Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Heidi si po propařené noci sype popel na hlavu: Udělala jsem ze sebe krávu!

Před několika dny zažila zpěvačka Heidi Janků pořádnou party v pražském vyhlášeném baru Kozička. Na svůj hit Když se načančám se rozdováděla natolik, že skončila na baru, kde předvedla pořádnou show, kterou natočil a posléze zveřejnil na Instagramu moderátor Leoš Mareš. Když se alkoholem značně posilněná Heidi ráno probudila, následovalo tvrdé procitnutí do reality.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Jak jsme vás již informovali, nestárnoucí zpěvačka po návratu z dovolené vyrazila do víru velkoměsta. Společnosti jí kromě kamarádky dělali komik Štěpán Kozub a moderátor Leoš Mareš. Ve známém baru Kozička se zdrželi do ranních hodin. Jakmile v baru začala hrát její píseň Když se načančám, začala Heidi Janků zpívat a tancovat. Nakonec se alkoholem posilněná muzikantka vydala směr bar, kde se postarala o pořádné rodeo.

Celé její spontánní vystoupení zaznamenal Mareš na svůj mobilní telefon a samozřejmě ho také sdílel na svém Instagramu. „Půl třetí,“ napsal Leoš Mareš a přidal k videu hashtag #ProstěKozička. „Tak dík,“ okomentovala povedené video Heidi. „To bylo nejvíc,“ pochválil ji Leoš.

I přesto, že Heidi sklidila v komentářích spoustu komplimentů ohledně její bezprostřednosti, ráno ji trápila morální kocovina. Energická zpěvačka pro Blesk prozradila, že se s Marešem a Kozubem potkali náhodou. „Dali jsme se všichni do řeči a já skončila na baru… No, prostě bych se zabila,“ konstatovala Heidi.

Když se na baru spustila písničku Když se načančám, začala zpívat a postupně se přesunula na bar, kde vyhazovala nohy a ukazovala kalhotky. „No prostě jsem ze sebe udělala pořádnou krávu. S tím už ale nic neudělám, bylo mi v tu chvíli ale fajn, tak co!“ řekla Heidi s tím, že Leoš umístil video na sociální sítě bez jejího vědomí.

„A protože náš Leošek si to moje barové vystoupení nahrával a dal ho ještě v noci na Instagram, o mé nevinné pařbě k mé velké nevoli ví každý. No taky jsem Leošovi hned pěkně poděkovala,“ závěrem dodala se smíchem Heidi.

Zdroj: Blesk.cz, redakce, autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...