Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Český slavík: Pergnerová žertovala o nevěře Vémoly, Absolonová dojala písní Zagorové, Rolins předvedla sexy show a Bílá pronesla Gottovu legendární větu

Jubilejní 60. ročník ankety popularity Český slavík rozdal svá ocenění. Českého slavíka letos získali Marek Ztracený, Lucie Bílá a kapela Kabát. Ceny se předávaly v pražském Foru Karlín, kam dorazily desítky hvězdných jmen. Celým slavnostním večerem doprovázeli moderátoři Aleš Háma, Ondřej Sokol a také Tereza Pergnerová. Ti hned na začátku večera pronesli vtípky na adresu některých přítomných hostů.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

„Tři moderátoři za cenu Leoše Mareše,“ zažertoval hned v úvodu Ondřej Sokol. Když moderátoři oznámili, že diváky a přítomné hosty čeká večer ve vlídném, empatickém až buddhistickém duchu, začali servírovat vtípky na adresu některých celebrit. „Evička Burešová s Přemkem Forejtem mají synáčka, narodil se jim syn Tristan William. Evička už ho měla i na natáčení klipu, musela ho kojit mezi záběry. A musím říct, kamarádi ze štábu říkali, že Tristánkovi moc chutnalo, protože se od toho ňadérka několikrát ozvalo: Mňam mňam mňam, je to fresh, mám to rád,“ pronesl Ondřej Sokol, který si tak rýpl do kontroverzního songu Přemka Forejta.

„Úžasná věc je, že Karlos Vémola si opravdu vzal svou Lelu a nádherné na tom je, že jí byl opravdu věrný po celou dobu obřadu, to je super!“ řekla Tereza Pergnerová. Aleš Háma pak pronesl, že je krásné, že se vysílání ujala TV Nova, a ne druhá televize sídlící na Barrandově, jelikož by tento slavnostní večer musel moderovat ten, kdo chodí s Jaromírem Soukupem.

Dojemná vzpomínka na Hanu Zagorovou

Během večera ale došlo nejen na smích, ale i na slzy. Nejdojemnější část večera přišla ve chvíli, kdy se zavzpomínalo na zesnulou legendární zpěvačku Hanku Zagorovou. Štefan Margita v rozhovoru s Pergnerovou přiznal, že mu Hanka velmi chybí, obzvlášť teď, když se blíží Vánoce, které společně milovali. Dobrá přítelkyně Zagorové Monika Absolonová následně zazpívala její píseň Rybičko zlatá, přeju si, čímž dojala k slzám nejednoho přítomného hosta. Slzy neudržely například herečka Taťána Dyková, Lucie Bílá, Eva Burešová, Monika Bagárová. Špatně to nesl především blízký přítel Zagorové Karel Vágner, který nedokázal zadržet potoky slz. Rozplakala se i Monika Absolonová, která své milované zesnulé kamarádce poslala na konci písně do nebe polibek.

Dara Rolins hvězdou večera

Na galavečeru vystoupila i slovenská zpěvačka Dara Rolins, která nedávno oslavila 50. narozeniny a chystá velký koncert v O2 Areně. Na pódiu zářila jako světová hvězda a sexy diva, které vysekávaly poklonu i známé modelky. „K letošním Vánocům si toho nepřeju moc. Bude mi stačit, když v 50 budu vypadat jako Dara Rolins. Neuvěřitelná!“ vysekla na Instagramu Rolins poklonu Česká Miss 2016 Andrea Bezděková.

Lucie Bílá se stala Absolutním slavíkem

A kdo si rozdal samotná ocenění? Českého slavíka v kategorii zpěvaček získala Lucie Bílá, jež si odnesla cenu i za Absolutního slavíka. „Tohle jsem vážně nečekala,“ prohlásila Bílá v narážce na proslulou větu zesnulého Karla Gotta, který anketě tradičně dominoval zároveň s ní. Zpěvačka zároveň vzkázala všem Čechům, že sice nezažíváme „rozchechtané“ období, ale že jej určitě zvládneme. Druhá se v kategorii Zpěvačka umístila loňská vítězka Ewa Farna, třetí místo obhájila Eva Burešová.

Zlatý Marek Ztracený přiznal, že si cenu velmi přál

V kategorii Zpěvák si bronz z Karlína odvezl Richard Krajčo. Druhý byl Vojtěch Dyk. Z prvenství se podruhé za sebou radoval opět Marek Ztracený, který převzal cenu od legendární herečky Jiřiny Bohdalové. „Tenhle večer se stává pro mě až neuvěřitelný. Má až hollywoodské rozměry,“ uvedl záhy a poděkoval všem fanouškům nejen za cenu, kterou si velmi přál, ale za celý rok 2022, který byl plný koncertů. Cenu věnoval prababičce své ženy Marcely, která v sobotu oslavila neuvěřitelné 109. narozeniny. Marek Ztracený zároveň získal ocenění za nejhranější hit rádia Imupls. 

Zdroj: Nextfoto
Marek Ztracený byl z druhého zisku zlatého slavíka nadšený.
Zdroj: Nextfoto

Zlatý Kabát, ATMO music ani Calin nedorazili

Nejpopulárnější skupinou se letos stal Kabát před druhými Mirai a třetí kapelou Kryštof. V kategorii Hip Hop a Rap zvítězila skupina ATMO music před Calinem a Marpem, objevem roku se stal zpěvák Calin. Nikdo z oceněných do Karlína nedorazil, všichni měli v tento večer naplánovaný koncert.

Na závěr večera byl jako první do Síně slávy uveden Jiří Suchý, hudební i divadelní legenda. Sošku mu předala blízká kamarádka a kolegyně z divadla Semafor Jitka Molavcová, která zmínila, že vedle něj stojí na jevišti už 52 let.

Rekordní počet hlasů

Lidé letos pro své oblíbence hlasovali na webu ankety do konce října. Hlas mohli dát maximálně šesti interpretům v každé z kategorií. Do hlasování o nejoblíbenější interprety podle pořadatelů přišlo rekordních 2,110.364 hlasů. Celkově hodnotíme večer za příjemný a povedený. A jaký jsou vaše dojmy?

Zdroj: ČTK, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...