Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Ester Geislerová si přeje důstojnou hlavu státu, ne někoho, z koho se jí udělá fyzicky zle pokaždé, když otevře h*bu

Co se týká názorů slavných na volbu hlavy státu, pozadu nezůstává ani Ester Geislerová. Herečka vyjádřila podporu prezidentskému kandidátovi Petru Pavlovi a měla k tomu dosti ostrý dovětek.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Na instagramovém profilu Milion chvilek pro demokracii se objevily spoty, které se věnují tématu 2. kola prezidentských voleb. Předmětné spoty jsou jednoznačně ve prospěch prezidentského kandidáta Petra Pavla a účinkují v nich různé známé tváře.

Krátké video na podporu Petra Pavla natočili: Marta Jandová, Jan Musil, Ben Cristovao, Ester Geislerová a další. Nicméně poslední jmenovaná Ester Geislerová je ve svém spotu oproti ostatním poněkud drsnější.

„V druhém kole volím Petra Pavla, protože jeho demokratické hodnoty se slučují s mými. Taky věřím, že díky jeho zkušenosti bude umět společnost spojovat. A taky se těším na to, že moje děti zažijou, jaké to je mít důstojnou hlavu státu a ně někoho, z koho se vám udělá fyzicky zle pokaždé, když otevře h*bu,“ prohlásila Geislerová.

Strhla se lavina kritiky

Její slova ale řada komentujících odsoudila. „Mrzí mě, jak se k tomuto tématu veřejně vyjadřují známé osobnosti. Každý má mít svoji volbu… Proto přeci volby jsou. Podporovat lidi, aby šli k volbám je skvělé, ale urážet veřejně druhé, to mi přijde ubohé. Nikdy by mě nenapadlo soudit lidi podle toho, koho by chtěli za prezidenta. Svoboda volby,“ vyjádřila se uživatelka Christine.

A přidali se další: „Kolik vám Milion sr… zaplatil? V našich očích jste skončila i jako herečka,“ odsoudila Ester paní Jana. Názorem přispěla i Monika: „No kavárna nesmí zklamat.“ „Ester, jako herečku Vás mám ráda, ale… Jak můžete být hrdá na to, že po 33 letech budou na Hradě dva komunisti – pan PP a jeho žena. PP předseda KSČ, schvalovatel okupace 1968 a jeho žena rozvědčík šiřitel správných myšlenek. Pro mě za mě si ho volte, máte na to právo, ale asi bych se tím veřejně nechlubila,“ dodala další komentující. „Ještěže není třetí kolo, že byste volila zase někoho jiného,“ připsal Jiří, který tím narážel na fakt, že Geislerová v 1. kole volila Danuši Nerudovou.

Zdroj: Instagram, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...