Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Drbárna: Švantnerová promluvila o svatbě, Třeštíková zřejmě končí s psaním a Hanychová překvapila svým vyjádřením: Chce se stáhnout z veřejného života!

Přinášíme vám nejžhavější drby z českého šoubyznysu. Modelka a influencerka Nikol Švantnerová prozradila, zda plánuje jít k oltáři. Agáta Hanychová se otevřeně rozpovídala o veřejném životě, který ji dle jejích slov unavuje. Spisovatelka Radka Třeštíková přemýšlí, že psaní knih pověsí na hřebík.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Bývalá modelka Agáta Hanychová má zcela očividně ráda, když je středem pozornosti. S přibývajícím věkem a různými mediálními kauzami, jež jsou spojené s její osobou, začíná mít na svět šoubyznysu ale zcela jiný pohled. V novém pořadu Superchat otevřeně přiznala, že se chce stáhnout z veřejného života.

Veřejný život žiju od osmnácti let. Žiju ho opravdu veřejně. A jsem z toho vyčerpaná. Už mi vadí jít po obchoďáku a vidět, že na mě někdo kouká. Představa, že půjdu na večírek, z toho se mi dělá špatně. Kvůli práci jdu, ale už mě to netěší,“ vysvětlila influencerka. Přijde mi, že už ani nemám co říct. To, že jsem tady, je možná jeden z posledních rozhovorů. Možná za to můžou těhotenské hormony, nevím, ale tak to teď cítím,“ svěřila se partnerka Jaromíra Soukupa.

Radka Třeštíková zvažuje konec psaní

Zdá se, že Radka Třeštíková přemýšlí nad tím, že skončí s psaním. Podle příspěvku, který sdílela na sociálních sítích, se na tvorbu dalších knížek už zřejmě necítí. Přestože ji prý právě psaní definuje nejvíce, uvedla, že jí už nepřijde v pořádku v něm pokračovat.

„Opustit to, co tě definuje nejvíce, protože už ti nepřijde v pořádku v tom pokračovat? Vždycky jsem k psaní přistupovala s pokorou jako k něčemu, co může skončit tak náhle, jako začalo, ale nikdy jsem nevěnovala přílišnou pozornost tomu, jak neopatrně a neomaleně při tom zacházím s vlastní duší,“ zamyslela se Třeštíková na Instagramu. Fanoušci mají k jejímu rozhodnutí pochopení, dokonce ani Radku k pokračování ve psaní knih moc nepřemlouvají.

Nikol Švantnerová zatím svatbu neplánuje

Modelka a influencerka Nikol Švantnerová před pár dny na Instagramu odhalila, že za několik měsíců přivede na svět holčičku. Jak se sama svěřila webu iDnes.cz, miminko s partnerem Ondřejem neplánovali. Otázkou tedy je, zda plánují alespoň svatbu. „Bavili jsme se o tom samozřejmě, jednou svatba určitě přijde, ale kdy… Myslím si, že je to tedy hodně na straně mého partnera (smích), a hlavně teď je priorita miminko,“ zapřemýšlela Švantnerová.

Pokud by se však měla obléct do svatebních šatů, rozhodně tak učiní jedenkrát v životě. „Pro mě je svatba věc, kterou si chci na tisíc procent užít, protože to bude moje první a poslední svatba. Chci, aby to bylo v klidu, abych třeba mohla pít a mohla to oslavit. Takže to máme zatím otevřené, a až to přijde, tak to přijde,“ dodala na závěr s tím, že svým partnerem si je jistá.

Zdroj: Nextfoto
Nikol Švantnerová se již brzy stane maminkou.
Zdroj: Nextfoto

Zdroj: Super.cz, Instagram Radky Třeštíkové, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...