Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Celebrity a influenceři oslavují vítězství Petra Pavla: Peníze nesmrdí! Za kolik jste se nechali uplatit, ptají se lidé

Ostře sledované prezidentské volby poznaly svého vítěze. Tím je bývalý český voják, náčelník Generálního štábu Armády České republiky a předseda vojenského výboru NATO Petr Pavel. Někteří Češi však začali ve velkém diskutovat o tom, kolik slavní dostanou peněz za propagaci kandidáta.

Zdroj: Se svolením Jitky Čvančarové
Zdroj: Se svolením Jitky Čvančarové

Napínavý i poměrně vyhrocený souboj o Hrad je za námi. Zatímco Andreje Babiše podpořilo veřejně jen několik známých tváří, v případě generála Pavla se skutečně jednalo o pořádné množství. Mezi celebritami, které vyjádřily generálovi veřejnou podporu, byly například Jitka Čvančarová, Eva Holubová, Patricie Pagáčová, Zdeněk Svěrák, Vladimír Polívka, Taťána Kuchařová, Ewa Farna, Anna Julie Slováčková, Tereza Brodská nebo Shopaholic Nicol.

Plno z nich sdílelo na sociálních sítí společné příspěvky s novým českým prezidentem. Voliči Petra Pavla samozřejmě byli spokojeni. Ti, co ovšem volili jiného kandidáta, se do osobností pořádně pustili. V hojném počtu také řešili, kolik si celebrity za propagaci naúčtovaly.

“ Vás mám tolik ráda jako herečku paní zpěvačku i jako člověka, ale tou politikou se mi už protivíte. Názor je nám všem jasný, ale vy jako byste měla zaplacenou reklamu pana Pavla….a to nejsem Babišovec!!!!Ale jen co otevřu insta jen vy a politika….,“ napsala pod fotografii Jitky Čvančarové jedna z fanynek. ,,No, a kolik jste za to dostali, když jste ho tak ve velkém furt vyzdvihovala, asi dost co,“ přidal se další člověk.

„To jako fakt? … nebo to máte dobře zaplacený jako Čtvrtníček vakcíny. … Nechce sedmi to věřit, … a fanoušci odcházejí,“ zkritizoval jeden z uživatelů podporu Taťány Kuchařové. „Jak se může člověk s komunistickou minulostí ucházet o post prezidenta? Kde jsou nějaké morální hodnoty? A paní Brzobohatou, Gregor, Kuchařovou, nevím které jméno je to správné, lituji, že se zapojila do Vaší kampaně. Ale peníze nesmrdí,“ přidal se další.

Kritiku si vyslechla i influencerka Shopaholic Nicol

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol na svém profilu sdílela video s tričkem generál Pavel. Následně se přesunula do volebního štábu Petra Pavla. „Obrovský zklamání, influencerům zaplatil asi ve velkém, jak to tak sleduji…vyčkejte čas, kdy budete fňukat, jaký zlo jste si zvolil,“ napsala pod příspěvek její fanynka. „To je teď nějaká nová „placená spolupráce“ všech influencerů ta propaganda pana generála?“ zněl další komentář.

Někteří lidé skutečně nevěří tomu, že by známé tváře a influenceři podpořili generála Pavla sami od sebe. Pokud ale skutečně dostali za propagaci zaplaceno, se zřejmě nedozvíme.

Zdroj: Instagram, autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...