Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Hanychová vystavila těhotenské bříško na pláži a schytala drsný hejt: Hlavně, že děti jsi nechala doma a sama jsi si letěla válet prdel k moři!

Agáta Hanychová se po léčbě zápalu plic snaží víc odpočívat. Sbalila kufry a společně se svým partnerem Jaromírem Soukupem odletěla na prodloužený víkend za teplem do španělské Marbelly, kde mediální magnát vlastní dům. A jak to již tradičně bývá, ne každý je z její dovolené nadšený.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Agáta, která je v 6. měsíci těhotenství, dostala zelenou od svého gynekologa k tomu, aby nasedla do letadla a zamířila směr Marbella. „Nemohu létat dálky, ale takhle kratší lety mi s klidným svědomím povolil. Já i malá jsme naprosto v pořádku,“ svěřila se Super.cz Agáta.

Influencerka nedávno schytávala ostrou kritiku za to, že neustále pracuje a hazarduje se svým zdravím i tím, že jezdí na snowboardu. Jenže ani to, že se Agáta rozhodla odpočívat na prosluněné pláži, se u některých jejích sledujících nesetkalo s úspěchem.

Dokazují to komentáře pod její fotkou, na níž se v plavkách opaluje na pláži. „To je něco viď… Hlavně, že děti jsi nechala doma a sama jsi si letěla válet prdel k moři.. Matka roku tohle…,“ pustila se do Agáty jistá Dída Nezbedová. „Chce se mi zvracet,“ přidala se Regi Tvrdoňová.

Agáta také sdilela příspěvek z večerní procházky, kde se řešilo buď to, že jako jediná „serebrita“ volila Andreje Babiše, anebo to, jakým způsobem se tváří na fotografiích. „Ježíši, proč pořád házíte takový držky!? Hrozný. Jako celá Vaše familie,“ napsal jeden z hejtrů, který se raději schoval za falešný profil.

Agáta se zkrátka lidem nikdy nezavděčí. Vždy se najdou tací, kteří jí budou nenávidět, i kdyby zařídila světový mír.

Zdroj: Instagram, Super.cz, autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...