Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Instatýden: Vondráčková po boku své nové lásky, Dagmar Havlová na vozíčku a Mareš s kočárkem na podzimní procházce

Co je nového na Instagramu mezi českými celebritami? Zpěvačka Lucie Vondráčková má údajně randit se zápasníkem MMA Zdeňkem Polívkou, se kterým vyrazila na turnaj MMA v Dobříši. Bývalá první dáma Dagmar Havlová si nešikovně zlomila kotník a skončila na vozíčku. Moderátor Leoš Mareš si užil nedělní volno se svoji milovanou dcerkou Alex.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Lucie Vondráčková a Zdeněk Polívka mají tvořit pár

V českém showbyznysu si vrabci štěbetají o tom, že zpěvačka Lucie Vondráčková po krachu vztahu s Petrem Vojnarem našla lásku v náruči o 18 let mladšího partnera, který se věnuje MMA a se kterým se už podle očitých svědků vodí na veřejnosti za ruku, jak informoval server Kafe.cz. Mladý bojovník Zdeněk Polívka už dokonce zveřejnil se zpěvačkou snímek z turnaje MMA v Dobříši, informaci o jejich vztahu ale veřejně nepotvrdil.

„Momentálně se soustředím pouze na svůj důležitý zápas na Oktagonu ve Frankfurtu. Nechci cokoliv potvrzovat, ani vyvracet, ani cokoliv jiného vířit kolem sebe. Když jsem se vrátil z tréninkového kempu, tak se doslova strhla lavina zájmu o mé soukromí, a i když se někomu mohu zdát jako exhibicionista, tak si své soukromí hlídám a o nějakou pozornost věru nestojím, zvlášť 14 dní před mým velkým zápasem,“ řekl Zdeněk Polívka pro ShowTime na CNN Prima NEWS.

Je tedy asi jen otázkou času, kdy zamilovaný pár udělá oficiální prohlášení. Jejich vztah má být na úplném začátku, a tak není divu, že zatím ani jeden z nich nechce svoji soukromou záležitost komentovat.

Dagmar Havlová skončila na vozíčku

Nabitý pracovní program si vyžádal svou daň. Bývalá první dáma a herečka Dagmar Havlová si způsobila bolestivé zranění, když si na celkem rovném terénu v teniskách zvrtla kotník, čímž si způsobila zlomeninu. „Únava, moc práce, málo spánku a je to tady. Zlomenina kotníku. Už ani nevyzvedávám nové ortézy a berle. Beru ty staré. Pochopí to jen další workoholik,“ svěřila se herečka, která je nyní odkázaná nejen na berle, ale také na invalidní vozík, na němž vyráží mimo domov (viz FOTO).

„Na celkem rovném mostě v teniskách jsem si zvrtla kotník. Odvolávám program. Most, klenoucí se od letohrádku sv. Anny přes Chotkovu silnici nechal ze soukromých peněz postavit můj muž, podle návrhu Bořka Šípka. V rámci projektů naší Nadace. Je to znamení “zastav se”? Paradoxní, že zrovna na tomto mostě,“ zamyslela se bývalá první dáma.

Leoš Mareš si užil nedělní pohodu s dcerkou

Moderátor Leoš Mareš má také nabitý program, přesto si umí udělat volno, aby se mohl věnovat své manželce Monice a jejich milované dcerce Alex. Neděli strávil Mareš na procházce v parku, kde hrdě vozil kočárek a kochal se podzimní přírodou. Svůj nedělní relax zvěčnil na sociálních sítích a pod snímkem (FOTO ZDE) se hned objevila záplava komentářů. Zajímavostí je, že se nad fotografií rozplývali hlavně muži. „Jízda kočárem baví každého chlapa,“ napsal jeden ze sledujících. „Moc vám to spolu sluší , hezkou procházku,“ napsal jiný fanoušek.

To by bylo pro dnešní den vše. Mějte úspěšný týden a sledujte nás na Instagramu.

Zdroj: Kafe.cz, Super.cz, Instagram

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...