Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Instatýden: Hanychová se Soukupem vyrazili na Staromák, Mareš se pochlubil šarmantní maminkou a Žilková si nechala prodloužit vlasy. Omládla o několik let!

Minulý týden jsme na Instagramu zaznamenali několik zajímavých příspěvků u českých celebrit. Veronika Žilková dostala od své dcery Agáty vánoční dárek v podobě prodloužení vlasů. Leoš Mareš ukázal nejen svoji dcerku Alex, ale i krásnou maminku. Agáta Hanychová a Jaromír Soukup se byli podívat na vánoční stromek na Staroměstském náměstí.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

V životě Veroniky Žilkové je jedna změna za druhou. Herečka se nedávno pochlubila novým partnerem, kterým je baskytarista skupiny Argema Josef Holomáč. Teď se naopak pochlubila vlasovou proměnou, kterou jí zařídila dcera Agáta, jak herečka uvedla na svém Instagramu . Herečka si nechala prodloužit vlasy a musíme říct, že jí to velmi sluší a že delší hříva ji dělá i o několik let mladší. Stejného názoru jsou i její fanoušci, kteří ji pod příspěvek píšou samé komplimenty. (Foto ZDE)

 „Moc vám to sluší,“ píše jedna z fanynek. „S dlouhými vlasy jste omládla o 30 let,“ přidala se další. Veronika Žilková skutečně působí velmi šťastně a svěže. Jejímu rozpoložení pomohlo určitě také to, že její milovaná dcera Agáta Hanychová jí brzy přivede na svět již čtvrté vnouče. 

Leoš Mareš se pochlubil dcerkou i maminkou

Moderár Leoš Mareš opět potěšil své fanoušky. Tentokrát ukázal svůj „babinec“, na který je právem pyšný. Konkrétně máme na mysli jeho malou dcerku Alex, kterou mu v březnu letošního roku porodila manželka Monika, a jeho maminku Lenku. Ta si roli babičky náramně užívá a musíme podotknout, že vypadá stále skvěle.

„Maminka přijela na návštěvu, říká mi, jééé, jsem nějaká malá, malý je tady ale někdo jiný,“ vtipkoval Mareš u povedené rodinné fotky. Jak to již u profilu Leoše Mareš bývá, komentáře na sebe nenechaly dlouho čekat. Máte takovou hezkou maminku,“ napsala jedna z fanynek. Fanoušci se pod snímkem nemohou shodnout, zda je malá Alex podobná více tátovi, nebo babičce. Malá je krásná a je to celý Leoš, oči a pusinka, ať vám dělá jen radost,“ přidala se další. Jej vnučka, jakoby babičce z oka vypadla…nebo taťkova…Krásní jste, Marešovi,“ zní další komentář.

Hanychová a Soukup vyrazili ke stromečku na Staromák

Moderátorka a influencerka Agáta Hanychová a mediální magnát Jaromír Soukup si užili chvíle volna a společně vyrazili na Staroměstské náměstí. Kdo nemá selfíčko s vánočním stromkem, jako by neexistoval. Agáta to moc dobře ví, neváhala tak a udělala si společnou fotku se svým partnerem.

 „Vánoční nadšení s Grinchem,“ vtipně komentovala influencerka fotografii, na níž je patrné, že Soukup si vánoční pohodu v centru Prahy příliš neužívá. Agáta si pro jistotu vypla komentáře, aby zamezila zbytečným hejtům. Když pak přidala snímek, na němž se Soukup už spokojeně směje, komentáře nechala zapnuté.

To by bylo pro dnešek vše. Přejeme vám úspěšný start do nového týdne a samozřejmě nás nezapomeňte sledovat na Instagramu.

Zdroj: Instagram, autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...