Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Drbárna: Kuchařová je opět zamilovaná, Bezděková čelí nové výzvě a Burešová se vrací do práce. Najme si chůvu?

Co je nového mezi českými celebritami? Taťána Kuchařová po rozvodu s Ondřejem Gregorem Brzobohatým už nesmutní, našla si totiž nového přítele, jehož identitu zatím tají. Andrea Bezděková se neustále posouvá kariérně vpřed, tentokrát se vrhla do moderování. Eva Burešová nemarní čas a tři měsíce po porodu se začíná připravovat na nový muzikál Bodyguard.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Taťána Kuchařová má nového přítele

Casting Taťány Kuchařové na pana Božského zřejmě poznal svého vítěze. Sedm měsíců po rozvodu s muzikantem Ondřejem Gregorem Brzobohatým nejkrásnější žena světa z roku 2006 přiznala nový vztah. „Sama nejsem, ale nechci o tom víc mluvit,“ sdělila redakci Blesk. Není vyloučené, že Kuchařová randí s cizincem. „Až bude správná chvíle, řeknu víc,“ dodala tajuplně.

Andrea Bezděková v roli moderátorky

Modelka Andrea Bezděková jede napilno. Česká miss roku 2016 pravidelně chodí módní přehlídky, fotí reklamní kampaně a na svých sociálních sítích prezentuje různé atraktivní spolupráce. Nedávno se také objevila v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde ztvárnila realitní makléřku a modelku Alici, která svedla proutníka Jáchyma Kalinu (Lukáš Hejlík).

Teď Andreu ale čeká nová výzva. Již v minulosti se nechala slyšet, že by ji lákalo i bavilo moderování. Její přání se nyní stalo skutečností, protože jsme na sociálních sítích zaznamenali, že Andrea zažije premiéru v roli moderátorky na hudební televizní stanici Óčko. O jaký konkrétní pořad se jedná, zatím nevíme, nicméně Andree držíme palce.

Zdroj: Nextfoto
Andrea Bezděková vymění přehlídkové molo za mikrofon.
Zdroj: Nextfoto

Eva Burešová se vrací na divadelní prkna

Eva Burešová se vrací do pracovního režimu. Maminka pětiletého Nathaniela a tříměsíčního Tristana bude znovu účinkovat v Hudebním divadle Karlín, v němž působí už od patnácti let. Dlouhou dobu před otěhotněním totiž dostala nabídku na roli Rachel Marronové z Osobního strážce, která se neodmítá a teď na ní začíná pracovat. Jak to ale bude s výchovou jejích dětí?

Herečka a zpěvačka prozradila, že žádná chůva nepřipadá v úvahu a že své děti bude vychovávat rovnou v zákulisí příprav muzikálu Bodyguard. „Bude se mnou, já ho nebudu dávat žádný chůvě. Nebudu první ani poslední herečka, která takhle bude vychovávat své děti,“ uvedla pro Aha! Burešová.

Zdroj: Aha!, Blesk.cz, Instagram, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...