Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Holubová jde tvrdě proti „Babišovým lžím“: Společnost rozdělujete vy tím, že šíříte nenávist, vzkazují jí kritici

Herečka a známá antikomunistka Eva Holubová má jasno, kdo patří na Hrad. Petr Pavel je dle jejích slov ideální kandidát na prezidenta, který službou vlasti svou komunistickou minulost dávno „přebil“. Proto za ním veřejně stojí a dělá vše pro to, aby zvítězil.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

„Píšete mi hodně do zpráv a já jsem za to ráda, ale nestačím odpovídat. Píšete mi hodně do SMS, na maily a mně se úplně svírá srdce, jak jste vystrašeni nebo jakou jsou vystrašeni vaši rodiče. To vše má na svědomí lživá kampaň 2. postupujícího kandidáta na prezidenta Andreje Babiše,“ těmito slovy začala své vyjádření Eva Holubová.

V příspěvku sdílela tři různé dezinformace, které se Petr Pavel snaží se objasňovat. Prosím, kdo věří, sdílejte, rozšiřujte. Kdo nevěří, zamyslete se, prověřte si. Myslela jsem, že se tomu nebudu věnovat, ale to, čím se na mě obracíte, mě k tomu vede. Nemyslím to hrubiánství probabišovsky a prokremelsky laděných útoků, myslím na vás, kteří se upřímně zajímáte, kde je vlastně pravda,“ pokračovala herečka, která svými výroky rozdělila fanoušky na dva tábory.

Někteří z nich jsou rozhodnuti, že v druhém kole podpoří Petra Pavla. Jiní jsou však toho názoru, že by herečka měla zůstat u své profese a neřešit politiku. „Chtěla bych říct, že si vážím všech umělců, kteří se k volbě prezidenta veřejně nevyjadřují. Právě ti, co to dělají, šíří nenávist a rozdělují společnost, ať už ve prospěch pana Pavla nebo pana Babiše,“ napsala Radka Rosypalová.

Herečka neváhala a Radce obratem odepsala. „Vidíte, to je Váš názor, který já nesdílím. Pouze bych vyměnila slovo umělec za člověk. Kampaně lidmi manipulují různými směry a nikdo by neměl mlčet, když někdo šíří lež. A AB (Andrej Babiš pozn. red.) ji prokazatelně šíří,“ uvedla Holubová.

Na každého kandidáta jiný metr

Jiní zase nechápou, že je tak vysazená proti Babišovi a natolik zbožňuje Petra Pavla i přesto, že je o ní známé, že komunismus odsuzuje. „Paní Holubová, vám nevadí komunistická minulost a studia manželů Pavlových? U každého jiného jste dost kritická,“ napsala Petra Dubnová. „Zjistěte si, kdo je OPRAVDU GENERÁL PP! A jeho rodina. Komunisti a nejen to. Je pro nás ZLO!,“ nebrala si servítky Sju Simová.

Zdroj: Instagram, autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...