Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Drbárna: Bagárová už není sama, Vignerová v soukromí pohrdala Nesvačilovou a Hanychová přiznala svoji největší slabinu

Co je nového mezi českými celebritami? Zpěvačka Monika Bagárová je zamilovaná až po uši! Modelka Aneta Vignerová na veřejnosti exmilenku Petra Kolečka ignoruje, v soukromí si však o Denise Nesvačilové prý nebere servítky. V poslední době byla Agáta Hanychová spojována s výroky, které zrovna dvakrát vhodné nebyly. Naštěstí si je modelka schopna otevřeně přiznat, že někdy mluví až moc. Herec Jiří Krampol si zkrátka nedá říct. Sotva opustil nemocnici, už trajdá po akcích.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Monika Bagárová prý už není single

Monika Bagárová před rokem řešila bolestivý rozchod s MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem. Podle informací eXtra.cz je oblíbená zpěvačka nyní čerstvě zamilovaná. Její novou láskou má být podnikatel s iniciály L. L., který pochází z Karlových Varů. „Je to strašně moc vážné. Monika je zamilovaná až po uši. Už došlo i na seznámení s rodiči,“ prozradil zdroj eXtra.cz.

Nakonec nový vztah potvrdila i sama Bagárová. „Ano, jsem šťastná a zamilovaná. Je krásné cítit se opět milovaná. Chtěla jsem si to nechat celé pro sebe a nezveřejňovat to, protože přítel není součástí showbyznysu. Lhát ale veřejnosti a fanouškům nebudu. Děkuji všem, kteří nám tohle štěstí přejí,“ dodala pro Blesk zamilovaná zpěvačka.

Aneta Vignerová měla Denisu Nesvačilovou nazývat „Věcí“

Modelka Aneta Vignerová získala Petra Kolečka zpět. Už v srpnu, kdy milostný trojúhelník praskl, přitom podle zjištění eXtra.cz předpovídala, jak to dopadne. „Je to asi jenom převoznice,“ tušila podle výpovědi svých přátel. To ale není vše. V médiích se také objevily informace, že Vignerová v soukromí nazývá bývalou přítelkyni Kolečka „Věcí„.

„Máme tam pořád oba své věci a teď tam probíhá okupace té Věci. Já to nechci nazývat jinak. Z pozice té holky to celé nechápu. Radši bych si ho vzala do bytu k sobě, ne vidět v cizím bytě moje fotky, koukat na moje hadry, chrápat tam v peřinách po mně,“ svěřovala se tehdy podle výše zmíněného webu Aneta Vignerová se svými pocity.

Zdroj: Nextfoto
Aneta Vignerová si v soukromí nebere servítky.
Zdroj: Nextfoto

Na veřejnosti však Vignerová bývalou milenku Kolečka ignoruje. Redakci CNN Prima NEWS se půvabná brunetka svěřila, že se Nesvačilovou již nezaobírá. „Myslím, že ten člověk neřeší mě a já nemám potřebu řešit ji. Jak to tam bylo nebo nebylo, vědí jen oni dva,“ uzavřela.

Agáta Hanychová si je vědoma, že dřív mluví, než myslí

Agáta Hanychová je známá tím, že ze své prořízlé pusy mnohdy vypustí informace, které by si měla raději nechat jen pro sebe. Jak ale přiznala v rozhovoru s iDnes.cz, vždycky rychleji mluví, než přemýšlí, což pak snadno vyvolá nějaký skandál.

„Možná moje dnešní rebelství spočívá v tom, že rychleji mluvím, než přemýšlím, což je možná i tak trochu zapříčiněno mým ADHD. Když se mi něco nelíbí, tak to prostě řeknu nahlas a klidně i do médií. Pokrytectví a licoměrnost se mi příčí snad nejvíc ze všeho! Často dost silně vnímám, že lidé s mými výroky ve skrytu duše souhlasí, ale irituje je, že oni si prostě nedovolí říct pravdu nahlas. A tak obrací svou vlastní zlost na svou zbabělost vůči mně,“ sdělila modelka v rozhovoru pro zmíněný web.

Jiří Krampol se zúčastnil křtu písně Natálie Grossové

Nedávno jsme vás informovali o tom, že herec Jiří Krampol leží v nemocnici s vážnými problémy s průduškami. Jen pár dnů po svém propuštění si legendární herec a bavič nedal říct a vyrazil na křest nového klipu Natálie Grossové a jejího přítele Adama Kajumiho.

„Pan profesor mě z nemocnice pustil na čestné slovo. Že to není ono, jak by to mělo být. Ale už je to dobrý,“ dušoval se pro eXtra.cz Jiří Krampol na zmíněném křtu. „Natálku mám rád, tak jsem přišel na její křest,“ vysvětlil, proč tak riskuje. Z nemocnice ho domů pustili v pátek. Už v pondělí ale trávil celý den focením a podepisováním stovek tašek s dárkovými předměty na premiéru filmového dokumentu o sobě Život je sranda. Jirko, Jirko!

Adam Kajumi, Jirka Krampol a Natálie Krosová na slavnostním křtu
Zdroj: Nextfoto

Zdroj: eXtra.cz, iDnes.cz, autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...