Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Drbárna: Švantnerová promluvila o svatbě, Třeštíková zřejmě končí s psaním a Hanychová překvapila svým vyjádřením: Chce se stáhnout z veřejného života!

Přinášíme vám nejžhavější drby z českého šoubyznysu. Modelka a influencerka Nikol Švantnerová prozradila, zda plánuje jít k oltáři. Agáta Hanychová se otevřeně rozpovídala o veřejném životě, který ji dle jejích slov unavuje. Spisovatelka Radka Třeštíková přemýšlí, že psaní knih pověsí na hřebík.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Bývalá modelka Agáta Hanychová má zcela očividně ráda, když je středem pozornosti. S přibývajícím věkem a různými mediálními kauzami, jež jsou spojené s její osobou, začíná mít na svět šoubyznysu ale zcela jiný pohled. V novém pořadu Superchat otevřeně přiznala, že se chce stáhnout z veřejného života.

Veřejný život žiju od osmnácti let. Žiju ho opravdu veřejně. A jsem z toho vyčerpaná. Už mi vadí jít po obchoďáku a vidět, že na mě někdo kouká. Představa, že půjdu na večírek, z toho se mi dělá špatně. Kvůli práci jdu, ale už mě to netěší,“ vysvětlila influencerka. Přijde mi, že už ani nemám co říct. To, že jsem tady, je možná jeden z posledních rozhovorů. Možná za to můžou těhotenské hormony, nevím, ale tak to teď cítím,“ svěřila se partnerka Jaromíra Soukupa.

Radka Třeštíková zvažuje konec psaní

Zdá se, že Radka Třeštíková přemýšlí nad tím, že skončí s psaním. Podle příspěvku, který sdílela na sociálních sítích, se na tvorbu dalších knížek už zřejmě necítí. Přestože ji prý právě psaní definuje nejvíce, uvedla, že jí už nepřijde v pořádku v něm pokračovat.

„Opustit to, co tě definuje nejvíce, protože už ti nepřijde v pořádku v tom pokračovat? Vždycky jsem k psaní přistupovala s pokorou jako k něčemu, co může skončit tak náhle, jako začalo, ale nikdy jsem nevěnovala přílišnou pozornost tomu, jak neopatrně a neomaleně při tom zacházím s vlastní duší,“ zamyslela se Třeštíková na Instagramu. Fanoušci mají k jejímu rozhodnutí pochopení, dokonce ani Radku k pokračování ve psaní knih moc nepřemlouvají.

Nikol Švantnerová zatím svatbu neplánuje

Modelka a influencerka Nikol Švantnerová před pár dny na Instagramu odhalila, že za několik měsíců přivede na svět holčičku. Jak se sama svěřila webu iDnes.cz, miminko s partnerem Ondřejem neplánovali. Otázkou tedy je, zda plánují alespoň svatbu. „Bavili jsme se o tom samozřejmě, jednou svatba určitě přijde, ale kdy… Myslím si, že je to tedy hodně na straně mého partnera (smích), a hlavně teď je priorita miminko,“ zapřemýšlela Švantnerová.

Pokud by se však měla obléct do svatebních šatů, rozhodně tak učiní jedenkrát v životě. „Pro mě je svatba věc, kterou si chci na tisíc procent užít, protože to bude moje první a poslední svatba. Chci, aby to bylo v klidu, abych třeba mohla pít a mohla to oslavit. Takže to máme zatím otevřené, a až to přijde, tak to přijde,“ dodala na závěr s tím, že svým partnerem si je jistá.

Zdroj: Nextfoto
Nikol Švantnerová se již brzy stane maminkou.
Zdroj: Nextfoto

Zdroj: Super.cz, Instagram Radky Třeštíkové, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Ben Cristovao a influencerka Dominique Alagii vzbuzují spekulace o společné dovolené. Fanoušci se snaží odhalit jejich vztah, který zatím nebyl ani potvrzen, ani vyvrácen....

Sticky Post

Jaromír Soukup (54) se stal na galavečeru „Český slavík“ terčem moderátorů Ondřeje Sokola a Aleše Hámy. Jak později mediální magnát uvedl, narážky na expartnerku...

Sticky Post

To tu ještě nebylo: modelka Natálie Kočendová se vrací zpátky do vztahové reality show Love Island, kterou mohou diváci sledovat na TV Nova.

Sticky Post

Betty a Vojtu spojila soutěž MasterChef. Nyní sdílí nejen vášeň pro vaření, ale i příjmení. Ano, tento sympatický pár měl nedávno pohádkovou svatbu.

Sticky Post

Vítězka světové soutěže krásy Natálie Kočendová si nechala zmenšit prsa. Jenže operace se neobešla bez komplikací. Co se úspěšné modelce přihodilo?

Sticky Post

Není to tak dávno, kdy se rozpadl mediálně sledovaný vztah mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem. Byl příčinou rozchodu jiný muž?

Celebrity

Muzikant Ondřej Brzobohatý a moderátorka Daniela Písařovicová se tajně vzali v Itálii. Informaci již dnes oficiálně potvrdil samotný Ondřej na sociálních sítích. Co uvedl...

Sticky Post

Eva Perkausová čeká druhého potomka. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby si s partnerem skutečně nepospíšili. Co prozradila o svém těhotenství?

Sticky Post

O čem se v poslední době spekulovalo, to přiznala sama Agáta Hanychová na svém Instagramu: s Jaromírem Soukupem již netvoří pár.

Sticky Post

Sympatičtí vítězové reality show Love Island se vzali! Kdo čekal, že se Martin Kulhánek a Laura Chrebetová po čase rozejdou, ten se mýlil. Naopak...

Sticky Post

Simona Krainová opět rozvířila poklidné vody na sociálních sítích, kde teď vévodí svatební příspěvky. Tentokrát šokovala svým vyjádřením, že si založila účet na kontroverzní...

Sticky Post

Modelka Veronika Kopřivová se vyjádřila ke spekulacím, že se rozvádí s manželem Miroslavem Dubovickým, se kterým má dvouletou dceru Ellu. Co prozradila?