Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Drbárna: Dominika Gottová si opět stěžovala a Margita reagoval na nechutný útok Hanychové, která urážela i Čvančarovou. Co o ní řekla?

Přinášíme vám nejžhavější drby o českých celebritách. Štefan Margita reagoval na útok Agáty Hanychové o jeho údajné homosexualitě. Agáta se zřejmě znovu inspirovala svým partnerem Jaromírem Soukupem a veřejně urazila další známou osobnost. Tentokrát to schytala herečka Jitka Čvančarová. Dominika Gottová porušila svůj slib a znovu si do médií vylila své srdce.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Štefan Margita zachoval klid

Agáta Hanychová způsobila obrovský skandál, když se ve svém pořadu Holčičky navezla do vdovce Štefana Margity a zpochybnila jeho sexuální orientaci. Zmatky okolo pohřbu Hany Zagorové… Hanička, ta vždycky prodávala,“ zamyslela se Agáta. Ale tak ta má taky životní příběh, celý život žila s homosexuálem,“ prohlásila prostořeká moderátorka. Jo? To se může takhle veřejně říkat?“ zeptala se jí překvapeně novinářka. On si snad ještě někdo myslí, že je Margita hetero?“ odpověděla jí otázkou Hanychová.

Její kamarádka ji pak ale upozornila, že ani operní pěvec, ani legendární zpěvačka nikdy nic takového nepřiznali veřejně. Zato bylo vždy zřejmé, že se velice milovali, strávili spolu krásných třicet let a byli jedním z vůbec nejstabilnějších párů českého showbyznysu. A jak na skandální útok Hanychové reagoval samotný Margita? Mě to nezajímá, co tyhle lidi říkaj a dělaj,“ uvedl pro Kafe.cz k celé kauze operní pěvec, který naznačoval, že ani neví co modelka vypustila z pusy. Zda skutečně netuší, co modelka o něm prohlásila, nevíme. Je ovšem zcela patrné, že má Margita celou Agátu na háku.

Agáta Hanychová se obula do Jitky Čvančarové

Agáta se zřejmě znovu inspirovala svým partnerem Soukupem. Ve svém pořadu Holčičky se obula nejen do Štefana Margity, ale také do populární herečky Jitku Čvančarové, na které rovněž nenechala nit suchou. „Nechápu, proč tahle obtloustlá paní hraje femme fatale,“ začala svůj prostořeký proslov Agáta.  

„A proč vůbec letos nepřijela do Varů ukazovat kozy a špeky,“ doplnila Agáta, přičemž narážela na loňský ročník filmového festivalu, kde Čvančarová sklidila vlnu kritiky za svoji pompézní modrou róbou, kterou vynesla na červený koberec. Letos filmový festival herečka vynechala. „Mně ona připadá úplně příšerná,“ zakončila svůj názor na českou herečku.

Zdroj: Nextfoto
Agáta Hanychová si vzala na paškál Jitku Čvančarovou.
Zdroj: Nextfoto

Dominika Gottová si postěžovala na svou macechu

Dominika Gottová před časem oznámila, že se již nebude vyjadřovat do médií, svůj slib ale zanedlouho porušila. Nejstarší dcera Karla Gotta tentokrát práskla na svou macechu Ivanu Gottovou, že jí zakazovala navázat bližší vztah s mladšími nevlastními sestrami Charlotte a Nelly. Ty údajně musely na příkaz jejich matky Dominice vykat.

„Když ještě tatínek žil a byla jsem u něj doma na návštěvě, Ivana trvala na tom, aby mi holky vykaly. Pořád je okřikovala, aby mi netykaly. Já jsem to tak nechtěla, ale ona si stála za svým. Bylo jasné, že nechce, abychom spolu navázaly bližší vztah,“ postěžovala si ublížená Dominika v rozhovoru pro magazín Sedmička.

Zdroj: Kafe.cz, pořad Holčičky, Autorský text

Může se Vám líbít

Sticky Post

Jaromír Soukup (54) se stal na galavečeru „Český slavík“ terčem moderátorů Ondřeje Sokola a Aleše Hámy. Jak později mediální magnát uvedl, narážky na expartnerku...

Uncategorized

Nadační fond Šťastná hvězda není jen formální uskupení lidí, ale velmi aktivní nezisková organizace, která si rozhodně zaslouží vaši pozornost. Jejím posláním je finanční...

Sticky Post

Herec Petr Vančura oznámil na sociálních sítích, že již netvoří pár s Janem Cinou. Nikdo netušil, že se sympatičtí herci před rokem rozešli.

Sticky Post

O vztahu Evy Burešové a Přemka Forejta se špitá ledacos. Objevily se i zvěsti, že se tato sympatická dvojice rozchází. Kde je pravda? K...

Sticky Post

Včerejšího dne zveřejnila Ivana Gottová zprávu, že zpřístupní vilu Na Bertramce veřejnosti, aby mohla zavzpomínat na zesnulého Karla Gotta. Ještě téhož dne se k...

Sticky Post

Vdova Ivana Gottová ohlásila zprávu, která potěší hlavně české a německé fanoušky zesnulého Karla Gotta. Zpřístupní veřejnosti vilu v ulici Nad Bertramkou.

Sticky Post

Není to tak dávno, kdy se rozpadl mediálně sledovaný vztah mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem. Byl příčinou rozchodu jiný muž?

Celebrity

Muzikant Ondřej Brzobohatý a moderátorka Daniela Písařovicová se tajně vzali v Itálii. Informaci již dnes oficiálně potvrdil samotný Ondřej na sociálních sítích. Co uvedl...

Sticky Post

O čem se v poslední době spekulovalo, to přiznala sama Agáta Hanychová na svém Instagramu: s Jaromírem Soukupem již netvoří pár.

Kultura

Ve věku 94 let v Paříži zemřel Milan Kundera. Už dobrých 30 let nebyl aktivní - nedával rozhovory s novináři, nevystupoval na konferencích. Chtěl...

Sticky Post

Herečka Jitka Čvančarová ani letos nezklamala svou slavnostní róbou. Na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech se objevila v nápadných magentových šatech, které jí...

Politika

Poslankyně Alena Schillerová si na sociálních sítích nebere servítky a často se vyjadřuje k Fialovo vládě. V jednom ze svých příspěvků nešetřila ostrými slovy...