Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Evě Holubové ubývají příznivci. „Vy jste se úplně pomátla,“ dostala jasný vzkaz. Co za tím stojí?

Eva Holubová je spokojená, vítězem prezidentských voleb je generál ve výslužbě Petr Pavel, kterého s obrovským zápalem podporovala. A ačkoli je po volbách, vše je rozhodnuto, herečka v tomto směru neztrácí drive. Jenže některým jejím fanouškům to už pořádně leze krkem.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Legendární herečka neusíná na vavřínech a Petra Pavla vehementně podporuje i po volbách. Důkazem toho jsou její sociální sítě. Naposledy se vyjádřila na Instagramu, kde sdílela video, na kterém salutuje a pronáší pár vět ohledně nové hlavy státu.

„Tak jsem ráda, že jsme to zvládli. Jsem šťastná, že můžu prožívat okamžiky, svoje krásné okamžiky, kdy jsem po dvaceti letech hrdá na svého prezidenta! Děkuju, děkuju, děkuju…“ prohlásila nadšeně Holubová. Pod příspěvkem se však objevily různorodé komentáře.

Výsledek je takový, že jedni s ní souzní a druzí jí mají plné zuby. A došlo i na nadávky. „No ty jsi naprostá ku*da!!! Máš fakt IQ na bodě mrazu tím, co předvádíš!!!“ rozohnila se paní Petra. „Proč děláte reklamu a ovlivňujete ostatní tím, že jste herečka!! Už vás nemusím – po tom, co děláte!!! Za peníze!!!“ pokračovala paní Mirka, jež už zřejmě není fanynkou Holubové. Hereččino počínání nechápe uživatelka Marta: „Moc nekomentuji, ale toto mi přijde už trošku ujeté…“ „Já vám fandila, ale jste fanynkou Petra Pavla, už vám nemůžu fandit,“ doplnila Pavla.

Otázka na tělo

Našli se i tací, kteří nad vítězstvím Petra Pavla jásají, avšak chování a projevy Holubové jim přijdou mimo. „Mám radost, že vyhrál Pavel, ale vy jste se z toho úplně pomátla,“ vyčinila jí paní Věra. Objevila se i otázka na petici, kterou Eva v minulosti podepsala. „Mohla byste mi, prosím, objasnit vaše aktivistické heslo „S komunisty se nemluví“ z roku 2003? Přijde mi to dost v rozporu s tím, jak vehementně jste nyní komunistu podporovala. Nějak nemohu přijít na to, proč ta změna názoru?“ zeptala se paní Jana.

Nutno podotknout, že Holubová to nenechala jen tak a na řadu komentářů reagovala. Nevadí jí ani to, že kvůli podpoře nového prezidenta ztrácí fanoušky. „Máte spoustu jiných herců a hereček na fandění,“ zaznělo v její odpovědi paní Pavle, která, jak jsme již zmínili, Holubové napsala, že jí už nefandí.

Zdroj: Instagram, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...