Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

České krásky šly do plavek. Perkausová vystavila vnady, Třešničková pozadí a Třeštíková figuru po dvou dětech

Rtuť teploměru stoupá poslední týdny k tropickým třicítkám, a tak není divu, že většina z nás míří ve chvílích volna nejraději k vodě. Stejně jsou na tom i některé české celebrity, které se spolu s rostoucími teplotami svlékly do plavek a nezapomněly se přitom vyfotit na Instagram. Posuďte sami, které z nich to nejvíce sluší.

Foto: Se souhlasem Evy Perkausové
Foto: Se souhlasem Evy Perkausové

Eva Perkausová brázdila vody v Itálii

Moderátorka Eva Perkausová ještě před pár dny brázdila vody Gardského jezera v Itálii, kam vyrazila se svým novomanželem Ivanem Heckem. Své bujné poprsí přitom krásná blondýnka vměstnala do minimalistických plavek Calzedonia a vysloužila si od svých instagramových fanoušků nejednu pochvalu. Nyní se pár přesunul na Seychelské ostrovy, kde si užívá luxusu a exotiky.

Nikol Švantnerová přivezla do Chorvatska pekáč buchet

Také modelka Nikol Švantnerová vyjela za hranice, konkrétně do Čechy oblíbeného Chorvatska, kde si užívá horkých letních paprsků se svým přítelem, podnikatelem Ondřejem Antošem. Nikol je pověstná vysportovanou postavou a vyrýsovanými břišáky, a jak můžete sami vidět, pořádný pekáč buchet si Nikol napekla i na tohle léto!

Radka Třeštíková sází na monokiny

Tohle, že je máma dvou dětí?! Spisovatelka Radka Třeštíková se pyšní postavou, kterou jí nelze než závidět. Ve žluto-růžových jednodílných plavkách australské značky bond-eye swim vypadá její tělo jednoduše božsky a gram tuku, abyste v jejím případě lupou pohledali.

Týnuš Třešničková zamířila na Karlštejn

Influencerka Kristýna Třešňáková, známá spíše jako Týnuš Třešničková, vyrazila společně se svým italským přítelem Davidem Nebbiou obdivovat krásy čtyřhvězdičkového hotelu Karlštejn & SPA. I ona přitom potěšila své instagramové fanoušky smyslnými ženskými křivkami, které vystavila na terase s bazénem přímo pod legendárním gotickým hradem ze 14. století.

Patricie Pagáčová a její fotka plná pohody

Patricie Pagáčová vsadila stejně jako Eva Perkausová na bikiny Calzedonia. „Tímto považuji plavkovou sezónu a spolupráci s @calzedonia za zahájenou 🤩❤️🐳👙. To byl teda horkej víkend! Jak jste si ho užili vy? 😉 Hezký zbytek nedělního večera 😘,“ napsala oblíbená česká herečka ke svému instagramovému příspěvku, ze kterého dýchá neuvěřitelná letní pohoda. A kde jsou kila navíc, se kterými Patricie kdysi tolik bojovala? Zdá se, že nadosmrti ta tam!

Které české krásce to podle vás sluší vůbec nejvíce? Dejte nám vědět do komentářů.

Zdroj:
Autorský text, Instagram

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...