Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Čvančarová reagovala na nechutný útok Hanychové: Svými slovy Agátu pěkně setřela!

Herečka Jitka Čvančarová se na Instagramu vyjádřila k ostrým slovům Agáty Hanychové, které směřovaly přímo na její osobu. Prostořeká Agáta se do známé herečky obula ve svém pořadu Holčičky, kde ji nazvala „obtloustlou paní“. Jaká byla reakce Čvančarové?

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Influencerka Agáta Hanychová a její partner, mediální magnát Jaromír Soukup, se podle všeho hledali, až se našli. Mají totiž společnou zálibu v urážení osobností českého showbyznysu. Těhotná přítelkyně Soukupa se nedávno ve svém pořadu Holčičky pořádně pustila do operního pěvce a čerstvého vdovce Štefana Margity.

Následně si vzala na paškál oblíbenou českou herečku Jitku Čvančarovou. „Já vůbec nechápu, proč tahle obtloustlá paní pořád hraje femme fatale. Proč letos nepřijela do Karlových Varů? Ona byla vždy pověstná tou róbou… kozy, špeky, mně přijde úplně příšerná,“ vypustila ze své prořízlé pusy Hanychová.

Čvančarová reagovala s noblesou

Netrvalo dlouho a Čvančarová se k urážkám bývalé modelky vyjádřila na svém Instagramu prostřednictvím dotazu od fanynky. „Obracím se na vás s prosbou o vyjádření. V pořadu Holčičky se do vás totiž navezla Agáta Hanychová, cituji: Jitka Čvančarová je příšerná a tlustá. Rádi bychom vám dali prostor k reakci. Podle všeho se ani osobně neznáte, její útok je tak zcela nepochopitelný,“ byla oslovena herečka, která následně na dotaz odpověděla.

„Přála bych všem dětem na světě, aby měly maminky, na které budou moci být hrdé a ke kterým by mohly vzhlížet tak, jako já celý život vzhlížela ke své mamince a ke své babičce. Obě pro mě byly vzor lidskosti, pokory, skromnosti, kultivovanosti, noblesy a obrovské ženské díly. Tak prosím, toto je má odpověď,“ odepsala Čvančarová, jež svojí odpovědí dala jasně najevo, co si o kontroverzní influencerce myslí.

Musíme podotknout, že tuto kauzu na plné čáře vyhrála Čvančarová. Ta svou kultivovanou reakcí Agátu pěkně setřela a ukázala, kdo je v tomto případě skutečnou dámou.

Zdroj: Instagram, pořad Holčičky, autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...