Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Jak pečují o pleť slavné krásky? Přinášíme pár tipů!

O tom, že kvalitní a pravidelné péče kosmetičky je nezbytná, netřeba hovořit. Jak to mají naše slavné ženy? Právě s tím se svěřily redaktorce magazínu Zítřek.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Štěpánka Duchková

Štěpánko, chodíte na kosmetiku?
Ano, já chodím pravidelně a chodím ráda! Ale moc ráda bych navštívila kosmetičku, která pracuje s kosmetikou od BeuatySense. Jen to nesmí být daleko od mého bydliště a musí se tam dobře parkovat. Doma se o pleť pravidelně starám, čistím a mám ráda i pleťové masky.

Lejla Abbasová

Jak pečujete o svoji pleť?
Dříve tomu bylo tak, že jsem se o pleť moc nestarala, a vlastě jsem si obličej umyla a něčím namazala. A až v červnu na první akci s kosmetikou BeautySense jsem zjistila, co všechno jsem dělala špatně. Naučila jsem se například pracovat s odličovacím mlékem. Snažím se o sebe starat a s věkem to jde hůř a hůř. A teď to není placená reklama, ale opravdu mi vyhovuje kosmetika od BeautySense, jejich produkty a značky jsou lehké a člověk má díky tomu pocit, že se kosmetika lépe vstřebá. A je to opravdu doporučení ze srdce.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Jak často chodíte na kosmetiku?
No, já bych se zeptala jinak. Kolikrát jsem v životě byla na kosmetice 😊 Já mám skoro strach to říct, ale vzhledem k tomu, že jsem atypická a mám nízký vitamín D, tak jsem si pořídila solárko. A to je mi jasné, že mi kosmetičky neschválí. Nejsem ten dobrý příklad, ale o to víc víc, že se o sobe mám starat. Protože už jsem vyzkoušela všechny ty nesprávné cesty a o to víc jsem vděčná, když mi někdo pořadí, co mám dělat správně. Jsem strašně ráda, že jsem narazila na tuto kosmetiku, která mi vyhovuje. A vím, že se když se budu starat dál a budu chodit i na kosmetiku, tak to bude jenom lepší a lepší. A je vlastně zázrak, že vypadám jak vypadám.


Marie Křížová

Maruško, co vy a kosmetika?
Jsem divadelní herečka, takže mám často na obličeji i to, co bych tam mít neměla. Ale s kosmetikou mám tím pádem vztah velmi úzký. V divadle používáme zejména kosmetiku, kterou nabízí divadlo. Ale já se samozřejmě snažím všechno vzorně sundat každý večer a pleť vyživit.

Na kosmetiku pravidelně chodíte?
Na kosmetice jsem byla asi dvakrát a právě proto jsem dnes velmi ráda přijala pozvání, protože doufám, že se něco nového dozvím a budu pak o svoji pleť starat více. Ale snažím se o pleť starat alespoň zevnitř, tedy zdravě jím, sportuju a piju hodně vody. Beru to teda
zatím spíše zevnitř. A změnila se vaše péče o pleť více, když jste se stala maminkou?
Ano, od té doby na sebe nemám už vůbec žádný čas. Ale věřím, že to přijde.

Používáte nějakou konkrétní kosmetiku nebo zatím zkoušíte?
Ano, na doporučení kolegyně používám přírodní kosmetiku a jsem spokojená. Co je pro vás v péči o pleť důležité – složení nebo výsledek? Je pro mě důležitý výsledek, protože jako herečka si nemůžu dovolit přijít na představení zarudlá. Takže pokud vím, že ten produkt má dobý výsledek, tak ho prostě používám trvale.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Miluška Bittnerová

Jak to máte s péčí o pleť?
Přiznám se, že ke kosmetičce chodit nestíhám, protože mám malou dcerku. Ale doma se pleti věnuji opravdu hodně. Kromě čištění sér a krémů, si dávám pravidelně i různé masky. A už se ani nestydím chodit před dcerou v masce, už se mě i přestala bát. Ale před manželem stále v masce nechodím, to se stydím.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Hanka Kynychová

Hanko, jak se staráte o svoji pleť?
O pleť se starám opravdu hodně a kvalitně. Vedli mě k tomu už moji rodiče. Pravidelně pleť čistím, i když nejsem nalíčená a to několikrát denně. Po každé cvičební lekci si po umytí pleť tonizuji, nanesu sérum a krém. Večer se vždy odličuji a několikrát týdně používám pleťovou masku.

Chodíte pravidelně na kosmetiku?
Ano, chodím už mnoho let. Jen když byla dvojčata malá, tak jsem trochu polevila. Snažím se chodit minimálně 1x za měsíc, protože moje pleť dostává zabrat. A miluji také lymfatické masáže obličeje.

Co je u vás rozhodujícího v péči o pleť – výsledek nebo složení?
Složení ve smyslu, abych na pleť neměla alergii a byla mi příjemná a pak samozřejmě chci vidět i dobré výsledky.

Zdroj: Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...