Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Dozvuky Slavíků: Pergnerová se omluvila Lele a Karlosovi, Navrátil po líbačce s Kadeřávkovou přiznal rozchod a Novotný se obul do Burešové

Jubilejní 60. ročník hudební ankety zná sice své vítěze, přesto se za slavnostním večerem ještě jednou ohlédneme. Konkrétně se zaměříme na vtípek, který pronesla spolumoderátorka Tereza Pergnerová na adresu zápasníka Karlose Vémoly a jeho ženy Lely. Za ten se totiž moderátorka druhý den styděla. Za zmínku také stojí reakce Pavla Novotného na bronzovou Evu Burešovou a vyjádření Vincenta Navrátila k intimní chvilce s Annou Kadeřávkovou.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Tereza Pergnerová se veřejně omluvila Lele a Karlosovi

Moderátorka Tereza Pergnerová sklidila za své spolumoderování Českého slavíka komplimenty ze všech stran, přesto si sype popel na hlavu. Během přímého přenosu slavnostního večera si totiž rýpla do nevěrníka Karlose Vémoly a jeho manželky Lely. S velkou nadsázkou prohlásila, že Karlos byl své ženě věrný po celou dobu jejich svatebního obřadu, což považovala za krásné. Oba přitom seděli v sále a Karlos se jen hořce pousmál. Bylo vidět, že mu vtípek nepřišel vůbec vhodný, a tak se Tereza rozhodla, že se druhý den veřejně omluví.

„Trefovalo se do mě, do spousty lidí s lehkým nadhledem, ale v jednom případě nad tím přemýšlím. To se týká mé poznámky, hloupého žertu, že byl Karlos Vémola své ženě věrný jen po dobu svatebního obřadu. Teď nad tím přemýšlím, nemyslela jsem to zle. Přehodnocuju, dneska bych to škrtla,“ prohlásila na svém instagramu Tereza Pergnerová.

„Chtěla bych se omluvit Lele a vlastně i Karlosovi, mohla jsem si to odpustit, možná jsem se nechala strhnout atmosférou. Mělo mě něco zarazit. Je mi to moc líto. Já si Karlose vážím a vlastně jsem počítala s tím, že to přijme jako lehkost, nadhled. Teď mě to mrzí. Je mi to líto. Teď bych tento vtip škrtla,“ dodala moderátorka.

Vincent Navrátil přiznal rozchod s půvabnou Anetou

Paparazzi mají oči všude, takže jim nic neunikne. Výjimkou není ani syn Veroniky Žilkové Vincent Navrátil, který byl přistižen, jak se po bujaré afterparty líbá s herečkou a influencerkou Annou Kadeřávkovou. Herec následně na svém Instagramu přiznal rozchod s pohlednou embryoložkou Anetou Kňávovou, se kterou působil velmi šťastně. „Rád bych novináře ve světle včerejších událostí informoval o faktu, že s Anetou už skoro dva měsíce netvoříme pár,“ svěřil se na sociální síti Navrátil a poprosil o respektování soukromí, zejména pokud jde o jeho bývalou přítelkyni.

Zdroj: Nextfoto
Vincent Navrátil a Aneta Kňávová již netvoří pár.
Zdroj: Nextfoto

Herečka Kadeřávková je také již nějaký čas single. Letos v srpnu se rozešla se slovenským youtuberem a účastníkem Survivora GoGem. I přesto, že Vincent a Anna o sobě tvrdí, že jsou pouze kamarádi a spolužáci, možná mezi nimi skutečně přeskočila jiskra. Jak to mezi nimi skutečně je, ukáže čas. Jednalo by se však o další atraktivní pár českého showbyznysu.

Pavel Novotný se obul do Evy Burešové

Herečka a muzikálová zpěvačka Eva Burešová se proslavila především jako Týna v primáckém seriálu Slunečná, srdce mnoha fanoušků si ale získala i jako Viky v seriálu Zoo. I díky tomu získává spoustu hlasů v hudební anketě Český slavík, kde se již podruhé za sebou umístila na třetím místě v kategorii Zpěvačka. I přesto, že má Burešová skutečně krásný hlas, někteříí jsou přesvědčeni o tom, že v prestižní hudební anketě nemá co dělat. Mezi kritiky je například i starosta Řeporyjí Pavel Novotný, který se velmi rád obouvá do známých tváří. „Dne 20. června 2017 se jí narodil syn Nathaniel Adam Salvatore Krásný. Dne 15. srpna 2022 se jí narodil syn Tristan William Forejt. Víc nepotřebujete vědět… Každý, kdo dal ve Slavíkovi hlas Viky, by se dle mého názoru měl zabít. Sorryjako,“ napsal Novotný v instastory.

Zdroj: Nextfoto
Bronzová slavice Eva Burešová se stala terčem kritiky Pavla Novotného.
Zdroj: Nextfoto

Pavel Novotný je známý také tím, že osobnosti, které nepatří mezi jeho oblíbené, opakovaně veřejně kritizuje. Tak uvidíme, jestli se znovu na jeho profilu objeví další negativní reakce na adresu populární herečky a zpěvačky.

Zdroj: Instagram, autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...