerová v rozhovoru pro Showtime.

Aneta se rovněž vyjádřila ke svému stěhování. Média totiž spekulovala, že modelka byla doslova vyhozena ze společného domu. To Aneta uvedla na pravou míru. „Vyhozena jsem nebyla, ale bylo to tedy dost impulzivní. Byt jsem hledala svojí iniciativou, nikdo mi určitě neposílal žádné inzeráty a tak. Myslím, že jsem to zvládla celkem rychle, protože určitě nikdo nechce být v toxickém vztahu ve třech a sdílet domácnost s někým, kdo už funguje s někým jiným. Takže z nějakého morálního hlediska to muselo být rychlé,“ vysvětlila Aneta.

Aneta rovněž znovu opakovala svůj názor, že pokud si někdo prochází ve vztahu krizí, je důležité, aby se o problémech otevřeně mluvilo. „Každý vztah má krize, ale nemyslím si, že jsme měli takový krize, aby se musely končit takovým způsobem. Myslím si, že by lidi spolu měli víc mluvit a problémy řešit, a ne to řešit způsobem, jakým se to vyřešilo. Je to smutný a takový zbabělý,“ míní Vignerová.

Modelka má nyní v péči jejich společného 2,5 letého syna Jiříka, který se s tatínkem pravidelně vídá. Aneta rozhodně neplánuje žádné msty. Uvědomuje si, že syn svého tátu potřebuje, a pokud bude zájem z jeho strany, vždycky jim umožní se vídat.

Jinak se prý o žádném vztahu s jejím expartnerem mluvit nedá. „Vycházíme v rámci našeho syna, to je jediné, co k tomu můžu říctŽe bychom spolu chodili na obědy, tak to nehrozí,“ řekla Aneta v rozhovoru pro Super.cz s tím, že takovou situací neprochází jediná a všem přeje, ať je to brzy přebolí. „Nejdůležitější jsou ty děti,“ dodala.

Zdroj: Ženy.iprima.cz, Super.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...