Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Drbárna: Patrasová se chce rozvést, Bagárová naopak promluvila o svatbě i dalších dětech a Puhajková je stále bez chlapa

Přinášíme vám nejžhavější drby z českého šoubyznysového rybníčku. Tentokrát jsme se zaměřili na vztahové záležitosti. Zatímco zpěvačka Monika Bagárová se otevřeně rozpovídala o dalších dětech i svatbě, herečka a zpěvačka Dáda Patrasová zvažuje podání žádosti o rozvod. Pak tu máme i moderátorku Innu Puhajkovou, která je naopak single a spokojená.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Monika Bagárová plánuje velkou rodinu

Nedávno jsme vás informovali, že Monika Bagárová se zamilovala do karlovarského fešného podnikatele Leonarda Lekaje, v jehož náruči našla znovu štěstí po dvojitém a velmi bolestivém rozchodu s Machem Muradovem. S MMA zápasníkem má Monika dvouletou dceru Rumiu, kterou s novým partnerem už seznámila. „Mám skvělou rodinu, lásku, milovanou dceru. Všechno je skvělé. Co může mít člověk víc než být zamilovaný? Můj partner je muž, se kterým sdílím stejné hodnoty a pohled na život. Je ten pravý,“ svěřila se šťastná zpěvačka v nováckém pořadu TALK!.

S novým partnerem Monika dokonce plánuje společnou budoucnost. „Já bych se v budoucnu velmi ráda vdala, ale uvidíme, co čas přinese. Chtěla bych mít ještě dvě děti, u jednoho rozhodně nezůstanu. Chtěla bych mít velkou rodinu,“ prohlásila zpěvačka, která se svou dcerkou momentálně bydlí v rodném Brně, kde má nový dům. Její přítel žije ve Varech, ale zatím jim vzdálenost nevadí.

Inna Puhajková je šťastně nezadaná

Půvabná moderátorka Inna Puhajková je po rozchodu s bohatým manažerem stále sama. Bývalá partnerka hokejové legendy Jaromíra Jágra ale tvrdí, že rozhodně nesedí doma a nepláče do polštáře, že by jí takzvaně ujížděl vlak. Ba naopak, sama je prý teď spokojenější, protože na nový vztah nemá ani náladu, ani čas.

„Mám hodně přátel kolem sebe, kteří mi jsou skvělou oporou, skvělými společníky v mém volném čase, ale vážný vztah teď momentálně nemám a upřímně ani nehledám,“ řekla Inna pro portál Expres.

Dagmar Patrasové došla trpělivost

Felix Slováček poté, co se Dáda Patrasová o víkendu nedostavila na akci s dětmi, kde měla po dlouhé době vystupovat, veřejně oznámil, že jeho manželka by měla být zbavena svéprávnosti, jinak podle něj zemře. Dagmar Patrasovou jeho drsná slova vytočila doběla a přes server eXtra.cz saxofonistovi vzkázala, že podá žádost o rozvod.

„Muselo mu přeskočit. Podám žádost o rozvod. Tohle je už přes čáru. Jsem z toho zoufalá. Po 40 letech manželství je takhle zákeřný,“ uvedla rozzuřená Patrasová. K samotnému víkendovému problému se zatím ale ani jednou nevyjádřila. Možná to bude tím, že pravda je na straně Felixe Slováčka. Ten se její výhružce prý pouze zasmál.

Zdroj: TV Nova, eXtra.cz, Expres

Může se Vám líbít

Sticky Post

Vyzkoušela si manželství po boku bouřliváků jako jsou zpěváci Dan Hůlka a Pepa Vojtek. Ta sice nevyšla, ale ne nadarmo se říká - do...

Sticky Post

Hollywoodská herečka Meryl Streep se provdala před 45 lety za sochaře Dona Gummera. Jejich manželství ale nevydrželo. Současně vyšlo najevo, že spolu nežijí již...

Sticky Post

Herec Petr Vančura oznámil na sociálních sítích, že již netvoří pár s Janem Cinou. Nikdo netušil, že se sympatičtí herci před rokem rozešli.

Sticky Post

O vztahu Evy Burešové a Přemka Forejta se špitá ledacos. Objevily se i zvěsti, že se tato sympatická dvojice rozchází. Kde je pravda? K...

Sticky Post

Betty a Vojtu spojila soutěž MasterChef. Nyní sdílí nejen vášeň pro vaření, ale i příjmení. Ano, tento sympatický pár měl nedávno pohádkovou svatbu.

Sticky Post

Není to tak dávno, kdy se rozpadl mediálně sledovaný vztah mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem. Byl příčinou rozchodu jiný muž?

Celebrity

Muzikant Ondřej Brzobohatý a moderátorka Daniela Písařovicová se tajně vzali v Itálii. Informaci již dnes oficiálně potvrdil samotný Ondřej na sociálních sítích. Co uvedl...

Sticky Post

Ještě na začátku tohoto roku Hugh Jackman sdílel s fanoušky tajemství svého dlouholetého manželství. O pár měsíců později ale přichází s prohlášením, že se...

Sticky Post

O čem se v poslední době spekulovalo, to přiznala sama Agáta Hanychová na svém Instagramu: s Jaromírem Soukupem již netvoří pár.

Sticky Post

Herečka Natalie Portman a Benjamin Millepied se údajně rozešli po 11 letech manželství. Co stojí za odloučením a existuje naděje na záchranu jejich vztahu?

Sticky Post

Sympatičtí vítězové reality show Love Island se vzali! Kdo čekal, že se Martin Kulhánek a Laura Chrebetová po čase rozejdou, ten se mýlil. Naopak...

Sticky Post

Modelka Veronika Kopřivová se vyjádřila ke spekulacím, že se rozvádí s manželem Miroslavem Dubovickým, se kterým má dvouletou dceru Ellu. Co prozradila?