Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Jak to mají naše slavné maminky se svými dcerami? Podívejte se, kde jablko nepadlo daleko od stromu

Říká se – Jaká matka, taká Katka. Magazín Zítřek se změřil na pár maminek z českého showbyznysu a zhodnotil, jak se jim jejich dcery podobají a které se vydaly v jejich šlépějích.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Iva Kubelková & Natálka Jirásková & Karolína Jirásková

Jedna z nejkrásnějších Češek, první vicemiss roku 1996 a moderátorka primáckého pořadu Showtime Iva Kubelková je hrdá matka dvou krasavic Karolíny a Natálky Jiráskových. Obě holky jsou bezesporu krásné po mamince, a dokonce to umí i jako maminka náležitě prodat. Obě už obrazily nejedno předváděcí molo a byly i hvězdy letošních Varů. Předváděly společně se svou maminkou Ivou modely návrhářky Debbie Brown.

Veronika Žilková & Agáta Hanychová & Kordula Stropnická

Herečka Veronika Žilková porodila dohromady 5 dětí. Z toho má 2 dcery – Agátu a Kordulu. Agátu Hanychovou netřeba dlouze představovat. Přestože mamince moc podobná není, mají spolu moc vřelý vztah a tráví spolu spoustu času. O to víc, když Agáta udělala z drobné herečky dvojnásobnou babičku a za několik měsíců jí nadělí další vnouče.

Veronika se ale také čím dál častěji objevuje na veřejnosti ve společnosti své nejmladší dcery Korduly, kterou má s hercem a politikem Martinem Stropnickým. Manželství jim sice nevydrželo, ale dcera se jim opravdu povedla. Kordula se pyšní nádhernou postavou a obličejem jako panenka. Nedávno společně s maminkou zazářila na červeném koberci v rámci festivalu v Karlových Varech, kde všem přítomným spadla čelist. Kordula je totiž opravdu nádherná. „Karlovy Vary skončily. Krásný zážitek a radost z Kordulky, která svůj vstup do společenského světa zvládla na jedničku, včetně focení,“ zhodnotila sama Žilková.

Lenka Filipová & Lenny Filipová

Kdo ale skutečně komu z oka vypadl, je dcera Lenky Filipové Lenny. Ty jsou si podobné jako vejce vejci a spíš než matka s dcerou vypadají jako sestry. Lenny vyrazila v šlépějích své matky v celku zpříma. Stejně jako Filipová je i Lenny velmi úspěšnou zpěvačkou. A o jejich vzájemné blízkosti není pochyb. Napovídá o tom i společný duet Samotný nejsme nic, kde mluví jejich vzájemný dialog za vše.

Sabina Laurinová & Valentýna Vojtková

Sabina Laurinová porodila frontmanovi Kabátu Pepu Vojtkovi jeho jedinou dceru a je zřejmé, že ani Valentýna podobu svých slavných rodičů nezapře. Vydala se ale jen v matčiných šlépějích a bude tanečnicí. Nyní je čerstvou absolventkou konzervatoře Jaroslava Ježka. 4 roky pryč. Ten poslední nám toho dal stejně nejvíc do profese, i do života. A tak se tak nějak krásně stalo a chtělo, že všichni SPOLU jdeme dál. No a já se na to strašně těším!“ svěřila se svém Instagramu mladá Vojtková.

Leckdo by řekl, že má cestičku od slavného tatínka s maminkou vyšlapanou. Opak je ale pravdou. Jsem narozená ve znamení býka, takže sem tvrdohlavá. Navíc nemám ráda, když má někdo protekci. A já bych se sama za sebe styděla, kdybych věděla, že jsem něco dokázala díky protekci. Mně by to potom nedělalo radost,“ svěřila se před necelým rokem v rozhovoru pro časopis Story Valentýna.

Zdroj: Autorský text, Instagram Veroniky Žilkové, Valentýny Vojtkové, časopis Story

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...