Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Instatýden: Šlégrová vystavila své přírodní šestky, Klus znovu požádal manželku o ruku a Vondráčková je po problémech se srdcem na dovolené

Tento týden jsme na Instagramu zaznamenali několik zajímavých příspěvků. Zpěvačka Lucie Vondráčková po zdravotních komplikacích, kvůli nimž musela být na několik dní hospitalizovaná, odletěla na plánovanou dovolenou. Bývalá královna krásy Lucie Šlégrová relaxovala s rodinou v Řecku, kde předvedla svoji parádní figuru po 3 dětech. Zpěvák Tomáš Klus vyznal lásku své manželce Tamaře, které daroval nádherný prsten s kamenem. Znovu ji tak požádal o ruku.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Helena Vondráčková si užívá zaslouženou dovolenou

Před několika dny všechna česká média obletěla informace, že Helena Vondráčková skončila v péči lékařů kvůli problémům se srdcem. Naštěstí se její zdravotní stav po pár dnech hospitalizace rychle zlepšil, a tak mohla společně se svým manželem soukromým letadlem odletět na plánovanou dovolenou k Baltskému moři, odkud poslala fanouškům pozdrav.

„Ahoj, posílám vám moc pozdravů od Ostsee, kde se úspěšně zotavuji s manželem, pejskem a přáteli. Děkuji všem za milé a povzbudivé vzkazy, které jste mi posílali. Doufám, že se co nejdříve po mém návratu budeme zase potkávat na mých koncertech,“ napsala Vondráčková fanouškům na Instagramu k fotografii, na níž je zachycená se svým manželem a milovanou fenkou na pláži. (foto ZDE)

„Nejmilejší paní Helenko, jsem moc ráda, že se cítíte lépe. Krásnou dovolenou vám přeji a odpočiňte si, ať jste zase plná síly, elánu a zdraví,“ popřála zpěvačce jedna ze sledujících.  „Helenko, dávejte nám na sebe pozor opatrujte se a užívejte pohodových chvil,“ přidala se další.

Lucie Šlégrová se pochlubila figurou po třech dětech

Bývalá královna krásy z roku 2005 Lucie Šlégrová strávila s manželem a dětmi dovolenou v Řecku, kde si společně užívali tyrkysové moře i nádherné počasí. Na Zakyntosu pořídila i sexy snímky v černých bikinách, v nichž ukázala, v jak skvělé formě je po porodu tří dětí, čehož si všimli i její sledující.

 „Vy jste fakt kost.. smekám..,“ napsala jedna z fanynek.“Bože ženská, jak to děláte, ze Vám to tak sluší ???  a jako břicho po třech dětech? Moje úcta,“ přidala se další.

Samotná modelka je si svoji figuru také právem pochvaluje. „Jako trojnásobná maminka jsem s figurou naprosto spokojená. Po narození nejmladšího Rona jsem hodně chodila a kila šla dolů. Teď už si postavu jen udržuji,“ vysvětlila pro Super.cz Šlégrová, která se na svém Instagramu rozpovídala i o povedené dovolené.

„První dva dny jsme si užívali hotel. Chtěli jsme si odpočinout. Třetí den jsme si půjčili auto, vydali se z jihu ostrova na sever, kde jsme si půjčili loď. Jo, a miláček si zapomněl vzít na výlet plavky,“ dodala s úsměvem Lucie.

Tomáš Klus dal manželce prsten s obrovským kamenem

Zpěvák Tomáš Klus po deseti letech požádal znovu o ruku svou manželku Tamaru. „Před deseti lety jsem tě jako kluk vábícím tancem požádal o ruku zničehonic, najednou, a muselo se to stát právě v ten moment. Neměl jsem prsten a jako malej ti kolem prstu centrofixem udělal kolečko,“ vzpomínal oblíbený zpěvák, který si tentokrát dal s výběrem prstenu skutečně záležet.

„Hned potom nám na dveře zaklepala Josefína a svět začal být tím, co jsem si snil. Láska, jdoucí ruku v ruce s moudrostí, vzala na sebe podobu té nejkrásnější ženy a trpělivě přihlížela mému dozrávání. Dnes jsem před Tebou v Panský poklekl jako muž a jako takový stvrdil své slovo Pánem prstenů, páč už nejsem žádnej Pytlík,“ zahrál si Klus se slovy, jak je jeho zvykem, čímž své Tamaře opět vyznal lásku. „Do roka a do dne tu dekádu oslavíme s vděčností za to, že nás potkalo to nejlepší na světě. My. Miluju Tě. Krásné výročí,“ dodal na závěr.

K „opakovaným zásnubám“ se vyjádřila i samotná Tamara. „Může vdaná žena říct znovu ANO? Může. A může se vdaná žena cítit při tom druhém ANO stejně dojatě a šťastně, jako poprvé? Může,“ má jasno manželka Tomáše Kluse. Foto prstenu si prohlédnete ZDE.

Zdroj: Nextfoto
Tamara a Tomáš Klusovi jsou stále velmi zamilovaní.
Zdroj: Nextfoto

To by bylo pro dnešek vše. Přejeme vám úspěšný start do nového týdne a samozřejmě nás nezapomeňte sledovat na Instagramu.

Zdroj: Super.cz, Kafe.cz, Instagram

Může se Vám líbít

Sticky Post

Česká republika se potýká s rostoucím výskytem infekčních onemocnění, včetně černého kašle, svrabu a návratu nemocí jako jsou neštovice. Očkování a preventivní opatření jsou...

Zdraví

Každý z nás se občas cítí unavený. Může to být způsobeno různými faktory, které ovlivňují naši fyzickou i psychickou pohodu. Pokud se cítíte unavení...

Sticky Post

V zimě stoupá díky teplotnímu propadu krevní tlak a mráz navíc zužuje tepny. Díky tomu se v mrazivých měsících počet srdečných příhod zvyšuje. Nejrizikovější...

Kultura

Když se zeptáte libovolné kapely, jaký styl reprezentuje, zřejmě vám odpoví, že hraje směsici žánrů. Není moc cool zapadnout do jedné škatulky, hudební skupiny...

Sticky Post

Zpěvačka Kamila Nývltová se cítila pod společenským tlakem kvůli své postavě. Nyní došla k bodu, kdy se nad celou věcí dokáže povznést a povzbuzuje...

Sticky Post

Eva Primus Kovandová se řadí mezi velmi aktivní a úspěšné ženy, které bez zaváhání pomohou druhým. Stojí za řadou zajímavých projektů jako je například...

Sticky Post

O vztahu Evy Burešové a Přemka Forejta se špitá ledacos. Objevily se i zvěsti, že se tato sympatická dvojice rozchází. Kde je pravda? K...

Sticky Post

Betty a Vojtu spojila soutěž MasterChef. Nyní sdílí nejen vášeň pro vaření, ale i příjmení. Ano, tento sympatický pár měl nedávno pohádkovou svatbu.

Sticky Post

Není to tak dávno, kdy se rozpadl mediálně sledovaný vztah mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem. Byl příčinou rozchodu jiný muž?

Zdraví

Onemocnění srdce a cév jsou u mnoha, především starších pacientů, často doprovázeny dalšími chronickými nemocemi. Z toho důvodu, užívá až 60 % pacientů v...

Zdraví

Podle výzkumu, který byl nedávno zveřejněn v časopise European Heart Journal vydávaném Evropskou kardiologickou společností (ESC), jsou hovory prostřednictvím mobilního telefonu delší než než...

České celebrity

Oba dva Tamara i Tomáš Klusovi si na svých instagramových profilech posteskli nad ztrátou milovaného mazla domácnosti Kapkou.