Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Drbárna: Kuchařová je opět zamilovaná, Bezděková čelí nové výzvě a Burešová se vrací do práce. Najme si chůvu?

Co je nového mezi českými celebritami? Taťána Kuchařová po rozvodu s Ondřejem Gregorem Brzobohatým už nesmutní, našla si totiž nového přítele, jehož identitu zatím tají. Andrea Bezděková se neustále posouvá kariérně vpřed, tentokrát se vrhla do moderování. Eva Burešová nemarní čas a tři měsíce po porodu se začíná připravovat na nový muzikál Bodyguard.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Taťána Kuchařová má nového přítele

Casting Taťány Kuchařové na pana Božského zřejmě poznal svého vítěze. Sedm měsíců po rozvodu s muzikantem Ondřejem Gregorem Brzobohatým nejkrásnější žena světa z roku 2006 přiznala nový vztah. „Sama nejsem, ale nechci o tom víc mluvit,“ sdělila redakci Blesk. Není vyloučené, že Kuchařová randí s cizincem. „Až bude správná chvíle, řeknu víc,“ dodala tajuplně.

Andrea Bezděková v roli moderátorky

Modelka Andrea Bezděková jede napilno. Česká miss roku 2016 pravidelně chodí módní přehlídky, fotí reklamní kampaně a na svých sociálních sítích prezentuje různé atraktivní spolupráce. Nedávno se také objevila v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde ztvárnila realitní makléřku a modelku Alici, která svedla proutníka Jáchyma Kalinu (Lukáš Hejlík).

Teď Andreu ale čeká nová výzva. Již v minulosti se nechala slyšet, že by ji lákalo i bavilo moderování. Její přání se nyní stalo skutečností, protože jsme na sociálních sítích zaznamenali, že Andrea zažije premiéru v roli moderátorky na hudební televizní stanici Óčko. O jaký konkrétní pořad se jedná, zatím nevíme, nicméně Andree držíme palce.

Zdroj: Nextfoto
Andrea Bezděková vymění přehlídkové molo za mikrofon.
Zdroj: Nextfoto

Eva Burešová se vrací na divadelní prkna

Eva Burešová se vrací do pracovního režimu. Maminka pětiletého Nathaniela a tříměsíčního Tristana bude znovu účinkovat v Hudebním divadle Karlín, v němž působí už od patnácti let. Dlouhou dobu před otěhotněním totiž dostala nabídku na roli Rachel Marronové z Osobního strážce, která se neodmítá a teď na ní začíná pracovat. Jak to ale bude s výchovou jejích dětí?

Herečka a zpěvačka prozradila, že žádná chůva nepřipadá v úvahu a že své děti bude vychovávat rovnou v zákulisí příprav muzikálu Bodyguard. „Bude se mnou, já ho nebudu dávat žádný chůvě. Nebudu první ani poslední herečka, která takhle bude vychovávat své děti,“ uvedla pro Aha! Burešová.

Zdroj: Aha!, Blesk.cz, Instagram, Autorský text

Může se Vám líbít

Sticky Post

Eva Burešová začíná vážně uvažovat o ukončení kariéry. Dopadá na ni stinná strana slávy, kdy se stává obětí útoků haterů. Co Eva uvedla ke...

Sticky Post

To tu ještě nebylo: modelka Natálie Kočendová se vrací zpátky do vztahové reality show Love Island, kterou mohou diváci sledovat na TV Nova.

Sticky Post

O vztahu Evy Burešové a Přemka Forejta se špitá ledacos. Objevily se i zvěsti, že se tato sympatická dvojice rozchází. Kde je pravda? K...

Sticky Post

Ústřední píseň k romantické komedii Jak přežít svého muže, která vzniká podle knižního bestselleru Jany Bernáškové, nazpívala zpěvačka a herečka Eva Burešová. Tvůrci filmu...

Sticky Post

Betty a Vojtu spojila soutěž MasterChef. Nyní sdílí nejen vášeň pro vaření, ale i příjmení. Ano, tento sympatický pár měl nedávno pohádkovou svatbu.

Sticky Post

Vítězka světové soutěže krásy Natálie Kočendová si nechala zmenšit prsa. Jenže operace se neobešla bez komplikací. Co se úspěšné modelce přihodilo?

Sticky Post

Není to tak dávno, kdy se rozpadl mediálně sledovaný vztah mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem. Byl příčinou rozchodu jiný muž?

Sticky Post

Eva Perkausová čeká druhého potomka. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby si s partnerem skutečně nepospíšili. Co prozradila o svém těhotenství?

Sticky Post

O čem se v poslední době spekulovalo, to přiznala sama Agáta Hanychová na svém Instagramu: s Jaromírem Soukupem již netvoří pár.

Sticky Post

Sympatičtí vítězové reality show Love Island se vzali! Kdo čekal, že se Martin Kulhánek a Laura Chrebetová po čase rozejdou, ten se mýlil. Naopak...

Sticky Post

Simona Krainová opět rozvířila poklidné vody na sociálních sítích, kde teď vévodí svatební příspěvky. Tentokrát šokovala svým vyjádřením, že si založila účet na kontroverzní...

Sticky Post

Modelka Veronika Kopřivová se vyjádřila ke spekulacím, že se rozvádí s manželem Miroslavem Dubovickým, se kterým má dvouletou dceru Ellu. Co prozradila?