Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Další zpívající modelka na scéně. Expřítelkyně Kazmy a Česká Miss World 2015 Andrea Kalousová vydává svůj první singl – tady je malá ochutnávka!

Bývalá přítelkyně Kamila Bartoška alias Kazmy Kazmitche dokazuje, že to se zpěvem myslí opravdu vážně. Na sociálních sítích oznámila, že vydává svůj vůbec první singl a fanouškům již nabídla malou ochutnávku. Co říkáte, má tahle kráska zlato v hrdle?

Foto: Nextfoto
Foto: Nextfoto

Andrea Kalousová bodovala již před dvěma lety v zábavné pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas. Letos v dubnu pak v Show Jana Krause prozradila, že aktuálně pracuje na své písničce, a jak je vidět, okouzlující brunetka skutečně nezahálela. Singl s názvem Padám by měl spatřit světlo světa 24. července, modelka ale už nyní na svých sociálních sítích část videoklipu zveřejnila.

„Tenhle svět, ten je crazy jak z filmu. Nepoznám, co je fake, co je real, oh shit…,“ zpívá Andrea Kalousová a poodhaluje tak, v jakém duchu se skladba ponese. Ačkoliv video trvá pouze patnáct vteřin, nejvěrnější fanoušci už si stihli udělat názor. „Aaaaaaaaa❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ #summerhit2022“. „Top strop, ou shit🤍😍🔥“. „Video vypadá suprově, těším se!!🔥, nešetří chválou někteří z nich. Poklonu Kalousové vysekli v komentářích i rapper Reginald, modelka Karolína Kokešová nebo módní návrhářka Klára Nademlýnská.

Když královny krásy zpívají

Andrea Kalousová není první modelkou a misskou, která se rozhodla vyměnit molo za mikrofon. Zpěvu se naplno věnuje i Česká Miss 2010 Jitka Boho, která zakotvila v žánru pop-rock. Andree je dle jejich slov ze všech hudebních stylů nejblíže pop. Sama si také píše texty a hudebně si pomáhá tak, že si na internetu najde beaty, ze kterých vše poskládá.

Zdroj:
Autorský text, Instagram Andrey Kalousové, iDNES.cz

Může se Vám líbít

Sticky Post

Moderátor a mystifikátor Kamil Bartošek alias Kazma nedávno slíbil, že rozdá výhru 22 milionů korun lidem, kteří se zapojili do hry. Peníze létaly doslova...

Sticky Post

To tu ještě nebylo: modelka Natálie Kočendová se vrací zpátky do vztahové reality show Love Island, kterou mohou diváci sledovat na TV Nova.

Sticky Post

Vítězka světové soutěže krásy Natálie Kočendová si nechala zmenšit prsa. Jenže operace se neobešla bez komplikací. Co se úspěšné modelce přihodilo?

Sticky Post

Není to tak dávno, kdy se rozpadl mediálně sledovaný vztah mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem. Byl příčinou rozchodu jiný muž?

Společnost

Prasklo to. Tak dlouho naléhala redakce TV Nova na vedení fotbalového klubu Ústí nad Labem, ať jí sdělí detaily o zamýšleném "přestupu" Martina Podhajského,...

Sticky Post

Eva Perkausová čeká druhého potomka. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby si s partnerem skutečně nepospíšili. Co prozradila o svém těhotenství?

Sticky Post

O čem se v poslední době spekulovalo, to přiznala sama Agáta Hanychová na svém Instagramu: s Jaromírem Soukupem již netvoří pár.

Sticky Post

Kazma Kazmitch se stal prvním poprázdninovým hostem v diváky oblíbené talkshow 7 pádů Honzy Dědka televize Prima. Byla to samou sebou show, že ani...

Sticky Post

Simona Krainová opět rozvířila poklidné vody na sociálních sítích, kde teď vévodí svatební příspěvky. Tentokrát šokovala svým vyjádřením, že si založila účet na kontroverzní...

Celebrity

Hra začala a Kazma splnil, co slíbil. ONEMANSHOW: The Movie opravdu bourá česká kina a trhá rekordy. Ten vstoupil do českých kin ve čtvrtek...

Sticky Post

Modelka Veronika Kopřivová se vyjádřila ke spekulacím, že se rozvádí s manželem Miroslavem Dubovickým, se kterým má dvouletou dceru Ellu. Co prozradila?

Kultura

Nový film One man show: The movie je venku. Reakce na dosud nejrozsáhlejší projekt Kamila Bartoška alias Kazmy jsou poněkud rozpačité. I tak je...