Connect with us

Zadejte svůj dotaz

České celebrity

Instatýden: Shopaholic Nicol přiznala rozchod, Lucie Bílá sdílela zamilované selfie a Olga Menzelová poradila, jak zatočit s povislým břichem: Od fanynek sklidila obdiv!

Co jsme v posledních dnech zaznamenali na Instagramu a stojí to za zmínku? Olga Menzelová prozradila recept, jak zatočit s povislým břichem po dětech. Influencerka a moderátorka Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol přiznala definitivní rozchod s režisérem a kameramanem Jakubem Mahdalem. To Lucie Bílá naopak září štěstím po boku svého dlouholetého partnera Radka Filipa, se kterým vyfotila selfie plné lásky.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Shopaholic Nicol je opět single

Říká se, že dvakrát do stejné řeky se vstupovat nemá. Své by o tom mohla vyprávět i Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol. Známá influencerka se totiž již podruhé rozešla s režisérem, kameramanem a kytaristou skupiny Sebastian Jakubem „Mahdies“ Mahdalem. Jak přiznala ve stories na Instagramu, stalo se tak před několika měsíci, avšak neměla prý potřebu to ventilovat na veřejnost.  „S Kubou už pár měsíců nejsem a jelikož jsem ani na Instagramu nesdílela to, že jsme zase spolu, necítila jsem ‚povinnost‘ oznamovat konec,“ oznámila Nikola Čechová ve stories na svém Instagramu.

Fanoušci influencerku, která se zúčastnila reality show Survivor, zahltili mnoha dotazy. Nikola svým fanouškům odmítala sdělit, jaké byly důvody rozchodu. Nesvěřila se ani s tím, jak rozchod nese, ale z jejích reakcí bylo zřejmé, že to pro ni nebylo lehké.

Olga Menzelová poradila, jak si udržet ploché bříško

Vdova po Jiřím Menzelovi Olga Menzelová ve svých 44 letech vypadá neuvěřitelně. Udržuje se ve skvělé formě díky pravidelnému cvičení a zdravému životnímu stylu. Na svém Instagramu, kde svým fanynkám pravidelně dává různé rady a tipy, nyní sdílela svůj recept na to, jak se zbavit povislého břicha po dětech a jak ho znovu zpevnit.

„Chce to nejen zpevňovat cvičením zevnitř, ale pracovat na něm i z venku. Důkladné masáže! Nejprve jedu hloubkovou masáž rukama, olejem nebo krémem a pak přichází na řadu kartáč! A ano, dobře vidíte to červené břicho! Mám ho pak jak pavián zadek! Ale je to příjemný! Kůže se prokrví, lépe se vstřebávají nepotřebné tuky a zkrátka po pravidelné “údržbě” bude i lépe vypadat. A ještě! Tím vždycky začínám… střídám horkou a studenou vodu a vždy končím studenou,“ prozradila Menzelová netradiční fígl na ploché bříško.

Menzelová zároveň přiznala, že se nebojí sáhnout po rejžáku. „A kdybyste chtěli vědět, jaký kartáč používám… Kamarádka Zdenička mi věnovala slušný skoro rejžák… Ale prý se s ním čistí sklenice v hospodě. Co sklenice, teprve na břicho je to pecka! Jo a… Bohužel… Chce to denně… dodala se smíchem vdova po oscarovém režisérovi.

Fanynky nemohly věřit svým očím a okamžitě začaly video komentovat. „Pecka, ale mě by musel přejet parní válec, aby ty tuky ze mě dostal, tady už masáž nepomůže, jedině skalpe,“ napsala s nadsázkou jedna z fanynek. „Olinko, Ty jsi dábel! Vypadáš nádherně. Díky za inspiraci! Jdu do toho,“ komentovala video další fanynka.  „Wohoo, Oli perfektní motivace! moc se mi líbí, jak ukazujete, že věk a počet dětí jsou jen čísla….rozhodující je vybrat si sebe,“ přidala se další.

Andrea Bezděková je po smrti milovaného tatínka opět v jednom kole

Není tomu ani měsíc, co modelka a influencerka Andrea Bezděková oznámila svým fanouškům bolestivou zprávu o úmrtí svého otce, ke kterému měla velmi blízko. Tomáš Bezděk, aktivní sportovec,  jenž svou dceru vedl například k tenisu, cyklistice a lezení po horách, zemřel ve věku 57 let, když prohrál svůj boj s rakovinou. I přesto, že Andrea společně s rodinou zažívala jedno z nejtěžších období svého života, vzchopila se a znovu se vrhla do vysokého pracovního tempa, plná pozitivní energie a elánu. „Potřebuji něco dělat, abych mohla na chvíli vypnout a přemýšlet o jiných věcech,“ svěřila se Andrea redakci Blesk.cz. Je to určitě správná cesta.

Lucie Bílá září štěstím

Česká zpěvačka v dubnu oslavila 56. narozeniny a jak sama řekla, je šťastná. Nejen, že se daří jejímu Divadlu Lucie Bílé, kde na jaře uvedla nový muzikál Láska je láska a které pravidelně zaplněné natěšenými diváky. Největším štěstím je pro Lucii její syn Filip a partner Radek, který ji patřičně zahrnuje láskou. Vztah s o sedmnáct let mladším Radkem Filipim je pro Lucii nejdelším životním partnerským vztahem a jak se zdá, oba jsou stále zamilovaní, jako kdyby stále prožívaly vztahové začátky. Lucie dnes sdílela na svých sociálních sítích selfie (odkaz ZDE), kde se usmívá a zároveň zamilovaně tulí ke svému milému. „Nádherná fotka. Moc vám to spolu sluší,“ napsala jedna z fanynek. „Vám také, jste úžasní,“ přidala se další. A my nemůžeme než souhlasit.

To by bylo pro dnešek vše. Přejeme vám úspěšný týden a samozřejmě nás nezapomeňte sledovat na Instagramu.

Zdroj: Blesk.cz, Jenženy.cz, Extra.cz, Autorský text

Může se Vám líbít