Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Instatýden: Borhyová opět dráždí v bikinách na dovolené, Geislerová sdílela fotku z porodu nejstaršího syna a Langmajer dojal Gondíkovou romantickým překvapením

Co je nového na Instagramu? Oblíbené moderátorky Lucie Borhyová a Eva Perkausová si užívají volno na dovolené u moře. Nejstarší syn Ani Geislerové oslavil 18. narozeniny. Herečka se při té příležitosti rozepsala o náročném porodu. Herec Jiří Langmajer dostal své fanynky do kolen, když pro svoji manželku připravil k narozeninám nádherné překvapení.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Z nejstaršího syna Anny Geislerové je dnes plnoletý mladík

Jedna z nejobsazovanějších hereček Anna „Aňa“ Geislerová prožívá nostalgické období. Její prvorozený syn Bruno oslavil osmnácté narozeniny, a tak se herečka při té příležitosti pochlubila fanouškům archivními snímky právě se svým synem a přidala i jeho dospěláckou fotku. Ke snímkům přidala i dojemné mateřské vyznání.

„Před 18 lety se mi po těžkém 24hodinovém porodu narodil syn. 17.8.2004 v 05..První syn. A ačkoliv už jsem byla dva dny beze spánku, dalších 18 hodin jsem se na něj nemohla přestat dívat. Nechtěla sem aby mi utekl jediný nádech a výdech, jediný pohyb a nebo zvuk. Bála sem se i mrknout abych o něco, z jeho tolika “poprvé” nepřišla.. a pak jsem mrkla a najednou mu je 18 let..a přicházejí další poprvé. Stejně napjatě jako člověk sleduje první slova zvuky, kroky a první nočník, prožívá teď první mejdany, první dlouhá odloučení, první velká rozhodnutí a vůbec.. Mateřství je šílený.. Krásný a silný. A nikdy to nekončí. A vůbec nebudete vědět jak to uteče, vy kteří tomu teď nevěříte.. ale je to opravdu tak. Bruno, můj prvorozený, můj drahý “tlapečku” hurá do života! A bud vždycky tím, kým jsi od prvního nádechu! Samozřejmě “Bruno Batman s fialovým mečem! Vždycky Tvoje mama (Aňa)“ rozněžnila se Geislerová.

Geislerová v roce 2007 přivedla na svět dceru Stellu Ginger, o šest let později se jí narodil Syn Max. Oslavu dospělosti si tak užije ještě u dalších dvou dětí. A pak už se pomalu může těšit na roli babičky.

Jiří Langmajer umí být velký romantik

Herečka a moderátorka Adéla Gondíková oslavila v pátek narozeniny. Její manžel, herec Jiří Langmajer, jí pro tento den připravil krásné překvapení, které na Adélu čekalo, když šla ke svému autu.Herec totiž před garáž namaloval křídou na venkovní dlažbu velké srdce s krásným textem „Všecko nejlepší, lásko.“

„Zbyly my po vnoučkovy křídy, tak jsem ráno vyběhl polonahej na dvůr, nakreslil přání pro mou Adunku k narozeninám,“ komentoval následně svoji tvorbu na Instagramu. Herečku nádherné překvapení dojalo. „Děkuji za překvapení před garáží,“ napsala.

Také u fanoušků romantické gesto sklidilo velký úspěch. „Vy jste úžasnej, Adélka má štěstí,“ napsala jedna z fanynek. „Vy jste fakt božan…no víte, jak na nás,“ přidala se další. „Tak takového romantika bych též chtěla doma,“ tiše záviděla jiná sledující.

Manželství Adély a Jiřího je navíc plné aktivit. Nedávno si užívali dovolenou v Dolomitech v italských Alpách nebo vyrazili na pražský koncert Harryho Stylese, kde vtipkovali o tom, že jsou v celém publiku asi ti nejstarší.

Eva Perkausová vyrazila do Chorvatska

Zdá se, že moderátorka Eva Perkausová si užívá snové těhotenské léto. Nejdříve v červnu vyrazila na dovolenou do Itálie, posléze vyrazila na exotické Seychely, kde to na konci dovolené nevydržela a prozradila, že je těhotná.

Po návratu do Čech se tu ale moc dlouho neohřála. Poté, co půvabná blondýnka veřejnosti prozradila pohlaví svého očekávaného potomka, sbalila kufry a vyrazila směr Chorvatsko, kde relaxuje se svým manželem na jachtě. Mnoho fanoušků popřálo blonďaté krásce příjemnou dovolenou. I my se k nim přidáváme!

Táňa Pauhofová ukázala těhotenské bříško těsně před porodem

Představitelka filmové Lídy Baarové Táňa Pauhofová už počítá dny do porodu, přesto si do Česka přijela pro vysněný kočárek v zelené olivové barvě. I když slovenská herečka těhotenství dlouho tutlala a nemluvila o něm, nyní prozradila, jak jiný stav prožívá.

 Je už to náročnější a hůř se pohybuji, ale cestu jsem zvládla. Navíc jsem si vybrala barvu, na kterou jsem čekala, takže jsem nemohla přijet dřív. Do porodu mi zbývá necelý měsíc. Pohlaví miminka s manželem a rodinou víme, ale necháme si ho pro sebe i jméno,“ řekla Blesku Táňa, která přibrala okolo 15 kilogramů, ale je to poslední věc, co by v těhotenství řešila. 

Herečka také prozradila, že neměla žádné speciální chutě a ani žádné těhotenské nevolnosti, „Prostě jsem brala vše tak, jak přicházelo,“ usmívá se nastávající maminka. Herečka má také jasno v tom, že své první dítě přivede na svět v porodnici. „Mám plnou důvěru v lékařích, takže jsem od začátku měla jasno. Manžel chce být u porodu, jen doufám, že to stihne. Vím, že stihne a bude mou největší oporou,“ nemá obavy Pauhofová. 

Lucie Borhyová si znovu užívá volno ve Španělsku

Populární moderátorka Lucie Borhyová odjela opět do Španělska, kam vyrazila s celou svojí rodinou. Lucie své fanoušky nezklamala a po několika snímcích v letních šatech sdílela další povedenou fotografii v plavkách. A jako vždy je na co se koukat!

„Za 2 dny přes 100 kiláků v nohách…to si aspoň malý #relax než vyrazíme dál, zaslouží,“ napsala moderátorka k fotografii, na které relaxuje na lehátku v tyrkysových bikinách a s proseccem v ruce. Fanoušci Lucii zkrátka zbožňují, v komentářích se vždy objevují jen samé komplimenty. Jak i sama v nedávném rozhovoru v pořadu Face to face uvedla, s negativními komentáři či závistí se běžně nepotkává.

To by bylo pro dnešek vše. Přejeme vám úspěšný start do nového týdne. A samozřejmě nás nezapomeňte sledovat na Instagramu.

Zdroj: Super.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...