Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Instatýden: Šlégrová vystavila své přírodní šestky, Klus znovu požádal manželku o ruku a Vondráčková je po problémech se srdcem na dovolené

Tento týden jsme na Instagramu zaznamenali několik zajímavých příspěvků. Zpěvačka Lucie Vondráčková po zdravotních komplikacích, kvůli nimž musela být na několik dní hospitalizovaná, odletěla na plánovanou dovolenou. Bývalá královna krásy Lucie Šlégrová relaxovala s rodinou v Řecku, kde předvedla svoji parádní figuru po 3 dětech. Zpěvák Tomáš Klus vyznal lásku své manželce Tamaře, které daroval nádherný prsten s kamenem. Znovu ji tak požádal o ruku.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Helena Vondráčková si užívá zaslouženou dovolenou

Před několika dny všechna česká média obletěla informace, že Helena Vondráčková skončila v péči lékařů kvůli problémům se srdcem. Naštěstí se její zdravotní stav po pár dnech hospitalizace rychle zlepšil, a tak mohla společně se svým manželem soukromým letadlem odletět na plánovanou dovolenou k Baltskému moři, odkud poslala fanouškům pozdrav.

„Ahoj, posílám vám moc pozdravů od Ostsee, kde se úspěšně zotavuji s manželem, pejskem a přáteli. Děkuji všem za milé a povzbudivé vzkazy, které jste mi posílali. Doufám, že se co nejdříve po mém návratu budeme zase potkávat na mých koncertech,“ napsala Vondráčková fanouškům na Instagramu k fotografii, na níž je zachycená se svým manželem a milovanou fenkou na pláži. (foto ZDE)

„Nejmilejší paní Helenko, jsem moc ráda, že se cítíte lépe. Krásnou dovolenou vám přeji a odpočiňte si, ať jste zase plná síly, elánu a zdraví,“ popřála zpěvačce jedna ze sledujících.  „Helenko, dávejte nám na sebe pozor opatrujte se a užívejte pohodových chvil,“ přidala se další.

Lucie Šlégrová se pochlubila figurou po třech dětech

Bývalá královna krásy z roku 2005 Lucie Šlégrová strávila s manželem a dětmi dovolenou v Řecku, kde si společně užívali tyrkysové moře i nádherné počasí. Na Zakyntosu pořídila i sexy snímky v černých bikinách, v nichž ukázala, v jak skvělé formě je po porodu tří dětí, čehož si všimli i její sledující.

 „Vy jste fakt kost.. smekám..,“ napsala jedna z fanynek.“Bože ženská, jak to děláte, ze Vám to tak sluší ???  a jako břicho po třech dětech? Moje úcta,“ přidala se další.

Samotná modelka je si svoji figuru také právem pochvaluje. „Jako trojnásobná maminka jsem s figurou naprosto spokojená. Po narození nejmladšího Rona jsem hodně chodila a kila šla dolů. Teď už si postavu jen udržuji,“ vysvětlila pro Super.cz Šlégrová, která se na svém Instagramu rozpovídala i o povedené dovolené.

„První dva dny jsme si užívali hotel. Chtěli jsme si odpočinout. Třetí den jsme si půjčili auto, vydali se z jihu ostrova na sever, kde jsme si půjčili loď. Jo, a miláček si zapomněl vzít na výlet plavky,“ dodala s úsměvem Lucie.

Tomáš Klus dal manželce prsten s obrovským kamenem

Zpěvák Tomáš Klus po deseti letech požádal znovu o ruku svou manželku Tamaru. „Před deseti lety jsem tě jako kluk vábícím tancem požádal o ruku zničehonic, najednou, a muselo se to stát právě v ten moment. Neměl jsem prsten a jako malej ti kolem prstu centrofixem udělal kolečko,“ vzpomínal oblíbený zpěvák, který si tentokrát dal s výběrem prstenu skutečně záležet.

„Hned potom nám na dveře zaklepala Josefína a svět začal být tím, co jsem si snil. Láska, jdoucí ruku v ruce s moudrostí, vzala na sebe podobu té nejkrásnější ženy a trpělivě přihlížela mému dozrávání. Dnes jsem před Tebou v Panský poklekl jako muž a jako takový stvrdil své slovo Pánem prstenů, páč už nejsem žádnej Pytlík,“ zahrál si Klus se slovy, jak je jeho zvykem, čímž své Tamaře opět vyznal lásku. „Do roka a do dne tu dekádu oslavíme s vděčností za to, že nás potkalo to nejlepší na světě. My. Miluju Tě. Krásné výročí,“ dodal na závěr.

K „opakovaným zásnubám“ se vyjádřila i samotná Tamara. „Může vdaná žena říct znovu ANO? Může. A může se vdaná žena cítit při tom druhém ANO stejně dojatě a šťastně, jako poprvé? Může,“ má jasno manželka Tomáše Kluse. Foto prstenu si prohlédnete ZDE.

Zdroj: Nextfoto
Tamara a Tomáš Klusovi jsou stále velmi zamilovaní.
Zdroj: Nextfoto

To by bylo pro dnešek vše. Přejeme vám úspěšný start do nového týdne a samozřejmě nás nezapomeňte sledovat na Instagramu.

Zdroj: Super.cz, Kafe.cz, Instagram

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...