Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Drbárna: Dominika Gottová si opět stěžovala a Margita reagoval na nechutný útok Hanychové, která urážela i Čvančarovou. Co o ní řekla?

Přinášíme vám nejžhavější drby o českých celebritách. Štefan Margita reagoval na útok Agáty Hanychové o jeho údajné homosexualitě. Agáta se zřejmě znovu inspirovala svým partnerem Jaromírem Soukupem a veřejně urazila další známou osobnost. Tentokrát to schytala herečka Jitka Čvančarová. Dominika Gottová porušila svůj slib a znovu si do médií vylila své srdce.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Štefan Margita zachoval klid

Agáta Hanychová způsobila obrovský skandál, když se ve svém pořadu Holčičky navezla do vdovce Štefana Margity a zpochybnila jeho sexuální orientaci. Zmatky okolo pohřbu Hany Zagorové… Hanička, ta vždycky prodávala,“ zamyslela se Agáta. Ale tak ta má taky životní příběh, celý život žila s homosexuálem,“ prohlásila prostořeká moderátorka. Jo? To se může takhle veřejně říkat?“ zeptala se jí překvapeně novinářka. On si snad ještě někdo myslí, že je Margita hetero?“ odpověděla jí otázkou Hanychová.

Její kamarádka ji pak ale upozornila, že ani operní pěvec, ani legendární zpěvačka nikdy nic takového nepřiznali veřejně. Zato bylo vždy zřejmé, že se velice milovali, strávili spolu krásných třicet let a byli jedním z vůbec nejstabilnějších párů českého showbyznysu. A jak na skandální útok Hanychové reagoval samotný Margita? Mě to nezajímá, co tyhle lidi říkaj a dělaj,“ uvedl pro Kafe.cz k celé kauze operní pěvec, který naznačoval, že ani neví co modelka vypustila z pusy. Zda skutečně netuší, co modelka o něm prohlásila, nevíme. Je ovšem zcela patrné, že má Margita celou Agátu na háku.

Agáta Hanychová se obula do Jitky Čvančarové

Agáta se zřejmě znovu inspirovala svým partnerem Soukupem. Ve svém pořadu Holčičky se obula nejen do Štefana Margity, ale také do populární herečky Jitku Čvančarové, na které rovněž nenechala nit suchou. „Nechápu, proč tahle obtloustlá paní hraje femme fatale,“ začala svůj prostořeký proslov Agáta.  

„A proč vůbec letos nepřijela do Varů ukazovat kozy a špeky,“ doplnila Agáta, přičemž narážela na loňský ročník filmového festivalu, kde Čvančarová sklidila vlnu kritiky za svoji pompézní modrou róbou, kterou vynesla na červený koberec. Letos filmový festival herečka vynechala. „Mně ona připadá úplně příšerná,“ zakončila svůj názor na českou herečku.

Zdroj: Nextfoto
Agáta Hanychová si vzala na paškál Jitku Čvančarovou.
Zdroj: Nextfoto

Dominika Gottová si postěžovala na svou macechu

Dominika Gottová před časem oznámila, že se již nebude vyjadřovat do médií, svůj slib ale zanedlouho porušila. Nejstarší dcera Karla Gotta tentokrát práskla na svou macechu Ivanu Gottovou, že jí zakazovala navázat bližší vztah s mladšími nevlastními sestrami Charlotte a Nelly. Ty údajně musely na příkaz jejich matky Dominice vykat.

„Když ještě tatínek žil a byla jsem u něj doma na návštěvě, Ivana trvala na tom, aby mi holky vykaly. Pořád je okřikovala, aby mi netykaly. Já jsem to tak nechtěla, ale ona si stála za svým. Bylo jasné, že nechce, abychom spolu navázaly bližší vztah,“ postěžovala si ublížená Dominika v rozhovoru pro magazín Sedmička.

Zdroj: Kafe.cz, pořad Holčičky, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...