Connect with us

Zadejte svůj dotaz

České celebrity

Hvězda seriálu O mě se neboj Vašek Matějovský o natáčení erotických scén: Proč jednu z nich nedokázali natočit?

Vašek Matějovský svým nezaměnitelným hlasem provázel obě řady československého Love Islandu. Jeho hlas se ale proměnil v jednu z hlavních tváří romanticko-komediálního seriálu O mě se neboj, kde ztvárňuje postavu charismatického právníka Martina Kaliny. V úterní Snídani s Novou se herec a moderátor rozpovídal nejen o své roli, ale i o tom, jakou scénu nenatočili.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto


Z ostrova lásky rovnou k hlavní roli

„Pozval bych vás na opravdovou romantiku a tím myslím seriál O mě se neboj, kde hraji sexy právníka bojujícího s klienty i vlastními city. A tam mě nejenom uslyšíte, ale i uvidíte v hodně, v hodně sexy scénách,“ prozradil herec v jedné z epizod Love Islandu.

Jakmile se na stanici TV Nova odvysílal první díl seriálu režiséra Biser A. Arichteva, diváci okamžitě zaplavili sociální sítě pozitivními ohlasy. A Vašek Matějovský se pro mnoho žen stal doslova přes noc idolem. Jak tuto skutečnost vnímá samotný herec? Co říká na lichotivé komplimenty od dámského publika? „Jsem za ně rád, ale myslím si, že mi to nestoupá do hlavy,“ uvedl herec.

Jak jsme již zmínili, populární seriál nese název O mě se neboj. A jak sám herec v pořadu Snídaně s Novou přiznal, tuto větu říká velmi často, především mámě a kamarádům. „O mě se neboj rozhodně patří k mému životu,“ řekl s úsměvem herec a moderátor.

S rolí právníka se pojí i odborné názvy. Jak moc náročné bylo naučit se právní texty? „Nechci se chvástat, ale myslím si, že mi to docela šlo. Volal jsem párkrát kamarádovi a ptal jsem se ho na ten právnický žargon, co a jak znamená, a zase jsem říkal rejžovi, když jsem přišel na plac, ať se o mě nebojí, že to zvládnu,“ smál se herec.

Kámen úrazu jménem podprsenka

Vašek musel hned v první epizodě natočit několik intimních scén, které pro samotné herce mnohdy nejsou jednoduchou úlohou. Také Vašek otevřeně přiznal, že mu tyto scény dělaly problémy. „Není to žádná sláva. Já třeba neumím rozepínat podprsenky, to se o mně ví a vždycky to říkám dopředu, takže jsme při té scéně bojovali s rozepnutím podprsenky asi dvacet minut a pak jsme to vzdali, protože pochopili, že já to prostě nedokážu,“ prozradil herec.

Podprsenka nepodprsenka, herec tak jako tak boduje u žen na plné čáře. No, přiznejte, dámy, která z vás tajně touží po tom mít doma Martina Kalinu?

Zdroj: TV Nova, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...