Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Instatýden: Burešová ukázala své nedokonalé poporodní bříško, Margita lék na bolavé srdce a Mareš rozkošný snímek s dcerou

Co je nového na sociálních sítích mezi českými celebritami? Herečka Eva Burešová vystavila bříško dva měsíce po porodu, za které se rozhodně nestydí. Moderátor Leoš Mareš svým fanouškům nadělil další společnou fotografii se sedmiměsíční dcerkou Alex. Operní pěvec Štefan Margita naopak sdílel snímek se svojí milovanou vnučkou Adelaine a fanoušci mají radost, že se čerstvý vdovec znovu směje.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Štefan Margita se pochlubil „svým malým štěstím“

Operní pěvec Štefan Margita po odchodu své milované manželky Hanky Zagorové prochází těžkým životním obdobím. Oporou mu jsou v těchto chvílích nejen přátelé, ale i rodina. Operní tenor se po smrti manželky již objevil na pódiu a nyní se na sociálních sítích pochlubil společnou fotografií s malou vnučkou Adelaine. „Moje malé štěstí! Jsem zvědavý, o kolik centimetrů zase povyroste, až se vrátím z Washingtonu,“ napsal ke snímku, který snad každého fanouška zahřála u srdce. (FOTO ZDE)

Komentáře jsou toho důkazem. „Přeji Vám z celého srdce štěstí a radost v tomto těžkém období. Krásná holčička,“ napsala jedna z fanynek. „Děti jsou lék na bolavé srdíčko. Máte se na co těšit. Nádherná holčička ,“ přidala se další. „Je krásné Vás vidět se zase smát. Děti mají úžasnou schopnost nás aspoň na chvilku zbavit smutku,“ komentovala snímek další fanynka.

Eva Burešová sdílela vypuklé poporodní bříško

Herečka a zpěvačka Eva Burešová překvapila své fanoušky, když se na sociálních sítích pochlubila svým bříškem dva měsíce po porodu. „Já nejsem typ holky, která vám sem bude dávat takové ty “reálné” fotky hned po porodu a kojení, vložek a bůh ví čeho všeho, jen abych vám ukázala, že jsem “taky člověk”. Já myslím, že to je všem jasné,“ napsala rázně k fotografii, za kterou by se možná kdejaká žena styděla.

 „Vypadám stále, jako kdybych byla v šestém měsíci, a mně to co? Nevadí!“ hlásá hrdě dvojnásobná maminka a poukázala na fakt, že těhotenským bříškem se chlubí každá maminka, ale po porodu se ke svému tělu staví odmítavě. „Tohle těhotenství je jiné než to první, tělo se nevrací zpátky tak rychle , ale já mu dávám čas. Dokázalo úžasné věci. Byla jsem 9 měsíců pod takovým tlakem a v takovém stresu, že mu budu vděčná do konce svého života a každou jizvu budu milovat a ctít! A vy ty své prosím taky,“ vzkázala svým sledujícím.

Dcera Leoše Mareše má již 7 měsíců

Dcera Leoše Mareše a Moniky Marešové Alex slavila 7 měsíců. I tentokrát se hrdý tatínek pochlubil na Instagramu jejich společnou fotografií, která překypuje roztomilostí. Na fotce leží moderátor na zemi s našpulenou pusou a na břiše mu leží malá Alex, která ručičkama zkoumá jeho obličej a u toho se šibalsky směje. Je vidět, že si tatínkovu přítomnost náramně užívá a je ve svém živlu. (FOTO ZDE)

Pod snímkem se jako obvykle objevilo mnoho komentářů. „Táta na lopatkách. Alex dobře,“ smála jedna z fanynek. „Už si vás tedy pěkně ochočila,“ přidala se další fanynka. Sledující si také ve velkém počtu všimli, že je malinká Alex ostříhaná. Několik dalších dodává, že Alex je čím dál tím více po tatínkovi. A co si myslíte vy?

To by bylo pro dnešek vše. Přejeme vám úspěšný start do nového týdne a samozřejmě nás nezapomeňte sledovat na Instagramu.

Zdroj: Autorský text, Instagram

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...